Chiltern League 2018/19 - Division 1 - Match 1 - Oxford - 12 October 2019
Race Mob   No. Senior Men Time Div Club Cat Pos M/F
MS 1 580 James McMurray 28:01 D1 St Albans Striders MS 1 M
MS 2 1697 Joe Morrow 29:27 D1 Milton Keynes Distance Project MS 2 M
MS 3 823 Harry Brodie 29:31 D1 Bedford and County AC  M20 1 M
MS 4 1657 George Wheeler 29:49 D1 Milton Keynes Distance Project MS 3 M
MS 5 341 Elliot Hind 29:51 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 4 M
MS 6 815 James Minter 29:53 D1 Bedford and County AC  M20 2 M
MS 7 332 James Tuttle 29:57 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 5 M
MS 8 369 Sam Winters 30:00 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 6 M
MS 9 336 Tom Comerford 30:02 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 7 M
MS 10 131 Richard Slade 30:07 D1 Chiltern Harriers MS 8 M
MS 11 3311 Miles Weatherseed 30:08 G Tonbridge/Oxford University MS 9 M
MS 12 811 Edward Blythman 30:10 D1 Bedford and County AC  M20 3 M
MS 13 1695 Matt Daquila 30:16 D1 Milton Keynes Distance Project MS 10 M
MS 14 3308 William Gardner 30:23 G Edinburgh AC MS 11 M
MS 15 2378 Jed Noblett 30:26 D2 Luton AC M20 4 M
MS 16 334 Steve Tuttle 30:29 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 12 M
MS 17 329 Matthew Dicks 30:33 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 5 M
MS 18 3305 Tegs Jones 30:34 G Witney Road Runners M40 1 M
MS 19 1591 Luke Delderfield 30:36 D1 Tring Running Club MS 13 M
MS 20 1656 Charles Wheeler 30:49 D1 Milton Keynes Distance Project MS 14 M
MS 21 909 David Clark 30:53 D1 Wycombe Phoenix MS 15 M
MS 22 443 Genci Pepaj 31:04 D1 Redway Runners M40 2 M
MS 23 2306 Sebastien Cerillo 31:05 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 16 M
MS 24 825 Andrew Headley 31:10 D1 Bedford and County AC  MS 17 M
MS 25 1962 Max Borgnis 31:15 D2 Bracknell AC M20 6 M
MS 26 335 Ewan Forsythe 31:19 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 7 M
MS 27 574 Thomas Halling 31:20 D1 St Albans Striders MS 18 M
MS 28 3096 Simon Fisher 31:24 D2 Abingdon AC MS 19 M
MS 29 130 Will Perkin 31:26 D1 Chiltern Harriers MS 20 M
MS 30 1393 Rob Elmore 31:27 D1 Leighton Buzzard AC MS 21 M
MS 31 2941 Alex Miell-Ingram 31:28 D2 Radley AC MS 22 M
MS 32 1809 Ben Hope 31:33 G Silson AC M20 8 M
MS 33 1102 Charlie May 31:36 D1 Vale of Aylesbury AC MS 23 M
MS 34 847 Myles Caddell 31:39 D1 Wycombe Phoenix M20 9 M
MS 35 338 Robert Hickman 31:44 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 10 M
MS 36 818 Patrick Stuart 31:46 D1 Bedford and County AC  MS 24 M
MS 37 2300 James Tidd 31:48 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 25 M
MS 38 816 Joe Strange 31:53 D1 Bedford and County AC  MS 26 M
MS 39 1434 Billy Mead 31:54 D1 Leighton Buzzard AC MS 27 M
MS 40 122 Aran Davidson 31:55 D1 Chiltern Harriers MS 28 M
MS 41 342 Tom Charteress 32:00 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 29 M
MS 42 2019 Duncan Lawrence 32:04 D2 Headington Road Runners MS 30 M
MS 43 1062 Rhys Rowlands 32:08 D1 Dacorum & Tring AC MS 31 M
MS 44 1968 Oliver Hall 32:09 D2 Bracknell AC M20 11 M
MS 45 910 Kieran Gilfedder 32:12 D1 Wycombe Phoenix MS 32 M
MS 46 1683 Mintu Sidhu 32:15 D1 Milton Keynes Distance Project M20 12 M
MS 47 824 William Mullins 32:18 D1 Bedford and County AC  MS 33 M
MS 48 563 Jonathan Scott 32:24 D1 St Albans Striders M40 3 M
MS 49 1402 Ian Grimshaw 32:36 D1 Leighton Buzzard AC M40 4 M
MS 50 430 Jamie Farmer 32:40 D1 Redway Runners MS 34 M
MS 51 923 Liam Busby 32:49 D1 Wycombe Phoenix MS 35 M
MS 52 820 Tom Powell 32:53 D1 Bedford and County AC  MS 36 M
MS 53 1157 Jamie Pugh 32:57 D1 Vale of Aylesbury AC M20 13 M
MS 54 343 Mark Palser 32:59 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 37 M
MS 55 1593 Matthew Wade 32:59 D1 Tring Running Club MS 38 M
MS 56 1681 Marcus Lovell 33:00 D1 Milton Keynes Distance Project M20 14 M
MS 57 2134 Ben Upjohn 33:03 D2 Oxford City AC MS 39 M
MS 58 143 Nick Hughes 33:07 D1 Chiltern Harriers M50 1 M
MS 59 154 Tommy Davies 33:07 D1 Chiltern Harriers M20 15 M
MS 60 2030 Julien L'homme 33:09 D2 Headington Road Runners M40 5 M
MS 61 1104 Rob Taylor 33:12 D1 Vale of Aylesbury AC M40 6 M
MS 62 2133 Aaron Simpson 33:17 D2 Oxford City AC MS 40 M
MS 63 1073 James French 33:18 D1 Dacorum & Tring AC MS 41 M
MS 64 1318 Matt Adcock 33:25 D1 Watford Harriers M50 2 M
MS 65 155 Cameron Reid 33:33 D1 Chiltern Harriers M20 16 M
MS 66 1404 Andy Inchley 33:35 D1 Leighton Buzzard AC M40 7 M
MS 67 324 Mike Smith 33:36 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 8 M
MS 68 2029 Fergus Campbell 33:38 D2 Headington Road Runners M50 3 M
MS 69 1074 Angus Saunders 33:47 D1 Dacorum & Tring AC M20 17 M
MS 70 567 Douglas Hobson 33:50 D1 St Albans Striders MS 42 M
MS 71 911 Paul Gilbert 33:53 D1 Wycombe Phoenix MS 43 M
MS 72 1394 Tom Inchley 33:57 D1 Leighton Buzzard AC MS 44 M
MS 73 346 Matt Clarke 34:00 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 9 M
MS 74 1082 Sean Collum 34:04 D1 Dacorum & Tring AC MS 45 M
MS 75 922 Dean Childs 34:06 D1 Wycombe Phoenix MS 46 M
MS 76 2852 Paul Williamson 34:09 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M40 10 M
MS 77 813 Ewan Wilson 34:11 D1 Bedford and County AC  M40 11 M
MS 78 1943 Harry Digby 34:13 D2 Bracknell AC M20 18 M
MS 79 924 Oliver Kidd 34:15 D1 Wycombe Phoenix MS 47 M
MS 80 2706 Tim Wright 34:22 D2 Banbury Harriers MS 48 M
MS 81 569 Steve Cockrell 34:22 D1 St Albans Striders MS 49 M
MS 82 1053 Mike Carpenter 34:23 D1 Dacorum & Tring AC MS 50 M
MS 83 554 Oliver Knight 34:26 D1 St Albans Striders MS 51 M
MS 84 913 Tim Hogbin 34:27 D1 Wycombe Phoenix M40 12 M
MS 85 2723 Matthew Brown 34:31 D2 Handy Cross Runners M40 13 M
MS 86 2034 Jason Smith 34:32 D2 Headington Road Runners M40 14 M
MS 87 2361 Daniel Karwowski 34:32 D2 Luton AC MS 52 M
MS 88 2433 Dermot Martin 34:33 D2 Bearbrook Running Club M40 15 M
MS 89 1411 Stuart Blofeld 34:36 D1 Leighton Buzzard AC M40 16 M
MS 90 1408 James Bell 34:39 D1 Leighton Buzzard AC M50 4 M
MS 91 2091 Chris Prince 34:39 D2 Oxford City AC M50 5 M
MS 92 2108 Adam Bayliss 34:41 D2 Oxford City AC MS 53 M
MS 93 1406 Tom Kimber 34:43 D1 Leighton Buzzard AC M40 17 M
MS 94 2027 Richard Ashby 34:47 D2 Headington Road Runners M40 18 M
MS 95 1060 Phillip Oddy 34:47 D1 Dacorum & Tring AC MS 54 M
MS 96 570 Graham Smith 34:50 D1 St Albans Striders M40 19 M
MS 97 2018 John Fenning 34:56 D2 Headington Road Runners MS 55 M
MS 98 2724 Brendon Gilbert 34:56 D2 Handy Cross Runners M40 20 M
MS 99 340 Stephen Ratcliffe 34:57 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 56 M
MS 100 1328 Liam Hinshelwood 34:58 D1 Watford Harriers MS 57 M
MS 101 1103 Roger Seed 35:00 D1 Vale of Aylesbury AC M40 21 M
MS 102 1636 Simon Barnett 35:01 D1 Tring Running Club M40 22 M
MS 103 339 Finlay Gibbs 35:02 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 19 M
MS 104 438 Daniel Horner 35:08 D1 Redway Runners M20 20 M
MS 105 1323 Stuart Ingham 35:10 D1 Watford Harriers M40 23 M
MS 106 581 Gareth Parker 35:12 D1 St Albans Striders M40 24 M
MS 107 575 Andrew Shaw 35:14 D1 St Albans Striders MS 58 M
MS 108 2101 Michael Garry 35:16 D2 Oxford City AC M40 25 M
MS 109 1392 Sam Dear 35:18 D1 Leighton Buzzard AC MS 59 M
MS 110 1945 Harry Withers 35:21 D2 Bracknell AC M20 21 M
MS 111 1444 Antony Beamish 35:22 D1 Gade Valley Harriers M40 26 M
MS 112 2135 Mark Tankard 35:25 D2 Oxford City AC M50 6 M
MS 113 2033 Anthony Aimon 35:27 D2 Headington Road Runners MS 60 M
MS 114 1860 Tom Watson 35:32 D2 Silson AC MS 61 M
MS 115 1163 Matthew Bird 35:36 D1 Vale of Aylesbury AC M20 22 M
MS 116 1460 Michael Linden 35:36 D1 Gade Valley Harriers M40 27 M
MS 117 1926 Bruce Poll 35:36 D2 Bracknell AC M40 28 M
MS 118 1522 Neil Hutchison 35:38 D1 Queens Park Harriers MS 62 M
MS 119 2522 Nic Stewart 35:39 D2 Buckingham & Stowe MS 63 M
MS 120 158 Ben Hetherington 35:41 D1 Chiltern Harriers MS 64 M
MS 121 2431 Michael Fryer 35:46 D2 Bearbrook Running Club M40 29 M
MS 122 2538 Jimmy James 35:47 D2 Buckingham & Stowe M40 30 M
MS 123 2611 Mark Waine 35:48 D2 Ampthill & Flitwick Flyers M40 31 M
MS 124 1314 Frank Ryan 35:49 D1 Watford Harriers M50 7 M
MS 125 128 Jon Taylor 35:54 D1 Chiltern Harriers MS 65 M
MS 126 1531 Sathiyan Sivathas 35:57 D1 Queens Park Harriers MS 66 M
MS 127 560 Alex Johnston 36:00 D1 St Albans Striders MS 67 M
MS 128 3089 Peter Akrill 36:00 D2 Abingdon AC M40 32 M
MS 129 1604 Greg O’Callaghan 36:04 D1 Tring Running Club M40 33 M
MS 130 1602 Henry Keighley Elstub 36:06 D1 Tring Running Club M40 34 M
MS 131 1410 Steve Sharples 36:08 D1 Leighton Buzzard AC M50 8 M
MS 132 2141 Shun Watanabe 36:12 D2 Oxford City AC MS 68 M
MS 133 1658 Eliot Winter 36:14 D1 Milton Keynes Distance Project MS 69 M
MS 134 2881 Mark Tyrrell 36:16 D2 Eynsham Road Runners M40 35 M
MS 135 2015 Kenny Lowies 36:17 D2 Headington Road Runners M50 9 M
MS 136 1327 Adam Hinton 36:17 D1 Watford Harriers MS 70 M
MS 137 349 Andrew Kirschner 36:19 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 71 M
MS 138 3302 Chris Colbeck 36:20 G Witney Road Runners M40 36 M
MS 139 347 David Cavero Montaner 36:20 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 72 M
MS 140 826 Andy Blair 36:21 D1 Bedford and County AC  M50 10 M
MS 141 1639 Michael Burgess 36:23 D1 Tring Running Club M50 11 M
MS 142 929 Clark Schofield 36:24 D1 Wycombe Phoenix M40 37 M
MS 143 1949 Jack Mellor 36:24 D2 Bracknell AC M20 23 M
MS 144 1536 Martin Hanicinec 36:28 D1 Queens Park Harriers MS 73 M
MS 145 2020 Tom Wilner-Reid 36:31 D2 Headington Road Runners MS 74 M
MS 146 1611 Nigel Bunn 36:37 D1 Tring Running Club M50 12 M
MS 147 1451 Dylan Wendleken 36:39 D1 Gade Valley Harriers M40 38 M
MS 148 1326 Sai Nimalanathan 36:42 D1 Watford Harriers MS 75 M
MS 149 2031 Richard Skilbeck 36:43 D2 Headington Road Runners M40 39 M
MS 150 151 Neil Turner 36:44 D1 Chiltern Harriers M40 40 M
MS 151 571 Nigel Aston 36:45 D1 St Albans Striders M50 13 M
MS 152 572 Mike Lancaster 36:57 D1 St Albans Striders MS 76 M
MS 153 1081 Peter Nagy 36:59 D1 Dacorum & Tring AC MS 77 M
MS 154 1158 Matthew Rizzo-Naudi 37:00 D1 Vale of Aylesbury AC M20 24 M
MS 155 2024 Doug Simpson 37:00 D2 Headington Road Runners M50 14 M
MS 156 1110 Tim Jones 37:02 D1 Vale of Aylesbury AC M60 1 M
MS 157 2011 Simon Dales 37:06 D2 Headington Road Runners M50 15 M
MS 158 556 Tom Neill 37:08 D1 St Albans Striders MS 78 M
MS 159 1396 Matthew Brooks 37:09 D1 Leighton Buzzard AC M40 41 M
MS 160 1869 Harry Hammond 37:10 D2 Silson AC MS 79 M
MS 161 1592 Nicholas Stallman 37:10 D1 Tring Running Club MS 80 M
MS 162 2736 Steve Roberts 37:13 D2 Handy Cross Runners M50 16 M
MS 163 325 Eduardo Ustaran 37:14 D1 Marshall Milton Keynes AC M50 17 M
MS 164 1538 Andrew Jackson 37:15 D1 Queens Park Harriers M50 18 M
MS 165 2803 Shaun O'Gorman 37:17 D2 Brackley & District RC M50 19 M
MS 166 337 Andrew Wasdell 37:17 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 42 M
MS 167 444 Matt Britton 37:18 D1 Redway Runners MS 81 M
MS 168 133 Andy Hickman 37:21 D1 Chiltern Harriers M50 20 M
MS 169 2035 Daniel Rings 37:22 D2 Headington Road Runners MS 82 M
