Chiltern League 2018/19 - Overall Series (Divisions 1 and 2 combined) after 3 Meetings
Senior Men Ox MK Lut Tot
1 1241 Damian Nevins Harrow AC 3 6 3 6 MS
2 236 Sam Winters Marshall Milton Keynes AC 2 14 5 7 MS
3 1085 George Wheeler MK Distance Project 7 19 2 9 MS
4 2677 Calum Steer Abingdon AC 4 7 11 M20
5 197 Daniel Woodgate Marshall Milton Keynes AC 12 5 8 13 MS
6 706 Andrew Headley Bedford and County AC  6 13 7 13 MS
7 2610 Tim Harris Ampthill & Flitwick Flyers 33 15 6 21 MS
8 230 Paul Mizon Marshall Milton Keynes AC 9 12 21 MS
9 193 James Minter Marshall Milton Keynes AC 15 9 24 M20
10 192 Thomas Cuthbertson Marshall Milton Keynes AC 14 21 13 27 MS
11 207 Liam Smith Marshall Milton Keynes AC 10 18 28 MS
12 1546 Will Gardner Oxford City AC 10 18 28 eq MS
13 23 Allan Stewart Chiltern Harriers 1 28 29 MS
14 741 Joe Branch Wycombe Phoenix 39 20 10 30 MS
15 189 James Tuttle Marshall Milton Keynes AC 18 27 14 32 MS
16 713 William Mullins Bedford and County AC 19 16 35 M20
17 229 Tom Comerford Marshall Milton Keynes AC 43 25 12 37 MS
18 1 Nick Hughes Chiltern Harriers 16 29 22 38 M40
19 2194 Simon Millett Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 24 15 39 MS
20 1751 Genci Pepaj Redway Runners 17 22 39 M40
21 742 David Clark Wycombe Phoenix 11 53 29 40 MS
22 194 Graham Jones Marshall Milton Keynes AC 29 23 24 47 MS
23 36 Richard Slade Chiltern Harriers 20 28 48 M20
24 712 Craig Emmerson Bedford and County AC 22 37 31 53 MS
25 1231 Jim Cooper Harrow AC 26 30 27 53 M40
26 210 Jamie Seddon Marshall Milton Keynes AC 34 20 54 MS
27 2197 James Tidd Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 39 19 58 MS
28 1228 Ross Connor Watford Harriers 24 74 35 59 MS
29 551 Charlie May Vale of Aylesbury AC 28 31 59 MS
30 2913 Thomas Dell Marshall Milton Keynes AC 33 33 66 MS
Senior Women Ox MK Lut Tot
1 753 Pippa Woolven Wycombe Phoenix 1 1 1 2 FS
2 186 Rachel Robinson Marshall Milton Keynes AC 2 2 2 4 FS
3 1090 Dani Chattenton MK Distance Project 3 3 6 FS
4 650 Alice Burgin Bedford and County AC 5 3 8 FS
5 2202 Charlotte Firth Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 4 6 5 9 FS
6 846 Zoe Doyle Wycombe Phoenix 5 7 12 F35
7 208 Elle Roche Marshall Milton Keynes AC 9 6 15 FS
8 803 Alexandra Cook Wycombe Phoenix 8 8 7 15 F35
9 1096 Claudia Kelsall MK Distance Project 6 10 16 FS
10 1015 Kate Rennie Dacorum & Tring AC 9 13 9 18 F45
11 2638 Jennifer Ball Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 7 16 12 19 F35
12 1140 Hannah Plaschkes MK Distance Project 10 12 22 FS
13 749 Jenny Roberts Wycombe Phoenix 13 14 10 23 FS
14 2203 Alice Flint Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 11 19 14 25 FS
15 187 Alice Ritchie Marshall Milton Keynes AC 28 21 8 29 FS
16 900 Jo Sharples Leighton Buzzard AC 16 15 15 30 FS
17 1025 Samantha Fawcett Dacorum & Tring AC 18 17 35 FS
18 1201 Claire Bentley Watford Harriers 20 16 36 FS
19 2295 Jennifer Armson Queens Park Harriers 22 18 40 F35
20 2450 Faye Sharpley Thame Runners 14 27 41 FS
21 1222 Angela Adcock Watford Harriers 18 30 24 42 F35
22 1876 Laurie Marlow Bracknell AC 17 26 43 FS
23 2081 Helen Mulhall Bearbrook Running Club 23 23 20 43 F45
24 466 Jennifer Conway St Albans Striders 20 24 29 44 FS
25 1021 Ania Gabb Dacorum & Tring AC 21 26 47 FS
26 1017 Katy Warren Dacorum & Tring AC 27 32 21 48 FS
27 2622 Molly Riglin Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 25 23 48 FS
28 781 Jessica Gray Wycombe Phoenix 29 25 54 F35
29 1258 Gill Bland Harrow AC 34 22 56 F35
30 60 Rebecca McCall Chiltern Harriers 26 33 31 57 F35