MS 170 1086 Thomas Mack 37:24 D1 Dacorum & Tring AC MS 83 M
MS 171 428 Andy Gardner 37:25 D1 Redway Runners MS 84 M
MS 172 1056 Benjamin Kenny 37:26 D1 Dacorum & Tring AC MS 85 M
MS 173 1603 Jerome McAllister 37:26 D1 Tring Running Club M40 43 M
MS 174 1455 Hamish Shaw 37:27 D1 Gade Valley Harriers MS 86 M
MS 175 2363 Tadaaki Sun 37:27 G Luton AC MS 87 M
MS 176 656 Dylan Bentley 37:29 D1 St Albans Striders M20 25 M
MS 177 1407 Warren Rose 37:30 D1 Leighton Buzzard AC M40 44 M
MS 178 561 Sebastian Rowe 37:31 D1 St Albans Striders M40 45 M
MS 179 819 Jim Black 37:32 D1 Bedford and County AC  M50 21 M
MS 180 2444 Owen Byrne 37:32 D2 Bearbrook Running Club M50 22 M
MS 181 822 Stuart Still 37:39 D1 Bedford and County AC  M50 23 M
MS 182 1324 Nick Harris 37:40 D1 Watford Harriers M40 46 M
MS 183 553 Colin Braybrook 37:44 D1 St Albans Striders M50 24 M
MS 184 331 Steve Withers 37:45 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 47 M
MS 185 2610 Callum Harrison 37:47 D2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 88 M
MS 186 140 Nathan Taylor 37:48 D1 Chiltern Harriers M40 48 M
MS 187 2443 Richard Barcock 37:50 D2 Bearbrook Running Club M50 25 M
MS 188 127 Thomas Powell 37:52 D1 Chiltern Harriers MS 89 M
MS 189 2520 Simon Hull 37:54 D2 Buckingham & Stowe M40 49 M
MS 190 1446 Anthony Willcox 37:57 D1 Gade Valley Harriers MS 90 M
MS 191 2021 Tom Williams 37:57 D2 Headington Road Runners MS 91 M
MS 192 1970 Paul Daly 37:59 D2 Bracknell AC M50 26 M
MS 193 157 Edward Watson 38:00 D1 Chiltern Harriers M20 26 M
MS 194 1471 Simon Wallis 38:01 D1 Gade Valley Harriers M40 50 M
MS 195 126 Matt Hipgrave 38:02 D1 Chiltern Harriers MS 92 M
MS 196 156 Cory Dyck 38:09 D1 Chiltern Harriers MS 93 M
MS 197 431 Dan Hippey 38:10 D1 Redway Runners M40 51 M
MS 198 1466 Ross Deacon 38:11 D1 Gade Valley Harriers M40 52 M
MS 199 2428 Tim Brown 38:13 D2 Bearbrook Running Club M40 53 M
MS 200 916 Scott Wixon-Nelson 38:15 D1 Wycombe Phoenix MS 94 M
MS 201 2022 Andy Phelps 38:18 D2 Headington Road Runners M50 27 M
MS 202 1075 Marc Jones 38:20 D1 Dacorum & Tring AC MS 95 M
MS 203 1409 Nick Clay 38:21 D1 Leighton Buzzard AC M50 28 M
MS 204 2705 Alfie Ratcliffe 38:29 D2 Banbury Harriers MS 96 M
MS 205 1448 David Goodman 38:31 D1 Gade Valley Harriers M40 54 M
MS 206 2121 Stewart Thorp 38:31 D2 Oxford City AC M60 2 M
MS 207 435 Gary Fidler 38:33 D1 Redway Runners MS 97 M
MS 208 144 Ian Lawson 38:34 D1 Chiltern Harriers M50 29 M
MS 209 1472 Nick Crowther 38:34 D1 Gade Valley Harriers M40 55 M
MS 210 348 Chris Dunn 38:35 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 98 M
MS 211 401 James Down 38:37 D1 Redway Runners MS 99 M
MS 212 2013 James Eve 38:45 D2 Headington Road Runners M40 56 M
MS 213 2026 Alan Darbyshire 38:50 D2 Headington Road Runners M50 30 M
MS 214 1320 Nick White 38:53 D1 Watford Harriers M40 57 M
MS 215 1617 Martin Hopcroft 38:54 D1 Tring Running Club M50 31 M
MS 216 1693 Andrew Jacobs 38:55 D1 Milton Keynes Distance Project M40 58 M
MS 217 2907 Paul Swinburne 38:56 D2 Biggleswade AC M40 59 M
MS 218 2434 Jonathan Rudge 38:58 D2 Bearbrook Running Club M40 60 M
MS 219 1465 Rob Humphreys 39:00 D1 Gade Valley Harriers M40 61 M
MS 220 1105 Andrew Byerley 39:06 D1 Vale of Aylesbury AC M50 32 M
MS 221 436 Martyn Douglas 39:11 D1 Redway Runners MS 100 M
MS 222 1856 Matt Cowing 39:15 D2 Silson AC M40 62 M
MS 223 432 Chris Lindesay 39:17 D1 Redway Runners M40 63 M
MS 224 1079 Paul Christie 39:20 D1 Dacorum & Tring AC M40 64 M
MS 225 2142 Justin Macharia 39:22 D2 Oxford City AC M20 27 M
MS 226 2530 David Morris 39:24 D2 Buckingham & Stowe M50 33 M
MS 227 1452 Edward Price 39:25 D1 Gade Valley Harriers M40 65 M
MS 228 1461 Phil Heaton 39:31 D1 Gade Valley Harriers MS 101 M
MS 229 1063 Steven Russell 39:33 D1 Dacorum & Tring AC M40 66 M
MS 230 1952 John Cooper 39:39 D2 Bracknell AC M40 67 M
MS 231 558 Paul Durbin 39:43 D1 St Albans Striders M50 34 M
MS 232 2446 Gary Sparkes 39:46 D2 Bearbrook Running Club M50 35 M
MS 233 2860 Jon Cowell 39:48 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 36 M
MS 234 439 Ian Horner 39:49 D1 Redway Runners M50 37 M
MS 235 330 Alfie Blaber 39:52 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 28 M
MS 236 1469 Stephen Newing 39:55 D1 Gade Valley Harriers MS 102 M
MS 237 1621 Chris Nicholls 40:01 D1 Tring Running Club M50 38 M
MS 238 2432 Ian Higginson 40:02 D2 Bearbrook Running Club M40 68 M
MS 239 1101 Mark Baines 40:07 D1 Vale of Aylesbury AC MS 103 M
MS 240 1313 Derek Walker 40:12 D1 Watford Harriers M50 39 M
MS 241 2415 James Powell 40:18 D2 Bearbrook Running Club MS 104 M
MS 242 2190 Charlie Major 40:20 D2 Stevenage & North Herts M20 29 M
MS 243 2143 Rob Webster 40:28 G Oxford City AC M50 40 M
MS 244 1851 Graham Conquest 40:30 D2 Silson AC M50 41 M
MS 245 2859 Chris Leech 40:31 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M60 3 M
MS 246 576 Steve Smith 40:33 D1 St Albans Striders M50 42 M
MS 247 901 Shaun Chillingworth 40:38 D1 Wycombe Phoenix M40 69 M
MS 248 2704 Logan Kelling 40:40 D2 Banbury Harriers MS 105 M
MS 249 2563 Mark Emmett 40:44 D2 Thame Runners M50 43 M
MS 250 557 Martin Halling 40:45 D1 St Albans Striders M60 4 M
MS 251 141 Mike Worsfold 40:47 D1 Chiltern Harriers M40 70 M
MS 252 2804 Toby Cartwright 40:48 D2 Brackley & District RC M40 71 M
MS 253 2882 Benedict Pollard 40:50 D2 Eynsham Road Runners M40 72 M
MS 254 1622 Jon Salmon 40:51 D1 Tring Running Club M50 44 M
MS 255 1395 James Lowe 40:56 D1 Leighton Buzzard AC MS 106 M
MS 256 1462 Phil Mercer 40:59 D1 Gade Valley Harriers M40 73 M
MS 257 146 Alan Hornibrook 41:01 D1 Chiltern Harriers M60 5 M
MS 258 1858 Richard Popiel 41:02 D2 Silson AC M50 45 M
MS 259 1316 Adrian Harwood 41:04 D1 Watford Harriers M50 46 M
MS 260 1638 Clive Cohen 41:05 D1 Tring Running Club M60 6 M
MS 261 2016 Matt Wallen 41:15 D2 Headington Road Runners MS 107 M
MS 262 2511 Shay Harper 41:16 D2 Buckingham & Stowe M40 74 M
MS 263 2653 John Tallack 41:18 D2 Hazlemere Runners M40 75 M
MS 264 1628 Kevin Harding 41:19 D1 Tring Running Club M60 7 M
MS 265 1399 Stuart Dimmock 41:22 D1 Leighton Buzzard AC M40 76 M
MS 266 1855 Mark Peterkin 41:23 D2 Silson AC M40 77 M
MS 267 2727 Paul Dineen 41:24 D2 Handy Cross Runners M50 47 M
MS 268 2765 Robert Rieke 41:27 D2 Olney Runners M50 48 M
MS 269 1940 Gareth Jones 41:28 D2 Bracknell AC M40 78 M
MS 270 2721 Kevin Montoya 41:30 D2 Handy Cross Runners MS 108 M
MS 271 135 Glen Martin 41:30 D1 Chiltern Harriers M40 79 M
MS 272 2451 Darren Corsby 41:33 D2 Bearbrook Running Club M50 49 M
MS 273 3309 Steven Mowll 41:36 G Unattached MS 109 M
MS 274 446 Maurice O'Connell 41:42 D1 Redway Runners M60 8 M
MS 275 2720 Mark Scrivener 41:43 D2 Banbury Harriers M50 50 M
MS 276 2023 Angus Grant 41:46 D2 Headington Road Runners M40 80 M
MS 277 2762 Iain Dickinson 41:47 D2 Olney Runners M40 81 M
MS 278 2766 Stephen Dicks 41:51 D2 Olney Runners M40 82 M
MS 279 1107 Trevor Lynch 41:52 D1 Vale of Aylesbury AC M50 51 M
MS 280 2646 Rajith De Silva 41:54 D2 Hazlemere Runners M40 83 M
MS 281 568 Jim West 41:56 D1 St Albans Striders M40 84 M
MS 282 419 Neal Turney 41:58 D1 Redway Runners M40 85 M
MS 283 328 Ben Miller 42:01 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 86 M
MS 284 124 Shaun Fry 42:02 D1 Chiltern Harriers MS 110 M
MS 285 3050 Mark Haynes 42:02 D2 Northampton AC M40 87 M
MS 286 2571 Damian Stanley 42:03 D2 Thame Runners M50 52 M
MS 287 2541 David Lee 42:04 D2 Buckingham & Stowe MS 111 M
MS 288 1629 John Manning 42:05 D1 Tring Running Club M60 9 M
MS 289 2728 Keith Round 42:11 D2 Handy Cross Runners M50 53 M
MS 290 2858 Jez Pugh 42:12 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 54 M
MS 291 1319 Michael Woollet 42:13 D1 Watford Harriers M40 88 M
MS 292 3090 Jon Bones 42:16 D2 Abingdon AC M40 89 M
MS 293 1534 Peter Reupke 42:17 D1 Queens Park Harriers M50 55 M
MS 294 930 Mike Taylor 42:23 D1 Wycombe Phoenix M50 56 M
MS 295 2572 John Stembridge 42:27 D2 Thame Runners M50 57 M
MS 296 2570 Adrian Parry 42:29 D2 Thame Runners M50 58 M
MS 297 2540 Steve Thomson 42:32 D2 Buckingham & Stowe M50 59 M
MS 298 2702 Phil Coy 42:37 D2 Banbury Harriers M60 10 M
MS 299 821 Tony Fitzpatrick 42:38 D1 Bedford and County AC  M50 60 M
MS 300 2805 Michael Bishop 42:40 D2 Brackley & District RC MS 112 M
MS 301 1076 Richard Slack 42:46 D1 Dacorum & Tring AC M40 90 M
MS 302 1057 Martin Kerr 42:47 D1 Dacorum & Tring AC M40 91 M
MS 303 2625 Henry Lynn 42:49 D2 Ampthill & Flitwick Flyers M40 92 M
MS 304 1108 Alan Roberts 42:49 D1 Vale of Aylesbury AC M50 61 M
MS 305 2171 Antonino Cucchiara 42:53 D2 Stevenage & North Herts MS 113 M
MS 306 2514 Neil Pasmore 42:54 D2 Buckingham & Stowe M40 93 M
MS 307 2576 Chris Linney 42:54 D2 Thame Runners M40 94 M
MS 308 2564 John Gulliver 42:57 D2 Thame Runners M50 62 M
MS 309 2794 Adrian Crookes 42:59 D2 Brackley & District RC M40 95 M
MS 310 1857 Michael Spencer 43:08 D2 Silson AC M50 63 M
MS 311 1450 Dean Kidd 43:13 D1 Gade Valley Harriers MS 114 M
MS 312 2575 Kevin Parrey 43:17 D2 Thame Runners M40 96 M
MS 313 1527 Adrian Boylan 43:19 D1 Queens Park Harriers M60 11 M
MS 314 2535 Dan Wright 43:19 G Buckingham & Stowe M40 97 M
MS 315 2566 Adam Scragg 43:24 D2 Thame Runners M40 98 M
MS 316 1106 Henry Edwardes-Evans 43:29 D1 Vale of Aylesbury AC M50 64 M
MS 317 2806 Brad Hook 43:34 D2 Brackley & District RC M50 65 M
MS 318 1613 Kevin Dance 43:34 D1 Tring Running Club M50 66 M
MS 319 2764 Chris Barnes 43:38 D2 Olney Runners M50 67 M
MS 320 323 Tim Pearce 43:39 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 99 M
MS 321 3049 Adam Alexander 43:40 D2 Northampton AC M40 100 M
MS 322 1080 Adrian Marshall 44:03 D1 Dacorum & Tring AC M40 101 M
MS 323 434 Andrew Collins 44:12 D1 Redway Runners M40 102 M
MS 324 1532 Tim Lewin 44:14 D1 Queens Park Harriers M40 103 M
MS 325 2649 Gavin Cousins 44:16 D2 Hazlemere Runners M40 104 M
MS 326 2014 Laurie Hurman 44:21 D2 Headington Road Runners M60 12 M
MS 327 1078 Matthew Rush 44:36 D1 Dacorum & Tring AC M40 105 M
MS 328 1398 Chris Dimmock 44:47 D1 Leighton Buzzard AC M40 106 M
MS 329 3092 Adrian Francis 44:55 D2 Abingdon AC M50 68 M
MS 330 2730 Graham Arnott 44:56 D2 Handy Cross Runners M40 107 M
MS 331 3307 Stephen Roberts 45:01 G Witney Road Runners M50 69 M
MS 332 1610 Rick Ansell 45:03 D1 Tring Running Club M50 70 M
MS 333 2648 Greg Elwell 45:07 D2 Hazlemere Runners M40 108 M
MS 334 1083 Connor Mullen 45:13 D1 Dacorum & Tring AC M40 109 M
MS 335 2853 Kevin Moore 45:14 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 71 M
MS 336 2856 Kevin Tarrier 45:17 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 72 M
MS 337 1054 Robert Davies 45:20 D1 Dacorum & Tring AC M40 110 M
MS 338 2968 Simon Smith 45:22 D2 Cookham Running Club M50 73 M
MS 339 345 Kelvin Smith 45:25 D1 Marshall Milton Keynes AC M70 1 M
MS 340 562 James King 45:29 D1 St Albans Striders MS 115 M
MS 341 1623 Mark Tikaram 45:30 D1 Tring Running Club M50 74 M
MS 342 344 Stuart Cowan 45:32 D1 Marshall Milton Keynes AC M70 2 M
MS 343 2562 Berwyn Pritchard-Jones 45:42 D2 Thame Runners M40 111 M
MS 344 1066 John Stevens 45:53 D1 Dacorum & Tring AC M60 13 M
MS 345 407 Matthew Cleary 45:57 D1 Redway Runners M40 112 M
MS 346 1619 Richard Murphy 45:57 D1 Tring Running Club M50 75 M
MS 347 577 Andrew Maher 46:09 D1 St Albans Striders M40 113 M
MS 348 437 Gareth Snelson 46:14 D1 Redway Runners M40 114 M
MS 349 2824 Mark Cheadle 46:19 D2 Wellingborough & District AC M40 115 M
MS 350 1526 Charles Tatham 46:19 D1 Queens Park Harriers M50 76 M
MS 351 2017 Neville Baker 46:21 D2 Headington Road Runners M60 14 M
MS 352 1312 Kevin Clark 46:23 D1 Watford Harriers M50 77 M
MS 353 2645 Paul Brewer 46:30 D2 Hazlemere Runners MS 116 M
MS 354 2025 Trevor Williams 46:30 D2 Headington Road Runners MS 117 M
MS 355 2577 Mark Barker 46:37 D2 Thame Runners M40 116 M
MS 356 2449 Tony Barrows 46:43 D2 Bearbrook Running Club M60 15 M
MS 357 2698 Neil Frape 46:44 D2 Banbury Harriers M50 78 M
MS 358 1605 Leendert van de Linde 46:48 D1 Tring Running Club M40 117 M
MS 359 1397 Nigel Chesterton 46:56 D1 Leighton Buzzard AC M40 118 M
MS 360 442 Alistair Devenish 47:06 D1 Redway Runners M40 119 M
MS 361 2574 Joseph Lynch 47:08 D2 Thame Runners MS 118 M
MS 362 1615 Brian Evans 47:41 D1 Tring Running Club M50 79 M
MS 363 2643 Nicholas Corlett 47:54 D2 Hazlemere Runners MS 119 M
MS 364 1614 Ken Douglas 48:01 D1 Tring Running Club M50 80 M
MS 365 1109 Clive Fallaize 48:29 D1 Vale of Aylesbury AC M60 16 M
MS 366 2735 Robert Yates 48:44 D2 Handy Cross Runners M50 81 M
MS 367 2196 Edward Manson 49:11 D2 Stevenage & North Herts M40 120 M
MS 368 1315 Graham Mayoh 49:29 D1 Watford Harriers M50 82 M
MS 369 148 Trevor Brawn 49:30 D1 Chiltern Harriers M70 3 M
MS 370 147 Doug Smith 49:32 D1 Chiltern Harriers M60 17 M
MS 371 2191 Harry Major 49:33 D2 Stevenage & North Herts MS 120 M
MS 372 2512 Don Cissell 49:33 D2 Buckingham & Stowe M50 83 M
MS 373 2524 Chris Usher 49:36 D2 Buckingham & Stowe M60 18 M
MS 374 2592 Rick Smith 49:38 D2 Thame Runners M50 84 M
MS 375 3303 Lee Vanstone 49:43 G Witney Road Runners MS 121 M
MS 376 2197 Tony Carolan 50:04 D2 Stevenage & North Herts M50 85 M
MS 377 2737 John Rickwood 50:26 D2 Handy Cross Runners M50 86 M
MS 378 2305 Mushtaq (Mo) Khan 50:58 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M60 19 M
MS 379 2795 Andrew Gardner 52:48 D2 Brackley & District RC MS 122 M
MS 380 2032 Manny Stone 53:06 D2 Headington Road Runners M60 20 M
MS 381 1631 David Leybourne 53:23 D1 Tring Running Club M40 121 M
MS 382 2767 David O'Connor 53:39 D2 Olney Runners M50 87 M
MS 383 2701 Andrew Bartlett 54:00 D2 Banbury Harriers M60 21 M
MS 384 2729 Gary Marsh 54:48 D2 Handy Cross Runners M60 22 M
MS 385 1064 John Slack 55:39 D1 Dacorum & Tring AC M70 4 M
MS 386 2725 Martin Long 57:52 D2 Handy Cross Runners M40 122 M
MS 387 1540 William O'Connor 58:47 D1 Queens Park Harriers M70 5 M
MS 388 2532 Tony Allen 60:13 D2 Buckingham & Stowe M50 88 M
MS 389 433 Bob Austin 62:01 D1 Redway Runners M70 6 M
Race Mob   No. Under 17 Men Time Div Club Cat Pos M/F
M17 1 2256 William Barnicoat 18:16 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 1 M
M17 2 2254 Liam Stone 19:16 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 2 M
M17 3 660 James Moore 19:18 D1 St Albans Striders M17 3 M
M17 4 79 Alex Aldred 19:25 D1 Chiltern Harriers M17 4 M
M17 5 986 Freddie Truman-Williams 19:27 D1 Dacorum & Tring AC M17 5 M
M17 6 760 Alex Alston 19:32 D1 Bedford and County AC  M17 6 M
M17 7 2251 Edward Henderson 19:33 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 7 M
M17 8 312 Leo Freeland 19:36 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 8 M
M17 9 1153 Nathan Jones 19:37 D1 Vale of Aylesbury AC M17 9 M
M17 10 2942 Rowan Miell-Ingram 19:40 D2 Radley AC M17 10 M
M17 11 1266 Charlie Woollett 19:40 D1 Watford Harriers M17 11 M
M17 12 982 Samuel Burnell 19:42 D1 Dacorum & Tring AC M17 12 M
M17 13 82 Alex Johnson 19:43 D1 Chiltern Harriers M17 13 M
M17 14 81 Angus Williams 19:52 D1 Chiltern Harriers M17 14 M
M17 15 2253 Alfie Spear 19:55 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 15 M
M17 16 316 Jamie Darcy 19:58 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 16 M
M17 17 1927 Callum Broadbent 20:00 D2 Bracknell AC M17 17 M
M17 18 90 James Palmer 20:19 D1 Chiltern Harriers M17 18 M
M17 19 1928 Cameron Enser 20:21 D2 Bracknell AC M17 19 M
M17 20 985 Joseph Chamberlain 20:42 D1 Dacorum & Tring AC M17 20 M
M17 21 1963 Max Stevens 20:44 D2 Bracknell AC M17 21 M
M17 22 2252 Finlay Kirk 21:02 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 22 M
M17 23 2297 Miguel Caeiro 21:07 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 23 M
M17 24 983 Thomas O'Reilly 21:08 D1 Dacorum & Tring AC M17 24 M
M17 25 2298 Declan Connolly 21:15 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 25 M
M17 26 3147 Ben Reynolds 21:17 D2 Cookham Running Club M17 26 M
M17 27 1947 Henry Fieldsend 21:19 D2 Bracknell AC M17 27 M
M17 28 2136 Drew Hogger 21:21 D2 Oxford City AC M17 28 M
M17 29 87 Luke Martin 21:25 D1 Chiltern Harriers M17 29 M
M17 30 3054 Matthew Blomley 21:27 D2 Northampton AC M17 30 M
M17 31 2831 Stanley Taylor 21:28 D2 Wellingborough & District AC M17 31 M
M17 32 3087 Kie Francis 21:29 D2 Abingdon AC M17 32 M
M17 33 657 Aidan Tanner 21:42 D1 St Albans Striders M17 33 M
M17 34 83 Charlie Stone 21:49 D1 Chiltern Harriers M17 34 M
M17 35 1152 Thomas Fell 21:52 D1 Vale of Aylesbury AC M17 35 M
M17 36 310 Aidan Murphy 21:57 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 36 M
M17 37 1264 Alex Rosewarn 22:06 D1 Watford Harriers M17 37 M
M17 38 3044 Ben Willison 22:16 D2 Northampton AC M17 38 M
M17 39 313 Zak Freeland 22:35 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 39 M
M17 40 761 Harry West 22:38 D1 Bedford and County AC  M17 40 M
M17 41 1678 Harry Legg 22:40 D1 Milton Keynes Distance Project M17 41 M
M17 42 3040 Isaac Cherrington 22:47 D2 Northampton AC M17 42 M
M17 43 854 Aaron Phillips 23:13 D1 Wycombe Phoenix M17 43 M
M17 44 659 James Allison 23:13 D1 St Albans Striders M17 44 M
M17 45 80 Matthew Clifford 23:26 D1 Chiltern Harriers M17 45 M
M17 46 3148 Elliot Lowe 23:59 D2 Cookham Running Club M17 46 M
M17 47 3043 George Thompson 24:15 D2 Northampton AC M17 47 M
M17 48 2250 Luca Elliott 24:24 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 48 M
M17 49 3042 Lewis Gibbs 24:31 D2 Northampton AC M17 49 M
M17 50 2906 Elliott Swinburne 24:38 D2 Biggleswade AC M17 50 M
M17 51 311 Ben Green 24:42 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 51 M
M17 52 856 Nicholas Mitchell 25:01 D1 Wycombe Phoenix M17 52 M
M17 53 855 Alex Mitchell 25:21 D1 Wycombe Phoenix M17 53 M
M17 54 1262 Lewis Clark 25:38 D1 Watford Harriers M17 54 M
M17 55 3146 Dominic Ineson 26:13 D2 Cookham Running Club M17 55 M
M17 56 2287 Ryan Rickards ntt D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 56 M
Race Mob   No. Under 15 Boys Time Div Club Cat Pos M/F
M15 1 1971 Samuel Marney 12:52 D2 Bracknell AC M15 1 M
M15 2 64 Thomas Redmond 12:59 D1 Chiltern Harriers M15 2 M
M15 3 755 Noah Campion 13:04 D1 Bedford and County AC  M15 3 M
M15 4 2132 Benjamin Sims 13:10 D2 Oxford City AC M15 4 M
M15 5 1950 James Winship 13:15 D2 Bracknell AC M15 5 M
M15 6 639 Zachary Segal 13:17 D1 St Albans Striders M15 6 M
M15 7 1933 Edward Enser 13:17 D2 Bracknell AC M15 7 M
M15 8 2943 Quinn Miell-Ingram 13:19 D2 Radley AC M15 8 M
M15 9 60 Thomas Askey 13:22 D1 Chiltern Harriers M15 9 M
M15 10 2179 Tyler Wannerton 13:24 D2 Stevenage & North Herts M15 10 M
M15 11 647 Oscar Loveday 13:34 D1 St Albans Striders M15 11 M
M15 12 2260 Alex Bishop 13:35 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 12 M
M15 13 65 Oakley Denson 13:36 D1 Chiltern Harriers M15 13 M
M15 14 1944 Harry Prescott 13:36 D2 Bracknell AC M15 14 M
M15 15 1147 Ewan Maxwell 13:45 D1 Vale of Aylesbury AC M15 15 M
M15 16 285 Harry Totton 13:48 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 16 M
M15 17 753 Chris Brodie 13:52 D1 Bedford and County AC  M15 17 M
M15 18 1954 Joshua Alexander 13:56 D2 Bracknell AC M15 18 M
M15 19 63 Angus Stoneham 13:57 D1 Chiltern Harriers M15 19 M
M15 20 2180 Benedict Clark 14:10 D2 Stevenage & North Herts M15 20 M
M15 21 1946 Hector Daniel 14:11 D2 Bracknell AC M15 21 M
M15 22 1146 Woody Day 14:13 D1 Vale of Aylesbury AC M15 22 M
M15 23 977 Thomas Albone 14:16 D1 Dacorum & Tring AC M15 23 M
M15 24 862 Raihan Lenoire 14:19 D1 Wycombe Phoenix M15 24 M
M15 25 283 Callum Tripp 14:20 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 25 M
M15 26 1149 Alastair Walls 14:24 D1 Vale of Aylesbury AC M15 26 M
M15 27 754 Ethan Cairns 14:27 D1 Bedford and County AC  M15 27 M
M15 28 59 Laurie Gawne 14:30 D1 Chiltern Harriers M15 28 M
M15 29 2114 Freddie Jones 14:38 D2 Oxford City AC M15 29 M
M15 30 66 Sammy Bennetts 14:42 D1 Chiltern Harriers M15 30 M
M15 31 756 Euan Supple 14:42 D1 Bedford and County AC  M15 31 M
M15 32 2944 Cameron Morgan 14:42 D2 Radley AC M15 32 M
M15 33 2945 Freddie Bower 14:47 D2 Radley AC M15 33 M
M15 34 2373 Antonio Conradie 14:48 D2 Luton AC M15 34 M
M15 35 3083 Harry Richards 14:50 D2 Abingdon AC M15 35 M
M15 36 2173 Isaac Whitten 14:58 D2 Stevenage & North Herts M15 36 M
M15 37 971 Timothy Fryer 14:59 D1 Dacorum & Tring AC M15 37 M
M15 38 2761 Kian Nicholoson 15:06 D2 Olney Runners M15 38 M
M15 39 511 Harley Mackenzie 15:07 D1 Redway Runners M15 39 M
M15 40 1348 Oscar Butlin 15:08 D1 Leighton Buzzard AC M15 40 M
M15 41 2952 Tom Cripps 15:09 D2 Radley AC M15 41 M
M15 42 3036 Dilane Nyangang 15:10 D2 Northampton AC M15 42 M
M15 43 866 Owen Westbrook 15:11 D1 Wycombe Phoenix M15 43 M
M15 44 3033 Peter Van Uem 15:14 D2 Northampton AC M15 44 M
M15 45 648 Cameron Cherry 15:16 D1 St Albans Striders M15 45 M
M15 46 62 Zak Fisher 15:18 D1 Chiltern Harriers M15 46 M
M15 47 2186 William Galliford 15:20 D2 Stevenage & North Herts M15 47 M
M15 48 3029 Ryan Croft 15:21 D2 Northampton AC M15 48 M
M15 49 1148 Ethan Perry 15:29 D1 Vale of Aylesbury AC M15 49 M
M15 50 3153 James Darby 15:35 D2 Northampton AC M15 50 M
M15 51 67 Jamie Shepherd 15:36 D1 Chiltern Harriers M15 51 M
M15 52 1150 Thomas Young 15:39 D1 Vale of Aylesbury AC M15 52 M
M15 53 3157 Aidan McFadden 15:40 D2 Northampton AC M15 53 M
M15 54 284 Joshua Edwards 15:42 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 54 M
M15 55 2466 Timothy Jones 15:50 D2 Bicester AC M15 55 M
M15 56 1805 Jake Storer 15:55 D2 Silson AC M15 56 M
M15 57 2905 Tristan Hazell 15:59 D2 Biggleswade AC M15 57 M
M15 58 68 Felix Palmer 16:02 D1 Chiltern Harriers M15 58 M
M15 59 280 Benjamin White 16:07 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 59 M
M15 60 3031 Joshua Rodson 16:10 D2 Northampton AC M15 60 M
M15 61 1811 James Conquest 16:15 D2 Silson AC M15 61 M
M15 62 868 Ewan Millar 16:17 D1 Wycombe Phoenix M15 62 M
M15 63 3181 James Blomley 16:18 D2 Northampton AC M15 63 M
M15 64 92 Jerry Anderson 16:28 D1 Chiltern Harriers M15 64 M
M15 65 510 Jack Middleton 16:35 D1 Redway Runners M15 65 M
M15 66 1349 Sid Mead 16:40 D1 Leighton Buzzard AC M15 66 M
M15 67 514 Kobi Burchmore 16:42 D1 Redway Runners M15 67 M
M15 68 282 Ben Webb 16:43 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 68 M
M15 69 2127 Joshua Dixon 16:43 D2 Oxford City AC M15 69 M
M15 70 281 Dylan Hollinshead 16:46 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 70 M
M15 71 928 Frank Buron 16:54 D1 Wycombe Phoenix M15 71 M
M15 72 1674 Jack Ratcliffe 16:56 D1 Milton Keynes Distance Project M15 72 M
M15 73 3082 Edison Quigley 17:48 D2 Abingdon AC M15 73 M
Race Mob   No. Under 13 Boys Time Div Club Cat Pos M/F
M13 1 32 Alden Collier 9:50 D1 Chiltern Harriers M13 1 M
M13 2 34 Euan Pinder 10:07 D1 Chiltern Harriers M13 2 M
M13 3 29 Maximillian Baxter 10:11 D1 Chiltern Harriers M13 3 M
M13 4 35 Archie Pinder 10:15 D1 Chiltern Harriers M13 4 M
M13 5 2183 Calum Fairey 10:18 D2 Stevenage & North Herts M13 5 M
M13 6 33 Isaac Jessop-Tranter 10:22 D1 Chiltern Harriers M13 6 M
M13 7 1671 Nicholas Hammett 10:31 D1 Milton Keynes Distance Project M13 7 M
M13 8 635 Matthew Nicholls 10:38 D1 St Albans Striders M13 8 M
M13 9 39 Alex Hughes 10:45 D1 Chiltern Harriers M13 9 M
M13 10 37 Rowan Gawne 10:47 D1 Chiltern Harriers M13 10 M
M13 11 31 Leon Doran 10:51 D1 Chiltern Harriers M13 11 M
M13 12 1930 Daniel Lewis 10:52 D2 Bracknell AC M13 12 M
M13 13 2686 Sam Davis 10:53 D2 Banbury Harriers M13 13 M
M13 14 3013 Ollie Walls 10:54 D2 Northampton AC M13 14 M
M13 15 2949 Caspar Cumberland 10:56 D2 Radley AC M13 15 M
M13 16 2116 Alfie Barnes 11:01 D2 Oxford City AC M13 16 M
M13 17 40 Callum Powell 11:02 D1 Chiltern Harriers M13 17 M
M13 18 36 Ethan McCall 11:03 D1 Chiltern Harriers M13 18 M
M13 19 2465 Owen Stocker 11:04 D2 Bicester AC M13 19 M
M13 20 2946 Fred Walton 11:05 D2 Radley AC M13 20 M
M13 21 41 Gabriel Strutton-Smith 11:06 D1 Chiltern Harriers M13 21 M
M13 22 91 Daniel Munn 11:10 G Chiltern Harriers M13 22 M
M13 23 30 Alfie Clifford 11:11 D1 Chiltern Harriers M13 23 M
M13 24 2276 Archie Robinson 11:11 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 24 M
M13 25 634 Edward Wade 11:12 D1 St Albans Striders M13 25 M
M13 26 43 Rory Hilton 11:13 D1 Chiltern Harriers M13 26 M
M13 27 3009 Nathan Lamb 11:14 D2 Northampton AC M13 27 M
M13 28 259 Elias Skaarup 11:15 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 28 M
M13 29 3014 Benjamin Westmorland-Alexander 11:15 D2 Northampton AC M13 29 M
M13 30 1232 Oliver Cooper 11:16 D1 Watford Harriers M13 30 M
M13 31 3012 Kai Scott 11:16 D2 Northampton AC M13 31 M
M13 32 2277 Jack Philpotts 11:18 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 32 M
M13 33 749 Austin Cole 11:18 D1 Bedford and County AC  M13 33 M
M13 34 2368 William Edmunds 11:19 D2 Luton AC M13 34 M
M13 35 1134 Jude Hudson 11:19 D1 Vale of Aylesbury AC M13 35 M
M13 36 2389 Nathan Davis 11:21 D2 Luton AC M13 36 M
M13 37 2278 Toby Kimmins 11:21 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 37 M
M13 38 750 Samuel Hudson 11:22 D1 Bedford and County AC  M13 38 M
M13 39 641 Thomas Bailey 11:22 D1 St Albans Striders M13 39 M
M13 40 752 Oliver Wilson 11:25 D1 Bedford and County AC  M13 40 M
M13 41 2953 Charlie Cripps 11:29 D2 Radley AC M13 41 M
M13 42 1236 Theo Keen 11:30 D1 Watford Harriers M13 42 M
M13 43 2473 Joshua Smith 11:31 D2 Bicester AC M13 43 M
M13 44 1275 Max Fergie 11:33 D1 Watford Harriers M13 44 M
M13 45 261 James Stallwood 11:34 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 45 M
M13 46 2095 Euan Lewis 11:36 D2 Oxford City AC M13 46 M
M13 47 2272 Evan Hardy 11:38 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 47 M
M13 48 1235 James Ingham 11:41 D1 Watford Harriers M13 48 M
M13 49 3011 Lewis Robson 11:42 D2 Northampton AC M13 49 M
M13 50 2181 Joe Raymont 11:45 D2 Stevenage & North Herts M13 50 M
M13 51 2304 Sam Golding 11:46 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 51 M
M13 52 46 Sammy Whibley 11:49 D1 Chiltern Harriers M13 52 M
M13 53 2832 Callum Giles 11:50 D2 Wellingborough & District AC M13 53 M
M13 54 2120 Jonathan Poole 11:52 D2 Oxford City AC M13 54 M
M13 55 1135 Freddie MacKintosh 11:53 D1 Vale of Aylesbury AC M13 55 M
M13 56 2904 George Hardy 11:54 D2 Biggleswade AC M13 56 M
M13 57 2112 William Potts 11:56 D2 Oxford City AC M13 57 M
M13 58 642 James Dobbin 11:57 D1 St Albans Striders M13 58 M
M13 59 38 Danny Carruthers 11:57 D1 Chiltern Harriers M13 59 M
M13 60 1670 Stanley Baker-Smith 11:59 D1 Milton Keynes Distance Project M13 60 M
M13 61 44 Freddie Emery 12:00 D1 Chiltern Harriers M13 61 M
M13 62 269 Jack Lennox 12:01 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 62 M
M13 63 2464 Robert Charlton 12:02 D2 Bicester AC M13 63 M
M13 64 509 Toby Sapwell 12:05 D1 Redway Runners M13 64 M
M13 65 883 Ishi Burmi 12:06 D1 Wycombe Phoenix M13 65 M
M13 66 2126 Henry Myers 12:11 D2 Oxford City AC M13 66 M
M13 67 3015 Daniel Wood 12:12 D2 Northampton AC M13 67 M
M13 68 3003 Jacob Archer 12:16 D2 Northampton AC M13 68 M
M13 69 1360 Archie Wright 12:17 D1 Leighton Buzzard AC M13 69 M
M13 70 2194 John Wiseman 12:18 D2 Stevenage & North Herts M13 70 M
M13 71 1133 Sam Hart 12:20 D1 Vale of Aylesbury AC M13 71 M
M13 72 3005 Freddie Caspall 12:20 D2 Northampton AC M13 72 M
M13 73 45 Issa Phillips-Pope 12:21 D1 Chiltern Harriers M13 73 M
M13 74 2365 Henry Barron 12:21 D2 Luton AC M13 74 M
M13 75 1233 Jenan Craggs 12:22 D1 Watford Harriers M13 75 M
M13 76 2110 Luke Brown 12:22 D2 Oxford City AC M13 76 M
M13 77 882 Jai Burmi 12:24 D1 Wycombe Phoenix M13 77 M
M13 78 751 Daniel Smith 12:28 D1 Bedford and County AC  M13 78 M
M13 79 2987 Samuel Colley 12:30 D2 Cookham Running Club M13 79 M
M13 80 644 Joshua Banfield 12:40 D1 St Albans Striders M13 80 M
M13 81 2984 Jared Ineson 12:41 D2 Cookham Running Club M13 81 M
M13 82 2370 Dylan Winfield 12:41 D2 Luton AC M13 82 M
M13 83 1924 Arthur Saldaev 12:42 D2 Bracknell AC M13 83 M
M13 84 260 Max Holland 12:45 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 84 M
M13 85 1672 Alex Moore 12:45 D1 Milton Keynes Distance Project M13 85 M
M13 86 3007 Tom Elliott 12:49 D2 Northampton AC M13 86 M
M13 87 3008 Gabriel Goatley 12:55 D2 Northampton AC M13 87 M
M13 88 513 Max O'Neill 12:56 D1 Redway Runners M13 88 M
M13 89 257 Jack Irwin 12:58 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 89 M
M13 90 550 Callum Boylan 13:01 D1 Redway Runners M13 90 M
M13 91 2388 Dewi Morgan 13:04 D2 Luton AC M13 91 M
M13 92 2184 Thomas Redfern 13:05 D2 Stevenage & North Herts M13 92 M
M13 93 2096 Benjamin Straughan 13:05 D2 Oxford City AC M13 93 M
M13 94 920 Logan McMurray 13:10 D1 Wycombe Phoenix M13 94 M
M13 95 263 Alex Granfelt 13:11 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 95 M
M13 96 2983 Lucas House 13:19 D2 Cookham Running Club M13 96 M
M13 97 1825 Adam Hunter 13:20 D2 Silson AC M13 97 M
M13 98 2833 Callum Mitchell 13:22 D2 Wellingborough & District AC M13 98 M
M13 99 643 Vincent Ross 13:25 D1 St Albans Striders M13 99 M
M13 100 2124 Ben Jackson 13:28 D2 Oxford City AC M13 100 M
M13 101 2115 Harry Cann 13:30 D2 Oxford City AC M13 101 M
M13 102 2834 William Green 13:34 D2 Wellingborough & District AC M13 102 M
M13 103 637 Oliver Segal 13:37 D1 St Albans Striders M13 103 M
M13 104 3004 Liam Ball 13:44 D2 Northampton AC M13 104 M
M13 105 877 Charlie Kassar 13:54 D1 Wycombe Phoenix M13 105 M
M13 106 1136 Harry Owen 14:11 D1 Vale of Aylesbury AC M13 106 M
M13 107 875 Daniel Cogan 14:16 D1 Wycombe Phoenix M13 107 M
M13 108 2835 Albert Taylor 14:18 D2 Wellingborough & District AC M13 108 M
M13 109 2985 Oliver Podbury 14:26 D2 Cookham Running Club M13 109 M
M13 110 898 Rufus Parry 14:29 D1 Wycombe Phoenix M13 110 M
M13 111 2463 Thomas Auty 14:35 D2 Bicester AC M13 111 M
M13 112 1131 Elliot Corke 14:38 D1 Vale of Aylesbury AC M13 112 M
M13 113 262 Jaique Jibodu 15:05 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 113 M
M13 114 1342 Ash Carter 15:12 D1 Leighton Buzzard AC M13 114 M
M13 115 503 Aidan Hurlock 16:07 D1 Redway Runners M13 115 M
M13 116 2986 James Wilkinson 16:12 D2 Cookham Running Club M13 116 M
M13 117 1130 Connor Brown ntt D1 Vale of Aylesbury AC M13 117 M
Race Mob   No. Under 11 Boys Time Mob Club Cat Pos M/F Pts Under 11 Boys' Team Total 1 2 3
M11 1 1123 Raphie London 6:17 Mob Vale of Aylesbury AC M11 1 M 77 1 Chiltern Harriers 215 74 71 70
M11 2 222 Jacque Smith 6:27 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 2 M 76 2 Marshall Milton Keynes AC 205 76 75 54
M11 3 226 Eddie Hartigan 6:28 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 3 M 75 3 Vale of Aylesbury AC 192 77 59 56
M11 4 7 Zachary Cleary 6:31 Mob Chiltern Harriers M11 4 M 74 4 Cookham Running Club 175 73 66 36
M11 5 3142 Joe Challis 6:32 Mob Cookham Running Club M11 5 M 73 5 Bedford and County AC  162 63 52 47
M11 6 2099 Alex Garry 6:33 Mob Oxford City AC M11 6 M 72 6 Oxford City AC 145 72 53 20
M11 7 8 Charlie Quantrill 6:35 Mob Chiltern Harriers M11 7 M 71 7 Wycombe Phoenix 140 62 44 34
M11 8 13 Felix Danielli 6:41 Mob Chiltern Harriers M11 8 M 70 8 St Albans Striders 138 57 41 40
M11 9 1222 Lukas McIvor 6:42 Mob Watford Harriers M11 9 M 69 9 Watford Harriers 129 69 32 28
M11 10 12 Hugo Mundy 6:43 Mob Chiltern Harriers M11 10 M 68 10 Milton Keynes Distance Project 107 64 43 0
M11 11 11 Jacob Strutton-Smith 6:46 Mob Chiltern Harriers M11 11 M 67 11 Redway Runners 106 55 51 0
M11 12 2970 William Howes 6:46 Mob Cookham Running Club M11 12 M 66 12 Bicester AC 97 58 31 8
M11 13 1975 Kamran Shah 6:48 Mob Bracknell AC M11 13 M 65 13 Radley AC 95 60 35 0
M11 14 1688 Morgan Bunn 6:49 Mob Milton Keynes Distance Project M11 14 M 64 14 Bracknell AC 93 65 15 13
M11 15 748 Jack Hale 6:50 Mob Bedford and County AC  M11 15 M 63 15 Northampton AC 73 48 25 0
M11 16 881 Jack Regan 6:52 Mob Wycombe Phoenix M11 16 M 62 16 Abingdon AC 52 30 22 0
M11 17 10 Tom Ford 6:57 Mob Chiltern Harriers M11 17 M 61 17 Silson AC 49 27 12 10
M11 18 2947 Arthur Walton 6:57 Mob Radley AC M11 18 M 60 18 Queens Park Harriers 37 37 0 0
M11 19 1118 Joseph Fryer 6:58 Mob Vale of Aylesbury AC M11 19 M 59 19 Leighton Buzzard AC 28 23 5 0
M11 20 2472 Jack Green 6:59 Mob Bicester AC M11 20 M 58 20 Stevenage & North Herts 17 17 0 0
M11 21 633 William Lockwood 6:59 Mob St Albans Striders M11 21 M 57 21 Banbury Harriers 4 4 0 0
M11 22 1121 Emile Jansen Van Rensburgh 7:00 Mob Vale of Aylesbury AC M11 22 M 56 22 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 0 0 0 0
M11 23 506 Felix Moorhouse 7:05 Mob Redway Runners M11 23 M 55 23 Wellingborough & District AC 0 0 0 0
M11 24 229 Elliot Smith 7:07 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 24 M 54 24 Hazlemere Runners 0 0 0 0
M11 25 2092 Charlie Hunter 7:09 G Oxford City AC M11 25 M 53 25 Headington Road Runners 0 0 0 0
M11 26 747 Zack Danobrega 7:09 Mob Bedford and County AC  M11 26 M 52 26 Leighton Buzzard Triathlon Club 0 0 0 0
M11 27 517 Dylan Burchmore 7:09 Mob Redway Runners M11 27 M 51 27 Luton AC 0 0 0 0
M11 28 230 Tito Odunaike 7:11 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 28 M 50 28 Bearbrook Running Club 0 0 0 0
M11 29 9 Jack Martin 7:11 Mob Chiltern Harriers M11 29 M 49 29 Buckingham & Stowe 0 0 0 0
M11 30 2993 Hector Goatley 7:11 Mob Northampton AC M11 30 M 48 30 Handy Cross RC 0 0 0 0
M11 31 759 Zack Vincent 7:13 Mob Bedford and County AC  M11 31 M 47 31 Thame Runners 0 0 0 0
M11 32 1120 Nate Howson 7:13 Mob Vale of Aylesbury AC M11 32 M 46 32 Higham Harriers 0 0 0 0
M11 33 1117 Dilan Barauskas 7:14 Mob Vale of Aylesbury AC M11 33 M 45 33 Brackley & District RC 0 0 0 0
M11 34 897 Seb Maule 7:14 Mob Wycombe Phoenix M11 34 M 44 34 Eynsham Road Runners 0 0 0 0
M11 35 1667 Jedidiah Okia 7:15 Mob Milton Keynes Distance Project M11 35 M 43 35 Maidenhead AC 0 0 0 0
M11 36 225 Sam Wood 7:15 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 36 M 42 36 Wheathampstead Warriors 0 0 0 0
M11 37 638 Henry Tse 7:16 Mob St Albans Striders M11 37 M 41 37 Shenley Striders 0 0 0 0
M11 38 631 Gabriel Fernandez 7:16 Mob St Albans Striders M11 38 M 40 38 Ampthill & Flitwick Flyers 0 0 0 0
M11 39 1122 Matthew Lewis 7:18 Mob Vale of Aylesbury AC M11 39 M 39 39 Olney Runners 0 0 0 0
M11 40 1125 Jay Jay Watt 7:18 Mob Vale of Aylesbury AC M11 40 M 38 40 Biggleswade AC 0 0 0 0
M11 41 1539 Adam Reupke 7:19 Mob Queens Park Harriers M11 41 M 37 41 Dacorum & Tring AC 0 0 0 0
M11 42 3145 Toby Holmes 7:20 Mob Cookham Running Club M11 42 M 36 42 Gade Valley Harriers 0 0 0 0
M11 43 2950 Zachary Cumberland 7:22 Mob Radley AC M11 43 M 35 43 Tring Running Club 0 0 0 0
M11 44 894 Harry Little 7:24 Mob Wycombe Phoenix M11 44 M 34
M11 45 1119 Ethan Hart 7:25 Mob Vale of Aylesbury AC M11 45 M 33
M11 46 1223 Jacob Mendes da Costa 7:26 Mob Watford Harriers M11 46 M 32
M11 47 2470 George Mansell 7:27 Mob Bicester AC M11 47 M 31
M11 48 3081 Nico Abitabile 7:28 Mob Abingdon AC M11 48 M 30
M11 49 227 William Totton 7:29 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 49 M 29
M11 50 1221 Jack Cooper 7:30 Mob Watford Harriers M11 50 M 28
M11 51 1819 William Riding 7:32 Mob Silson AC M11 51 M 27
M11 52 884 Michael O'Connor 7:34 Mob Wycombe Phoenix M11 52 M 26
M11 53 2991 Edward Byfield 7:35 Mob Northampton AC M11 53 M 25
M11 54 895 Archie Burton 7:36 Mob Wycombe Phoenix M11 54 M 24
M11 55 1362 Jacob Leigh 7:37 Mob Leighton Buzzard AC M11 55 M 23
M11 56 3091 Lewis Brock 7:39 Mob Abingdon AC M11 56 M 22
M11 57 758 Oliver Coombes 7:44 Mob Bedford and County AC  M11 57 M 21
M11 58 2109 Oscar Rae 7:46 Mob Oxford City AC M11 58 M 20
M11 59 2972 Lucas Dolphin 7:48 Mob Cookham Running Club M11 59 M 19
M11 60 889 Joel Crook 7:50 Mob Wycombe Phoenix M11 60 M 18
M11 61 2198 Casey Wannerton 7:51 Mob Stevenage & North Herts M11 61 M 17
M11 62 2971 Max Phillis 7:52 Mob Cookham Running Club M11 62 M 16
M11 63 1974 Arun Shah 7:54 Mob Bracknell AC M11 63 M 15
M11 64 892 Edward Faulkner 7:55 Mob Wycombe Phoenix M11 64 M 14
M11 65 1953 Joseph Herpels 7:57 Mob Bracknell AC M11 65 M 13
M11 66 1823 Baptiste De Oliviera 8:02 Mob Silson AC M11 66 M 12
M11 67 1124 Digby Martin 8:03 Mob Vale of Aylesbury AC M11 67 M 11
M11 68 1822 Herbie Wright 8:06 Mob Silson AC M11 68 M 10
M11 69 891 Samuel Evans 8:07 Mob Wycombe Phoenix M11 69 M 9
M11 70 2471 Simon Cheeseman 8:08 Mob Bicester AC M11 70 M 8
M11 71 1821 Harry Laffan 8:15 Mob Silson AC M11 71 M 7
M11 72 1836 Joshua Mepham 8:28 Mob Silson AC M11 72 M 6
M11 73 1364 Jude Giltrow 8:39 Mob Leighton Buzzard AC M11 73 M 5
M11 74 2681 Joshua Hall 8:46 Mob Banbury Harriers M11 74 M 4
M11 75 645 Dexter Fisher 8:49 Mob St Albans Striders M11 75 M 3
M11 76 1274 Freddy Smith 8:53 Mob Watford Harriers M11 76 M 2
M11 77 2104 Adam Bennett 9:00 Mob Oxford City AC M11 77 M 1
Race Mob   No. Senior Women Time Div Club Cat Pos M/F
FS 1 906 Melanie Wilkins 20:47 D1 Wycombe Phoenix FS 1 F
FS 2 778 Alice Burgin 21:14 D1 Bedford and County AC  FS 2 F
FS 3 903 Alexandra Cook 21:17 D1 Wycombe Phoenix F35 1 F
FS 4 2379 Charlene Jacobs-Conradie 21:20 D2 Luton AC F35 2 F
FS 5 2290 Charlotte Firth 21:23 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 3 F
FS 6 326 Elle Roche 21:27 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 4 F
FS 7 902 Zoe Doyle 21:34 D1 Wycombe Phoenix F35 3 F
FS 8 2289 Jennifer Ball 21:39 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F35 4 F
FS 9 2291 Alice Flint 21:47 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 5 F
FS 10 1041 Kate Rennie 21:51 D1 Dacorum & Tring AC F45 1 F
FS 11 1660 Cecilie Anderson 22:02 D1 Milton Keynes Distance Project FS 6 F
FS 12 1033 Claire Hallissey 22:05 D1 Dacorum & Tring AC F35 5 F
FS 13 1112 Sophie Delderfield 22:06 D1 Vale of Aylesbury AC F35 6 F
FS 14 2581 Faye Sharpley 22:08 D2 Thame Runners F35 7 F
FS 15 327 Alice Ritchie 22:18 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 7 F
FS 16 1422 Jo Sharples 22:27 D1 Leighton Buzzard AC FS 8 F
FS 17 399 Lara Bromilow 22:46 D1 Marshall Milton Keynes AC F35 8 F
FS 18 187 Bex Nkoane 22:52 D1 Chiltern Harriers F45 2 F
FS 19 779 Josie Smith 22:53 D1 Bedford and County AC  FS 9 F
FS 20 1340 Claire Bentley 22:55 D1 Watford Harriers FS 10 F
FS 21 614 Lucy Waterlow 23:07 D1 St Albans Striders F35 9 F
FS 22 2288 Caroline Johnson 23:09 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 11 F
FS 23 2439 Helen Mulhall 23:12 D2 Bearbrook Running Club F45 3 F
FS 24 2386 Claire McMahon-Adie 23:15 D2 Luton AC F35 10 F
FS 25 2823 Kelly Barnett 23:18 D2 Wellingborough & District AC FS 12 F
FS 26 904 Laura Street 23:24 D1 Wycombe Phoenix F35 11 F
FS 27 200 Ellie Bates 23:55 D1 Chiltern Harriers FS 13 F
FS 28 3057 Rebecca Leadbeater 24:03 D2 Northampton AC FS 14 F
FS 29 1525 Michelle Maddick 24:04 D1 Queens Park Harriers F35 12 F
FS 30 905 Jessica Gray 24:15 D1 Wycombe Phoenix F35 13 F
FS 31 195 Hannah Wardley 24:21 D1 Chiltern Harriers FS 15 F
FS 32 173 Sandra Reynolds 24:29 D1 Chiltern Harriers F45 4 F
FS 33 1687 Anna Kofoed-Gregory 24:33 D1 Milton Keynes Distance Project FS 16 F
FS 34 2138 Sarah Davies 24:43 D2 Oxford City AC F45 5 F
FS 35 2586 Sarah Green 24:50 D2 Thame Runners FS 17 F
FS 36 1038 Georgina Mann 24:57 D1 Dacorum & Tring AC FS 18 F
FS 37 1113 Rosanna Iannone 24:59 D1 Vale of Aylesbury AC F35 14 F
FS 38 907 Hannah Lowther 25:03 D1 Wycombe Phoenix FS 19 F
FS 39 1114 Debbie Channer 25:04 D1 Vale of Aylesbury AC F45 6 F
FS 40 2293 Natalie Thompson 25:07 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 20 F
FS 41 2088 Amy Johnson 25:08 D2 Headington Road Runners FS 21 F
FS 42 2536 Emily Bowen 25:08 G Buckingham & Stowe F35 15 F
FS 43 1421 Ruth Mitchell 25:09 D1 Leighton Buzzard AC FS 22 F
FS 44 2073 Rachel Shaw 25:11 D2 Headington Road Runners F35 16 F
FS 45 1502 Lisa Newing 25:12 G Gade Valley Harriers F35 17 F
FS 46 183 Sarah Quantrill 25:13 D1 Chiltern Harriers F35 18 F
FS 47 2696 Michelle Bartlett 25:25 D2 Banbury Harriers F45 7 F
FS 48 1842 Helen Heley 25:28 D2 Silson AC F45 8 F
FS 49 1424 Amy Inchley 25:30 D1 Leighton Buzzard AC F35 19 F
FS 50 1625 Lynda Hembury 25:38 D1 Tring Running Club F55 1 F
FS 51 2078 Maddie Ding 25:40 D2 Headington Road Runners F35 20 F
FS 52 1507 Teresa Reason 25:41 D1 Gade Valley Harriers F45 9 F
FS 53 1338 Samihah Panju 25:42 D1 Watford Harriers FS 23 F
FS 54 619 Zoe Lowe 25:43 D1 St Albans Striders F45 10 F
FS 55 427 Sarah King 25:45 D1 Redway Runners FS 24 F
FS 56 2515 Jenny Harris 25:48 D2 Buckingham & Stowe F35 21 F
FS 57 2700 Ros Kelling 25:55 D2 Banbury Harriers F55 2 F
FS 58 426 Rachel Edwards 25:56 D1 Redway Runners F55 3 F
FS 59 1598 Liz O'Keeffe 25:58 D1 Tring Running Club F35 22 F
FS 60 3053 Barbara Willison 25:58 D2 Northampton AC F45 11 F
FS 61 1159 Rebecca Lee 26:01 D1 Vale of Aylesbury AC FS 25 F
FS 62 196 Katie Royals 26:02 D1 Chiltern Harriers FS 26 F
FS 63 1428 Liz Peters 26:03 D1 Leighton Buzzard AC F35 23 F
FS 64 1609 Mary Ward 26:05 D1 Tring Running Club F45 12 F
FS 65 418 Emily Bousfield 26:06 D1 Redway Runners FS 27 F
FS 66 429 Rachel Cameron 26:07 G Redway Runners F35 24 F
FS 67 1085 Hannah Bennett 26:09 D1 Dacorum & Tring AC FS 28 F
FS 68 194 Christine Burroughs 26:12 D1 Chiltern Harriers F45 13 F
FS 69 1420 Amy Farnfield 26:12 D1 Leighton Buzzard AC FS 29 F
FS 70 1529 Jessica Ainsley-Gill 26:22 D1 Queens Park Harriers FS 30 F
FS 71 1528 Melanie McGovern 26:28 D1 Queens Park Harriers FS 31 F
FS 72 2292 Juliet Soane 26:34 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 32 F
FS 73 2523 Lucy Goddard 26:36 D2 Buckingham & Stowe FS 33 F
FS 74 179 Cathy Holloway 26:44 D1 Chiltern Harriers F45 14 F
FS 75 1430 Coralie Anderson 26:46 D1 Leighton Buzzard AC F45 15 F
FS 76 188 Sylvia Moss 26:47 D1 Chiltern Harriers F35 25 F
FS 77 2589 Rebecca Bullock 26:49 D2 Thame Runners FS 34 F
FS 78 2584 Jenny Henshaw 26:50 D2 Thame Runners FS 35 F
FS 79 1594 Kathryn Sizer 26:58 D1 Tring Running Club FS 36 F
FS 80 2763 Andrea Cartmell-Brock 26:59 D2 Olney Runners F45 16 F
FS 81 322 Debra Brent 27:05 D1 Marshall Milton Keynes AC F55 4 F
FS 82 408 Sarah Buck 27:09 D1 Redway Runners F35 26 F
FS 83 180 Sue Elliot 27:10 D1 Chiltern Harriers F45 17 F
FS 84 785 Claire Perusko 27:11 D1 Bedford and County AC  F45 18 F
FS 85 3306 Jasmine Searle 27:12 G Unattached FS 37 F
FS 86 2082 Catriona Scott 27:13 D2 Headington Road Runners F35 27 F
FS 87 2602 Jess Anstee 27:14 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 28 F
FS 88 1599 Rachel Wray 27:14 D1 Tring Running Club F35 29 F
FS 89 1500 Tracey Cotton 27:15 D1 Gade Valley Harriers F35 30 F
FS 90 2605 Carly Keens 27:16 D2 Ampthill & Flitwick Flyers FS 38 F
FS 91 628 Mandy Attree 27:19 D1 St Albans Striders F45 19 F
FS 92 1501 Victoria Crawley-Wise 27:20 D1 Gade Valley Harriers F35 31 F
FS 93 1530 Joanna Braine 27:23 D1 Queens Park Harriers FS 39 F
FS 94 411 Lauren Keeler 27:26 D1 Redway Runners FS 40 F
FS 95 2423 Deborah Martin 27:28 D2 Bearbrook Running Club F35 32 F
FS 96 2085 Emily Myhill 27:33 D2 Headington Road Runners FS 41 F
FS 97 2580 Steph Cook 27:34 D2 Thame Runners F55 5 F
FS 98 1506 Claire McDonnell 27:38 D1 Gade Valley Harriers F45 20 F
FS 99 1084 Michelle Rothwell 27:39 D1 Dacorum & Tring AC F45 21 F
FS 100 2513 Wendy Cissell 27:40 D2 Buckingham & Stowe F35 33 F
FS 101 169 Helen Cholawo 27:43 D1 Chiltern Harriers F35 34 F
FS 102 2119 Emma Paton 27:49 D2 Oxford City AC F35 35 F
FS 103 2420 Sarah Evered 27:49 D2 Bearbrook Running Club F35 36 F
FS 104 2601 Lisa Wells 27:50 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F45 22 F
FS 105 333 Fern Yull 28:00 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 42 F
FS 106 2644 Joanna Warnock-Horn 28:01 D2 Hazlemere Runners F55 6 F
FS 107 1336 Alison Putko 28:05 D1 Watford Harriers F35 37 F
FS 108 1624 Alison Harding 28:06 D1 Tring Running Club F55 7 F
FS 109 3055 Eden Bates 28:08 D2 Northampton AC FS 43 F
FS 110 1036 Tina Le 28:09 D1 Dacorum & Tring AC F35 38 F
FS 111 1608 Katie van de Linde 28:11 D1 Tring Running Club F45 23 F
FS 112 2529 Debbie Morris 28:13 D2 Buckingham & Stowe F45 24 F
FS 113 424 Felicity Lawless 28:17 D1 Redway Runners F35 39 F
FS 114 1031 Louise Flower 28:18 D1 Dacorum & Tring AC FS 44 F
FS 115 2081 Helen Turley 28:24 D2 Headington Road Runners F65 1 F
FS 116 2187 Christine Feely 28:26 D2 Stevenage & North Herts F55 8 F
FS 117 616 Claire Hobson 28:29 D1 St Albans Striders FS 45 F
FS 118 172 Caroline Stephens 28:31 D1 Chiltern Harriers F45 25 F
FS 119 2084 Corinne Lochmatter 28:40 D2 Headington Road Runners F35 40 F
FS 120 1498 Megan McCreadie 28:41 D1 Gade Valley Harriers FS 46 F
FS 121 2426 Kate Venables 28:41 D2 Bearbrook Running Club F35 41 F
FS 122 624 Christine Pout 28:42 D1 St Albans Striders F55 9 F
FS 123 1034 Vikki Johnston 28:43 D1 Dacorum & Tring AC F45 26 F
FS 124 613 Donna Irwin 28:44 D1 St Albans Striders F45 27 F
FS 125 2441 Lucy Rudge 28:44 D2 Bearbrook Running Club F45 28 F
FS 126 2074 Anita James 28:45 D2 Headington Road Runners F45 29 F
FS 127 406 Dawn Blaber 28:46 D1 Redway Runners F45 30 F
FS 128 1503 Samantha Raffety 28:48 D1 Gade Valley Harriers F35 42 F
FS 129 1607 Helen Tullie 28:49 D1 Tring Running Club F45 31 F
FS 130 2421 Anna Fryer 28:51 D2 Bearbrook Running Club F35 43 F
FS 131 2140 Elisa Robbins 28:52 D2 Oxford City AC FS 47 F
FS 132 2436 Lynn Garricks 28:57 D2 Bearbrook Running Club F45 32 F
FS 133 2695 Lisa Ansell 29:01 D2 Banbury Harriers F45 33 F
FS 134 2537 Jessica Moll 29:02 D2 Buckingham & Stowe FS 48 F
FS 135 2125 Amy Jackson 29:03 D2 Oxford City AC F35 44 F
FS 136 2139 Popsie Wootten 29:03 D2 Oxford City AC F45 34 F
FS 137 1595 Daisy Goldhagen 29:08 D1 Tring Running Club FS 49 F
FS 138 786 Hayley Vinnicombe 29:14 D1 Bedford and County AC  F45 35 F
FS 139 629 Deirdre Heydecker 29:17 D1 St Albans Striders F55 10 F
FS 140 2652 Gerry Thomas 29:24 D2 Hazlemere Runners F45 36 F
FS 141 2579 Anne Sprinz 29:30 D2 Thame Runners F55 11 F
FS 142 2294 Victoria Brookling 29:31 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F45 37 F
FS 143 1841 Sue Torrance 29:32 D2 Silson AC F55 12 F
FS 144 2419 Louise Cooper 29:40 D2 Bearbrook Running Club F35 45 F
FS 145 1111 Natalie Chandler 29:44 D1 Vale of Aylesbury AC F35 46 F
FS 146 2733 Charmain Jones 29:45 D2 Handy Cross Runners F35 47 F
FS 147 783 Emma Coombes 29:49 D1 Bedford and County AC  F35 48 F
FS 148 1429 Maria Williams 29:51 D1 Leighton Buzzard AC F35 49 F
FS 149 784 Madeline Brodie 29:52 D1 Bedford and County AC  F45 38 F
FS 150 182 Abigail Askey 29:54 D1 Chiltern Harriers F45 39 F
FS 151 1504 Angeline Cottrill 29:55 D1 Gade Valley Harriers F35 50 F
FS 152 3310 Liz French 29:58 G Alchester RC F45 40 F
FS 153 184 Rashila Wanninayake 29:58 D1 Chiltern Harriers F35 51 F
FS 154 612 Ann Nicholls 30:01 D1 St Albans Striders F45 41 F
FS 155 2080 Alison Barry 30:07 D2 Headington Road Runners F45 42 F
FS 156 1495 Lizzy Andrews 30:10 D1 Gade Valley Harriers FS 50 F
FS 157 611 Anna Anders 30:12 D1 St Albans Striders F45 43 F
FS 158 415 Lisa Yabsley 30:14 D1 Redway Runners F45 44 F
FS 159 441 Jane Lee 30:15 D1 Redway Runners F45 45 F
FS 160 2726 Sarah Cuthbert 30:24 D2 Handy Cross Runners F45 46 F
FS 161 404 Hannah Connelly 30:32 D1 Redway Runners F35 52 F
FS 162 2641 Katrina Rints 30:36 D2 Hazlemere Runners F45 47 F
FS 163 1335 Christine Dearman 30:37 D1 Watford Harriers F45 48 F
FS 164 2077 Chris Childs 30:40 D2 Headington Road Runners F45 49 F
FS 165 1339 Emma Gardner 30:41 D1 Watford Harriers FS 51 F
FS 166 2651 Abby Smith 30:44 D2 Hazlemere Runners F35 53 F
FS 167 2453 Katherine Solomon 30:45 D2 Bearbrook Running Club F35 54 F
FS 168 1509 Isabel Wilson 30:45 D1 Gade Valley Harriers F65 2 F
FS 169 2797 Nicola Crookes 30:46 D2 Brackley & District RC F45 50 F
FS 170 1844 Nikki Mansell 30:49 D2 Silson AC F35 55 F
FS 171 3301 Jane Colbeck-McKinnon 30:51 G Witney Road Runners F45 51 F
FS 172 175 Miriam Kempson 30:53 D1 Chiltern Harriers F55 13 F
FS 173 2642 Emily Rints 31:01 D2 Hazlemere Runners FS 52 F
FS 174 2798 Rachel Prior 31:05 D2 Brackley & District RC F55 14 F
FS 175 1496 Bethan Heaton 31:10 D1 Gade Valley Harriers FS 53 F
FS 176 1843 Julie Long 31:15 D2 Silson AC F55 15 F
FS 177 2854 Diane Sandover 31:20 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club F55 16 F
FS 178 2799 Sarah Scott 31:36 D2 Brackley & District RC F35 56 F
FS 179 2090 Jackie Duvall 31:43 D2 Headington Road Runners F55 17 F
FS 180 177 Angela Hughes 31:52 D1 Chiltern Harriers F45 52 F
FS 181 171 Fiona Williams 31:52 D1 Chiltern Harriers F45 53 F
FS 182 1497 Mary McCluskey 31:59 D1 Gade Valley Harriers FS 54 F
FS 183 1505 Laura Johnson 32:03 D1 Gade Valley Harriers F35 57 F
FS 184 2855 Clare Hodges 32:05 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club F45 54 F
FS 185 1537 Jana Wolfova 32:06 D1 Queens Park Harriers FS 55 F
FS 186 2516 Claire Seymour 32:10 D2 Buckingham & Stowe F45 55 F
FS 187 198 Laura Gardner 32:15 D1 Chiltern Harriers FS 56 F
FS 188 1035 Erica Klein 32:21 D1 Dacorum & Tring AC F35 58 F
FS 189 626 Katie Bunting 32:22 D1 St Albans Striders F35 59 F
FS 190 1606 Tamsin Leybourne 32:24 D1 Tring Running Club F45 56 F
FS 191 1331 Joanne Marshall 32:24 D1 Watford Harriers F45 57 F
FS 192 1847 Ceris Probert 32:34 D2 Silson AC F35 60 F
FS 193 1116 Heather Fallaize 32:36 D1 Vale of Aylesbury AC F55 18 F
FS 194 625 Lucy Stern 32:42 D1 St Albans Striders F45 58 F
FS 195 1635 Kirsty Barnett 32:46 D1 Tring Running Club F35 61 F
FS 196 2079 Sue Cassettari 32:48 D2 Headington Road Runners F55 19 F
FS 197 3304 Anna Flory 32:51 G Witney Road Runners F45 59 F
FS 198 2083 Emma Carter - Biggs 32:53 D2 Headington Road Runners F45 60 F
FS 199 2722 Cara Frank 32:56 D2 Handy Cross Runners F35 62 F
FS 200 2801 Allyson Anstee 32:59 D2 Brackley & District RC F45 61 F
FS 201 1510 Helen Cook 33:01 D1 Gade Valley Harriers F45 62 F
FS 202 2450 Jean Underwood 33:05 D2 Bearbrook Running Club F45 63 F
FS 203 2583 Sue Fallon 33:06 D2 Thame Runners F55 20 F
FS 204 620 Becky Kelway 33:07 D1 St Albans Striders F45 64 F
FS 205 1427 Sara Lowe 33:14 D1 Leighton Buzzard AC F35 63 F
FS 206 2076 Kelly Homer 33:18 D2 Headington Road Runners F45 65 F
FS 207 2697 Jane Holton 33:19 D2 Banbury Harriers F45 66 F
FS 208 1040 Carole Pitts 33:21 D1 Dacorum & Tring AC F55 21 F
FS 209 410 Carol Walton 33:21 D1 Redway Runners F45 67 F
FS 210 1166 Amanda Esslemont 33:33 D1 Vale of Aylesbury AC F35 64 F
FS 211 2075 Helen Huggins 33:38 D2 Headington Road Runners F45 68 F
FS 212 2650 Katherine Orr 33:40 D2 Hazlemere Runners F45 69 F
FS 213 403 Suzy Patmore 33:45 D1 Redway Runners F35 65 F
FS 214 170 Tamsin Finch 33:49 D1 Chiltern Harriers F45 70 F
FS 215 400 Fi Han Bromilow 33:49 D1 Marshall Milton Keynes AC F65 3 F
FS 216 1846 Rebecca Salkeld 33:57 D2 Silson AC F45 71 F
FS 217 412 Daria Croker 33:59 D1 Redway Runners F45 72 F
FS 218 1425 Bianca Inchley 34:03 D1 Leighton Buzzard AC F35 66 F
FS 219 2608 Rebecca Fleckney 34:12 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 67 F
FS 220 1845 Tracey Harris 34:24 D2 Silson AC F45 73 F
FS 221 1640 Sarah Keighley Elstub 34:32 D1 Tring Running Club F35 68 F
FS 222 1049 Paige Nicklin 34:34 D1 Dacorum & Tring AC FS 57 F
FS 223 1627 Shirley White 34:47 D1 Tring Running Club F55 22 F
FS 224 2800 Suzanne Bass-Twitchell 34:58 D2 Brackley & District RC F45 74 F
FS 225 2732 Jilly Dolphin 35:02 D2 Handy Cross Runners F55 23 F
FS 226 2588 Claudia Scragg 36:38 D2 Thame Runners F35 69 F
FS 227 2527 Sonya McVeigh 37:00 D2 Buckingham & Stowe F45 75 F
FS 228 422 Debbie Dickinson 37:35 D1 Redway Runners F45 76 F
FS 229 2582 Amanda Sturdy 37:40 D2 Thame Runners F45 77 F
FS 230 2792 Libby Foster 37:46 D2 Brackley & District RC FS 58 F
FS 231 2086 Sarah Leach 38:00 D2 Headington Road Runners F45 78 F
FS 232 2531 Hazel Allen 38:10 D2 Buckingham & Stowe F55 24 F
FS 233 413 Lesley Berry 38:29 D1 Redway Runners F55 25 F
FS 234 409 Eirwen Tagg 39:03 D1 Redway Runners F45 79 F
FS 235 1115 Pat Card 39:10 D1 Vale of Aylesbury AC F65 4 F
FS 236 1499 Claire Pellett 39:42 D1 Gade Valley Harriers FS 59 F
FS 237 193 Fiona Calder 39:56 D1 Chiltern Harriers F35 70 F
FS 238 423 Nicky Saunders 40:32 D1 Redway Runners F35 71 F
FS 239 2539 Brigette Bohmer 41:19 D2 Buckingham & Stowe F35 72 F
FS 240 1535 Frances Sutherland 41:41 D1 Queens Park Harriers F65 5 F
FS 241 1508 Caron Williams ntt D1 Gade Valley Harriers F55 26 F
Race Mob   No. Under 20/Under 17 Women Time Div Club Cat Pos M/F
F17 1 921 Kirsten Stilwell 19:23 D1 Wycombe Phoenix F17 1 F
F17 2 73 Orla Williams 19:50 D1 Chiltern Harriers F17 2 F
F17 3 1921 Abigail Baines 20:27 D2 Bracknell AC F17 3 F
F17 4 655 Christina Durbin 20:31 D1 St Albans Striders F17 4 F
F17 5 1934 Elena Carey 20:43 D2 Bracknell AC F20 1 F
F17 6 75 Alicia Bushell 20:46 D1 Chiltern Harriers F17 5 F
F17 7 2131 Clemmie Boyd 20:51 D2 Oxford City AC F17 6 F
F17 8 2362 Bluebell Cooke 21:03 D2 Luton AC F17 7 F
F17 9 2243 Emmie Savory 21:04 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F20 2 F
F17 10 1155 Anna Cuthbert 21:10 D1 Vale of Aylesbury AC F17 8 F
F17 11 781 Lucy-Mae Shepherd 21:12 D1 Bedford and County AC  F20 3 F
F17 12 2830 Lucy Watts 21:17 D2 Wellingborough & District AC F17 9 F
F17 13 780 Lauren Nichols 21:27 D1 Bedford and County AC  F20 4 F
F17 14 78 Katie Repper 21:35 D1 Chiltern Harriers F17 10 F
F17 15 858 Ellen Cooper 21:49 D1 Wycombe Phoenix F17 11 F
F17 16 2285 Morgan Hanson 21:53 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F20 5 F
F17 17 301 Montana Edghill 22:02 D1 Marshall Milton Keynes AC F20 6 F
F17 18 2128 Beth Hunter 22:04 D2 Oxford City AC F17 12 F
F17 19 1957 Lara Croft 22:08 D2 Bracknell AC F17 13 F
F17 20 2130 Amy Shayler 22:12 D2 Oxford City AC F17 14 F
F17 21 3093 Beth Darwent 22:14 D2 Abingdon AC F17 15 F
F17 22 2244 Abigail White 22:20 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F20 7 F
F17 23 2247 Tia Hansford 22:22 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F17 16 F
F17 24 709 Grace Flemons 22:23 D1 Bedford and County AC  F17 17 F
F17 25 302 Anna Ustaran-Anderegg 22:23 D1 Marshall Milton Keynes AC F20 8 F
F17 26 1831 Ceri Davies 22:26 D2 Silson AC F20 9 F
F17 27 296 Sophie Stockton 22:27 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 18 F
F17 28 1272 Jessica Rosewarn 22:27 D1 Watford Harriers F20 10 F
F17 29 1958 Lucy Hall 22:31 D2 Bracknell AC F17 19 F
F17 30 72 Ella Peters 22:34 D1 Chiltern Harriers F17 20 F
F17 31 3088 Georgina Halfhead 22:35 D2 Abingdon AC F17 21 F
F17 32 3085 Rosie Mullins 22:40 D2 Abingdon AC F17 22 F
F17 33 782 Emma Smith 22:40 D1 Bedford and County AC  F20 11 F
F17 34 713 Josie Nicholls 22:43 D1 Bedford and County AC  F17 23 F
F17 35 3046 Isabelle Rippon 22:47 D2 Northampton AC F17 24 F
F17 36 71 Millie Hughes 22:48 D1 Chiltern Harriers F17 25 F
F17 37 712 Holly Hodgskinson 22:50 D1 Bedford and County AC  F17 26 F
F17 38 1935 Elena Jones 22:51 D2 Bracknell AC F20 12 F
F17 39 2286 Katie Thompson 22:55 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F20 13 F
F17 40 2105 Daisy Palmer 22:59 D2 Oxford City AC F17 27 F
F17 41 1937 Emily Spencer-Jones 23:15 D2 Bracknell AC F20 14 F
F17 42 2102 Jamie Garry 23:22 D2 Oxford City AC F20 15 F
F17 43 714 Alicia Athersmith 23:23 D1 Bedford and County AC  F17 28 F
F17 44 1803 Georgia Corcoran 23:24 D2 Silson AC F17 29 F
F17 45 3166 Elysia Lay 23:30 D2 Northampton AC F17 30 F
F17 46 857 Mia Caddell 23:31 D1 Wycombe Phoenix F17 31 F
F17 47 860 Rebecca Rees-Davies 23:32 D1 Wycombe Phoenix F17 32 F
F17 48 2129 Grace Whitty 23:36 D2 Oxford City AC F17 33 F
F17 49 651 Beatrix Towers 23:42 D1 St Albans Striders F17 34 F
F17 50 1357 Amy Killick 23:43 D1 Leighton Buzzard AC F17 35 F
F17 51 70 Soraya Lockwood 23:47 D1 Chiltern Harriers F20 16 F
F17 52 297 Tia Sinclair-Linton 23:53 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 36 F
F17 53 981 Grace Hucknell 24:02 D1 Dacorum & Tring AC F17 37 F
F17 54 2176 Katie Thompson 24:04 D2 Stevenage & North Herts F17 38 F
F17 55 1154 Millie Carey 24:10 D1 Vale of Aylesbury AC F17 39 F
F17 56 2182 Lizzie Raymont 24:17 D2 Stevenage & North Herts F20 17 F
F17 57 853 Sophie Thomas 24:21 D1 Wycombe Phoenix F17 40 F
F17 58 74 Jinaan Lockwood 24:28 D1 Chiltern Harriers F17 41 F
F17 59 3066 Abbie Jones 24:33 D2 Maidenhead AC F20 18 F
F17 60 300 Jodie Brogden 24:37 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 42 F
F17 61 1850 Emma Ranson 24:47 D2 Silson AC F20 19 F
F17 62 299 Alesha Patel 24:49 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 43 F
F17 63 298 Alliayh Patel 24:55 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 44 F
F17 64 852 Maddy Wood 25:06 D1 Wycombe Phoenix F17 45 F
F17 65 295 Nicole Whittle 25:17 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 46 F
F17 66 2694 Georgie Speck 25:30 D2 Banbury Harriers F17 47 F
F17 67 1964 Melina Stark 26:02 D2 Bracknell AC F17 48 F
F17 68 1939 Freya Jones 26:11 D2 Bracknell AC F17 49 F
F17 69 518 Talia Caso 26:14 D1 Redway Runners F17 50 F
F17 70 76 Ella Watson 26:22 D1 Chiltern Harriers F17 51 F
F17 71 984 Jessica Hill 26:32 D1 Dacorum & Tring AC F17 52 F
F17 72 315 Rowan Butler 27:02 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 53 F
F17 73 2469 Lucy Montague 27:13 D2 Bicester AC F17 54 F
F17 74 1353 Zara Brooks 27:16 D1 Leighton Buzzard AC F17 55 F
F17 75 3045 Isabel Haynes 28:14 D2 Northampton AC F17 56 F
F17 76 1358 Dana Carter 31:57 D1 Leighton Buzzard AC F20 20 F
F17 77 1355 Niquole Carter 31:59 D1 Leighton Buzzard AC F17 57 F
Race Mob   No. Under 15 Girls Time Div Club Cat Pos M/F
F15 1 49 Holly Henderson 14:09 D1 Chiltern Harriers F15 1 F
F15 2 652 Antonia Jubb 14:17 D1 St Albans Striders F15 2 F
F15 3 48 Abbie Henderson 14:24 D1 Chiltern Harriers F15 3 F
F15 4 972 Stella Whitlum 14:41 D1 Dacorum & Tring AC F15 4 F
F15 5 650 Sarah McGrath 14:50 D1 St Albans Striders F15 5 F
F15 6 51 Maddie Hughes 14:51 D1 Chiltern Harriers F15 6 F
F15 7 50 Alice Brown 14:53 D1 Chiltern Harriers F15 7 F
F15 8 3086 Tilly Westbrook 15:00 D2 Abingdon AC F15 8 F
F15 9 658 Lily Tse 15:01 D1 St Albans Striders F15 9 F
F15 10 867 Olivia Brown 15:05 D1 Wycombe Phoenix F15 10 F
F15 11 707 Natalie Simmons 15:17 D1 Bedford and County AC  F15 11 F
F15 12 2268 Kiki Webb 15:23 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F15 12 F
F15 13 1959 Manisha Dave 15:24 D2 Bracknell AC F15 13 F
F15 14 1936 Ella Benson 15:26 D2 Bracknell AC F15 14 F
F15 15 2989 Cara Terry 15:44 D2 Cookham Running Club F15 15 F
F15 16 706 Maddison Webb 15:45 D1 Bedford and County AC  F15 16 F
F15 17 1351 Imogen Chesterton 15:46 D1 Leighton Buzzard AC F15 17 F
F15 18 2269 Hannah Woolley 15:47 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F15 18 F
F15 19 2691 Tilly Lainchbury 15:48 D2 Banbury Harriers F15 19 F
F15 20 53 Eleanor Shield 15:48 D1 Chiltern Harriers F15 20 F
F15 21 1167 Emily Williams 15:48 D1 Vale of Aylesbury AC F15 21 F
F15 22 1151 Hortense Seed 15:53 D1 Vale of Aylesbury AC F15 22 F
F15 23 1955 Katie Flockhart 15:57 D2 Bracknell AC F15 23 F
F15 24 274 Millie Freeland 15:59 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 24 F
F15 25 1862 Emily Hinton 16:04 D2 Silson AC F15 25 F
F15 26 2467 Jennifer Critchley 16:07 D2 Bicester AC F15 26 F
F15 27 978 Florence Crowley 16:10 D1 Dacorum & Tring AC F15 27 F
F15 28 56 Charlotte Docwra 16:14 D1 Chiltern Harriers F15 28 F
F15 29 2988 Siena Brancato 16:15 D2 Cookham Running Club F15 29 F
F15 30 3038 Abigail Thayanithy 16:17 D2 Northampton AC F15 30 F
F15 31 1806 Amy Harris 16:19 D2 Silson AC F15 31 F
F15 32 3035 Flora Goatley 16:23 D2 Northampton AC F15 32 F
F15 33 2377 Leah Jay 16:26 D2 Luton AC F15 33 F
F15 34 2270 Carla Manning 16:31 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F15 34 F
F15 35 2266 Nicole Chamberlain 16:35 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F15 35 F
F15 36 500 Daisy Yabsley 16:35 D1 Redway Runners F15 36 F
F15 37 2690 Lottie Denne 16:36 D2 Banbury Harriers F15 37 F
F15 38 2375 Holly Lathwell 16:37 D2 Luton AC F15 38 F
F15 39 1259 Rebecca Hodges 16:39 D1 Watford Harriers F15 39 F
F15 40 979 Katie Mitchell 16:40 D1 Dacorum & Tring AC F15 40 F
F15 41 654 Sara Laitner 16:42 D1 St Albans Striders F15 41 F
F15 42 980 Emma Cresswell 16:43 D1 Dacorum & Tring AC F15 42 F
F15 43 2468 Lucy McGrath 16:44 D2 Bicester AC F15 43 F
F15 44 649 Sophie Leslie 16:46 D1 St Albans Striders F15 44 F
F15 45 504 Ella Patmore 16:53 D1 Redway Runners F15 45 F
F15 46 2175 Laura Thompson 17:06 D2 Stevenage & North Herts F15 46 F
F15 47 270 Morenike Orimalade 17:08 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 47 F
F15 48 1972 Sofia Foster 17:08 D2 Bracknell AC F15 48 F
F15 49 2192 Amelie Hobbs 17:20 D2 Stevenage & North Herts F15 49 F
F15 50 976 India Frost 17:21 D1 Dacorum & Tring AC F15 50 F
F15 51 3037 Caitlin Reeves 17:22 D2 Northampton AC F15 51 F
F15 52 520 Molly Gorse 17:27 D1 Redway Runners F15 52 F
F15 53 3084 Harriet Mullins 17:32 D2 Abingdon AC F15 53 F
F15 54 273 Jessica Tite 17:40 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 54 F
F15 55 2693 Freya Pamphlett 17:40 D2 Banbury Harriers F15 55 F
F15 56 501 Annabel Sanders 17:42 D1 Redway Runners F15 56 F
F15 57 2692 Rosie Brand 17:43 D2 Banbury Harriers F15 57 F
F15 58 1942 Harriet Pennington 17:44 D2 Bracknell AC F15 58 F
F15 59 870 Sally Walling 17:46 D1 Wycombe Phoenix F15 59 F
F15 60 1350 Julia Bell 17:49 D1 Leighton Buzzard AC F15 60 F
F15 61 869 Amy Hogbin 17:53 D1 Wycombe Phoenix F15 61 F
F15 62 864 Matilda Firth 18:05 D1 Wycombe Phoenix F15 62 F
F15 63 3159 Chloe Curwen 18:25 D2 Northampton AC F15 63 F
F15 64 3149 Erin Huddleston 18:25 D2 Cookham Running Club F15 64 F
F15 65 3030 Leatitia Nyangang 18:26 D2 Northampton AC F15 65 F
F15 66 711 Emma Abbey 18:27 D1 Bedford and County AC  F15 66 F
F15 67 871 Emma Caddell 18:28 D1 Wycombe Phoenix F15 67 F
F15 68 272 Paige Tiley 18:32 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 68 F
F15 69 3039 Sophie Wood 18:33 D2 Northampton AC F15 69 F
F15 70 2990 Charlotte Wilkinson 18:45 D2 Cookham Running Club F15 70 F
F15 71 519 Violet Scarborough 18:48 D1 Redway Runners F15 71 F
F15 72 54 Annabelle Hilton 18:54 D1 Chiltern Harriers F15 72 F
F15 73 2172 Amy McCague 18:55 D2 Stevenage & North Herts F15 73 F
F15 74 1923 Amy Sinclair 19:02 D2 Bracknell AC F15 74 F
F15 75 271 Phoebe Miller 19:14 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 75 F
F15 76 502 Hannah Walton 20:21 D1 Redway Runners F15 76 F
F15 77 1810 Lauren Thomas 20:31 D2 Silson AC F15 77 F
F15 78 1830 Sophie Titmuss 22:27 D2 Silson AC F15 78 F
F15 79 1833 Isabel Heley 22:40 D2 Silson AC F15 79 F
F15 80 1804 Isabel Sumner 25:00 D2 Silson AC F15 80 F
Race Mob   No. Under 13 Girls Time Div Club Cat Pos M/F
F13 1 636 Phoebe Gill 10:15 D1 St Albans Striders F13 1 F
F13 2 15 Francesca Baxter 10:16 D1 Chiltern Harriers F13 2 F
F13 3 1673 Sophie Jacobs 10:35 D1 Milton Keynes Distance Project F13 3 F
F13 4 16 Lesedi Nkoane 10:47 D1 Chiltern Harriers F13 4 F
F13 5 2688 Isla McGowan 11:00 D2 Banbury Harriers F13 5 F
F13 6 18 Marea Logan 11:00 D1 Chiltern Harriers F13 6 F
F13 7 1956 Kirsten Fraser 11:02 D2 Bracknell AC F13 7 F
F13 8 704 Lily Farr 11:05 D1 Bedford and County AC  F13 8 F
F13 9 2100 Isabella Haines-Gray 11:08 D2 Oxford City AC F13 9 F
F13 10 1948 Isabelle Thorpe 11:11 D2 Bracknell AC F13 10 F
F13 11 1961 Marnie Fieldsend 11:11 D2 Bracknell AC F13 11 F
F13 12 703 Lyla Danobrega 11:13 D1 Bedford and County AC  F13 12 F
F13 13 705 Millie Dunger 11:26 D1 Bedford and County AC  F13 13 F
F13 14 1965 Mia Fergusson 11:30 D2 Bracknell AC F13 14 F
F13 15 2284 Eloisa Symonds 11:32 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F13 15 F
F13 16 3152 Ella Darby 11:34 D2 Northampton AC F13 16 F
F13 17 3025 Olivia Willison 11:34 D2 Northampton AC F13 17 F
F13 18 2195 Abigail Manson 11:35 D2 Stevenage & North Herts F13 18 F
F13 19 23 Lucy Wilkinson 11:36 D1 Chiltern Harriers F13 19 F
F13 20 20 Lily Jessop-Tranter 11:37 D1 Chiltern Harriers F13 20 F
F13 21 974 Brooke Evans 11:38 D1 Dacorum & Tring AC F13 21 F
F13 22 2974 Jacqueline Heller 11:41 D2 Cookham Running Club F13 22 F
F13 23 2281 Annabel Bailey 11:42 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F13 23 F
F13 24 2951 Roxy Davies 11:43 D2 Radley AC F13 24 F
F13 25 3027 Zineb Zbirou 11:45 D2 Northampton AC F13 25 F
F13 26 899 Evie Burton 11:46 D1 Wycombe Phoenix F13 26 F
F13 27 2098 Payton Carter 11:49 D2 Oxford City AC F13 27 F
F13 28 646 Poppy Fisher 11:50 D1 St Albans Striders F13 28 F
F13 29 21 Olivia Clarke 11:51 D1 Chiltern Harriers F13 29 F
F13 30 1951 Jenna Bailey 11:53 D2 Bracknell AC F13 30 F
F13 31 973 Lara Connell 11:55 D1 Dacorum & Tring AC F13 31 F
F13 32 1931 Denise Spencer 11:56 D2 Bracknell AC F13 32 F
F13 33 3026 Mariam Zbirou 11:57 D2 Northampton AC F13 33 F
F13 34 874 Libby Sutton 11:58 D1 Wycombe Phoenix F13 34 F
F13 35 975 Thea Gray 12:00 D1 Dacorum & Tring AC F13 35 F
F13 36 1922 Amelia Whiteley 12:01 D2 Bracknell AC F13 36 F
F13 37 1138 Emma Corby 12:04 D1 Vale of Aylesbury AC F13 37 F
F13 38 22 Isabel Martin 12:08 D1 Chiltern Harriers F13 38 F
F13 39 245 Elizabeth Garner 12:09 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 39 F
F13 40 3023 Isabelle Smith 12:12 D2 Northampton AC F13 40 F
F13 41 24 Beth Togneri 12:13 D1 Chiltern Harriers F13 41 F
F13 42 27 Emily Ford 12:13 D1 Chiltern Harriers F13 42 F
F13 43 3020 Adrienne Nyangang 12:14 D2 Northampton AC F13 43 F
F13 44 702 Lucy Deller 12:14 D1 Bedford and County AC  F13 44 F
F13 45 1137 Abigail Corby 12:16 D1 Vale of Aylesbury AC F13 45 F
F13 46 1244 Gina Luckhurst 12:19 D1 Watford Harriers F13 46 F
F13 47 1969 Olivia O'Brien 12:19 D2 Bracknell AC F13 47 F
F13 48 1938 Erin Ackroyd 12:22 D2 Bracknell AC F13 48 F
F13 49 2117 Emily Channon 12:24 D2 Oxford City AC F13 49 F
F13 50 2851 Charlotte Williamson 12:25 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club F13 50 F
F13 51 1140 Lucy Cuthbert 12:27 D1 Vale of Aylesbury AC F13 51 F
F13 52 1250 Francesca Rollison 12:31 D1 Watford Harriers F13 52 F
F13 53 236 Jessica Vaines 12:33 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 53 F
F13 54 710 Lily Hodgskinson 12:34 D1 Bedford and County AC  F13 54 F
F13 55 2123 Remie Dorling 12:35 D2 Oxford City AC F13 55 F
F13 56 3024 Millie Titheridge 12:37 D2 Northampton AC F13 56 F
F13 57 1973 Zoe Horsfield 12:38 D2 Bracknell AC F13 57 F
F13 58 19 Savarnah Pandya 12:39 D1 Chiltern Harriers F13 58 F
F13 59 3021 Thea Oakley 12:40 D2 Northampton AC F13 59 F
F13 60 1251 Lauren Wood 12:41 D1 Watford Harriers F13 60 F
F13 61 708 Daisy Flemons 12:42 D1 Bedford and County AC  F13 61 F
F13 62 26 Alice Peckham 12:42 D1 Chiltern Harriers F13 62 F
F13 63 2687 Charlotte Hall 12:43 D2 Banbury Harriers F13 63 F
F13 64 1347 Sophia Watt 12:47 D1 Leighton Buzzard AC F13 64 F
F13 65 3017 Katie Enefer 12:47 D2 Northampton AC F13 65 F
F13 66 3016 Ruby Curtis 12:48 D2 Northampton AC F13 66 F
F13 67 239 Ella Glass 12:49 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 67 F
F13 68 242 Amy Wooton 12:50 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 68 F
F13 69 1143 Olivia London 12:51 D1 Vale of Aylesbury AC F13 69 F
F13 70 1242 Skye Duffy 12:51 D1 Watford Harriers F13 70 F
F13 71 2193 Imogen Rose 12:52 D2 Stevenage & North Herts F13 71 F
F13 72 2118 Evie Paton 12:53 D2 Oxford City AC F13 72 F
F13 73 246 Alice O'Leary 12:54 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 73 F
F13 74 1346 Harriet Butlin 12:54 D1 Leighton Buzzard AC F13 74 F
F13 75 1141 Iona Esslemont 12:56 D1 Vale of Aylesbury AC F13 75 F
F13 76 238 Izzy Gregg 12:56 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 76 F
F13 77 244 Megan Catford 13:00 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 77 F
F13 78 653 Martha Duncan 13:03 D1 St Albans Striders F13 78 F
F13 79 237 Emilia Willis 13:04 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 79 F
F13 80 2685 Lottie Rands 13:05 D2 Banbury Harriers F13 80 F
F13 81 640 Rebecca Cray 13:07 D1 St Albans Striders F13 81 F
F13 82 234 Jessica Woods 13:08 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 82 F
F13 83 2903 Orlagh Brunning 13:10 D2 Biggleswade AC F13 83 F
F13 84 2106 Dominque Dunn 13:12 D2 Oxford City AC F13 84 F
F13 85 2185 Grace Hart 13:15 D2 Stevenage & North Herts F13 85 F
F13 86 233 Alice Richardson 13:16 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 86 F
F13 87 1966 Natalie Foster 13:17 D2 Bracknell AC F13 87 F
F13 88 235 Isobelle Barker 13:17 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 88 F
F13 89 2684 Leila Denne 13:18 D2 Banbury Harriers F13 89 F
F13 90 2189 Violet Temple 13:22 D2 Stevenage & North Herts F13 90 F
F13 91 249 Holly Lindop 13:26 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 91 F
F13 92 878 Ellie Faulkner 13:30 D1 Wycombe Phoenix F13 92 F
F13 93 25 Rebecca Lawson 13:35 D1 Chiltern Harriers F13 93 F
F13 94 876 Ivy Uhart 13:39 D1 Wycombe Phoenix F13 94 F
F13 95 2979 Olivia Carter 13:41 D2 Cookham Running Club F13 95 F
F13 96 250 Daisy Lewis-Vivas 13:44 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 96 F
F13 97 248 Mia Kentish 13:45 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 97 F
F13 98 2980 Natalie Matthews 13:48 D2 Cookham Running Club F13 98 F
F13 99 1160 Nadya Williams 13:57 D1 Vale of Aylesbury AC F13 99 F
F13 100 926 Aoife Mcauley 13:58 D1 Wycombe Phoenix F13 100 F
F13 101 879 Chloe Fossel 13:59 D1 Wycombe Phoenix F13 101 F
F13 102 2103 Bronte Bennett 14:02 D2 Oxford City AC F13 102 F
F13 103 2113 Kiera Williams 14:03 D2 Oxford City AC F13 103 F
F13 104 872 Iris Cooper 14:04 D1 Wycombe Phoenix F13 104 F
F13 105 1145 Seren Young 14:10 D1 Vale of Aylesbury AC F13 105 F
F13 106 505 Isabelle Patmore 14:21 D1 Redway Runners F13 106 F
F13 107 3154 Sara Erdos 14:22 D2 Northampton AC F13 107 F
F13 108 1814 Rosemary Heley 14:30 D2 Silson AC F13 108 F
F13 109 515 Heather Cissell 14:32 D1 Redway Runners F13 109 F
F13 110 3143 Grace Miller 14:37 D2 Cookham Running Club F13 110 F
F13 111 1826 Sophie Brooks 14:42 D2 Silson AC F13 111 F
F13 112 1345 Emily Axten-Blackwell 14:47 D1 Leighton Buzzard AC F13 112 F
F13 113 1144 Octavia Mansfield 14:50 D1 Vale of Aylesbury AC F13 113 F
F13 114 240 Niamh Brown 14:51 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 114 F
F13 115 521 Olivia Axford 15:23 D1 Redway Runners F13 115 F
F13 116 3022 Ella Smith 15:34 D2 Northampton AC F13 116 F
F13 117 2973 Annie Sammes 15:45 D2 Cookham Running Club F13 117 F
F13 118 885 Emma Westbrook 15:58 D1 Wycombe Phoenix F13 118 F
F13 119 1835 Annie Corcoran 16:29 D2 Silson AC F13 119 F
F13 120 241 Amelie Waddington 16:36 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 120 F
F13 121 1815 Florence Harris 16:39 D2 Silson AC F13 121 F
Race Mob   No. Under 11 Girls Time Mob Club Cat Pos M/F Pts Under 11 Girls' Team Total 1 2 3
F11 1 211 Eleanor Pearce 6:37 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 1 F 79 1 Marshall Milton Keynes AC 231 79 77 75
F11 2 1139 Lucinda McRonald 6:43 Mob Vale of Aylesbury AC F11 2 F 78 2 Vale of Aylesbury AC 202 78 70 54
F11 3 201 Katie Webb 6:46 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 3 F 77 3 Chiltern Harriers 200 72 65 63
F11 4 2461 Elsie Jacobs 6:46 Mob Bicester AC F11 4 F 76 4 Bicester AC 164 76 50 38
F11 5 208 Libby Freeland 6:51 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 5 F 75 5 Cookham Running Club 159 59 51 49
F11 6 202 Lauren Webb 6:52 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 6 F 74 6 Northampton AC 155 66 55 34
F11 7 630 Georgia Tongue 6:59 Mob St Albans Striders F11 7 F 73 7 Silson AC 146 53 48 45
F11 8 3 Ellie Danner 7:01 Mob Chiltern Harriers F11 8 F 72 8 Oxford City AC 131 69 35 27
F11 9 1228 Athena Collins 7:03 Mob Watford Harriers F11 9 F 71 9 St Albans Striders 119 73 46 0
F11 10 1162 Isobel Ferguson 7:04 Mob Vale of Aylesbury AC F11 10 F 70 10 Watford Harriers 118 71 47 0
F11 11 2097 Ella Ramsay 7:05 Mob Oxford City AC F11 11 F 69 11 Leighton Buzzard AC 109 64 28 17
F11 12 2682 Mollie Davis 7:06 Mob Banbury Harriers F11 12 F 68 12 Wycombe Phoenix 91 39 30 22
F11 13 214 Ellie Edwards 7:09 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 13 F 67 13 Stevenage & North Herts 76 58 18 0
F11 14 2998 Jess Lamb 7:10 Mob Northampton AC F11 14 F 66 14 Banbury Harriers 68 68 0 0
F11 15 1 Marlie Nkoane 7:12 Mob Chiltern Harriers F11 15 F 65 15 Redway Runners 63 42 21 0
F11 16 1341 Charlotte Evans 7:13 Mob Leighton Buzzard AC F11 16 F 64 16 Abingdon AC 33 33 0 0
F11 17 5 Katie Allsop 7:17 Mob Chiltern Harriers F11 17 F 63 17 Bedford and County AC  26 26 0 0
F11 18 2 Charlotte Grosse 7:17 Mob Chiltern Harriers F11 18 F 62 18 Biggleswade AC 24 24 0 0
F11 19 207 Natasha Freeland 7:18 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 19 F 61 19 Wellingborough & District AC 7 7 0 0
F11 20 217 Orla Enright 7:18 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 20 F 60 20 Bracknell AC 0 0 0 0
F11 21 2963 Ottillie Shemilt 7:23 Mob Cookham Running Club F11 21 F 59 21 Radley AC 0 0 0 0
F11 22 2177 Esme Searle 7:24 Mob Stevenage & North Herts F11 22 F 58 22 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 0 0 0 0
F11 23 6 Evelyn Wildman 7:26 Mob Chiltern Harriers F11 23 F 57 23 Hazlemere Runners 0 0 0 0
F11 24 204 Isabelle Turnbull 7:28 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 24 F 56 24 Headington Road Runners 0 0 0 0
F11 25 3001 Ellie Spencer 7:30 Mob Northampton AC F11 25 F 55 25 Leighton Buzzard Triathlon Club 0 0 0 0
F11 26 1164 Natasha Rogers 7:30 Mob Vale of Aylesbury AC F11 26 F 54 26 Luton AC 0 0 0 0
F11 27 1839 Ava Lewis 7:31 Mob Silson AC F11 27 F 53 27 Bearbrook Running Club 0 0 0 0
F11 28 210 Sofia Butler 7:35 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 28 F 52 28 Buckingham & Stowe 0 0 0 0
F11 29 2961 Thirakaluthy Divya 7:36 Mob Cookham Running Club F11 29 F 51 29 Handy Cross RC 0 0 0 0
F11 30 2462 Abigail Jones 7:38 Mob Bicester AC F11 30 F 50 30 Thame Runners 0 0 0 0
F11 31 2977 Daisy Ackrell 7:43 Mob Cookham Running Club F11 31 F 49 31 Higham Harriers 0 0 0 0
F11 32 1837 Joanna Mulreany 7:47 Mob Silson AC F11 32 F 48 32 Brackley & District RC 0 0 0 0
F11 33 1276 Celeste Koyejo 7:47 Mob Watford Harriers F11 33 F 47 33 Eynsham Road Runners 0 0 0 0
F11 34 632 Erin Russell 7:47 Mob St Albans Striders F11 34 F 46 34 Maidenhead AC 0 0 0 0
F11 35 1827 Maisie Long 7:49 Mob Silson AC F11 35 F 45 35 Wheathampstead Warriors 0 0 0 0
F11 36 205 Oliivia Chilton 7:51 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 36 F 44 36 Shenley Striders 0 0 0 0
F11 37 1126 Riley Brown 7:53 Mob Vale of Aylesbury AC F11 37 F 43 37 Ampthill & Flitwick Flyers 0 0 0 0
F11 38 516 Piper Cissell 7:53 Mob Redway Runners F11 38 F 42 38 Olney Runners 0 0 0 0
F11 39 2966 Holly Harrison 7:54 Mob Cookham Running Club F11 39 F 41 39 Dacorum & Tring AC 0 0 0 0
F11 40 1161 Danielle Roberts 7:55 Mob Vale of Aylesbury AC F11 40 F 40 40 Milton Keynes Distance Project 0 0 0 0
F11 41 919 Amelie Cox 7:55 Mob Wycombe Phoenix F11 41 F 39 41 Queens Park Harriers 0 0 0 0
F11 42 2475 Amber Busby 7:56 Mob Bicester AC F11 42 F 38 42 Gade Valley Harriers 0 0 0 0
F11 43 1820 Freya Cartwright 7:57 Mob Silson AC F11 43 F 37 43 Tring Running Club 0 0 0 0
F11 44 216 Lexi O'Leary 7:58 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 44 F 36
F11 45 2094 Joyce Ligeti-Pretorius 7:59 Mob Oxford City AC F11 45 F 35
F11 46 3002 Ella Walls 8:00 Mob Northampton AC F11 46 F 34
F11 47 3094 Alice Chapman 8:00 Mob Abingdon AC F11 47 F 33
F11 48 1818 Phoebe Knight 8:01 Mob Silson AC F11 48 F 32
F11 49 2474 Scarlett Lambert 8:06 Mob Bicester AC F11 49 F 31
F11 50 918 Libby Walling 8:07 Mob Wycombe Phoenix F11 50 F 30
F11 51 2965 Grace Colley 8:07 Mob Cookham Running Club F11 51 F 29
F11 52 1361 Olivia Cane 8:10 Mob Leighton Buzzard AC F11 52 F 28
F11 53 2093 Mary Harrington 8:12 Mob Oxford City AC F11 53 F 27
F11 54 701 Ellie Harper 8:14 Mob Bedford and County AC  F11 54 F 26
F11 55 2999 Stephanie Longden 8:16 Mob Northampton AC F11 55 F 25
F11 56 2901 Jessica Hardy 8:18 Mob Biggleswade AC F11 56 F 24
F11 57 1128 Amelia Mansfield 8:22 Mob Vale of Aylesbury AC F11 57 F 23
F11 58 896 Chloe Grimsditch 8:23 Mob Wycombe Phoenix F11 58 F 22
F11 59 508 Lucy Gooch 8:24 Mob Redway Runners F11 59 F 21
F11 60 2962 Amelie Shemilt 8:25 Mob Cookham Running Club F11 60 F 20
F11 61 890 Marie Bolton 8:26 Mob Wycombe Phoenix F11 61 F 19
F11 62 2188 Willow Pemberton 8:27 Mob Stevenage & North Herts F11 62 F 18
F11 63 1359 Alice Burnhams 8:34 Mob Leighton Buzzard AC F11 63 F 17
F11 64 254 Isabelle Harris 8:44 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 64 F 16
F11 65 2967 Eva Carsberg 8:52 Mob Cookham Running Club F11 65 F 15
F11 66 1127 Lexie Giles 8:54 Mob Vale of Aylesbury AC F11 66 F 14
F11 67 2964 Beatrice Melbourne 8:56 Mob Cookham Running Club F11 67 F 13
F11 68 2107 Madeleine Dunn 8:57 Mob Oxford City AC F11 68 F 12
F11 69 893 Amanda Mitchell 9:07 Mob Wycombe Phoenix F11 69 F 11
F11 70 2997 Charlotte Hall 9:08 Mob Northampton AC F11 70 F 10
F11 71 2969 Reva Nadgouda 9:10 Mob Cookham Running Club F11 71 F 9
F11 72 1165 Alessia Dolan 9:12 Mob Vale of Aylesbury AC F11 72 F 8
F11 73 2836 Chloe Giles 9:14 Mob Wellingborough & District AC F11 73 F 7
F11 74 1129 Daisy Walls 9:15 Mob Vale of Aylesbury AC F11 74 F 6
F11 75 206 Macy Allen 9:16 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 75 F 5
F11 76 1828 Josie Myhill 9:16 Mob Silson AC F11 76 F 4
F11 77 3150 Jessica Roberts 9:25 Mob Cookham Running Club F11 77 F 3
F11 78 927 Alba Buron Bailey 9:26 Mob Wycombe Phoenix F11 78 F 2
F11 79 1816 Holly Thomas 9:48 Mob Silson AC F11 79 F 1