Chiltern League 2019/20 - Mob Match 4 - Keysoe Equestrian Centre - 11 January 2020
Race Mob   No. Senior Men Time Div Club Cat Pos M/F
MS 1 839 Matt Bergin 34:55 D1 Bedford and County AC  MS 1 M
MS 2 770 Dan Jarvis 35:17 D1 Bedford and County AC  MS 2 M
MS 3 833 Harry Brodie 36:02 D1 Bedford and County AC  M20 1 M
MS 4 815 James Minter 36:07 D1 Bedford and County AC  M20 2 M
MS 5 131 Richard Slade 36:09 D1 Chiltern Harriers MS 3 M
MS 6 358 Paul Mizon 36:20 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 4 M
MS 7 1657 George Wheeler 36:20 D1 MK Distance Project MS 5 M
MS 8 832 Ben Alcock 36:23 D1 Bedford and County AC  MS 6 M
MS 9 372 Tom Comerford 36:33 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 7 M
MS 10 840 Michael Harrison 37:01 D1 Bedford and County AC  MS 8 M
MS 11 351 Jamie Seddon 37:11 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 9 M
MS 12 2306 Sebastian Cirillo 37:28 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 10 M
MS 13 910 Kieran Gilfedder 37:35 D1 Wycombe Phoenix MS 11 M
MS 14 373 Chad Lambert 37:49 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 12 M
MS 15 1656 Charles Wheeler 37:50 D1 MK Distance Project MS 13 M
MS 16 329 Matthew Dicks 37:52 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 3 M
MS 17 959 Joe Branch 38:10 D1 Wycombe Phoenix MS 14 M
MS 18 1062 Rhys Rowlands 38:13 D1 Dacorum & Tring AC MS 15 M
MS 19 339 Finlay Gibbs 38:14 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 4 M
MS 20 369 Sam Winters 38:19 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 16 M
MS 21 2358 Daniel Brooking 38:20 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M20 5 M
MS 22 1393 Rob Elmore 38:21 D1 Leighton Buzzard AC MS 17 M
MS 23 816 Joe Strange 38:27 D1 Bedford and County AC  MS 18 M
MS 24 2378 Jed Noblett 38:29 D2 Luton AC M20 6 M
MS 25 366 Graham Jones 38:32 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 19 M
MS 26 957 Finn Dyer 38:33 D1 Wycombe Phoenix M20 20 M
MS 27 443 Genci Pepaj 38:34 D1 Redway Runners M40 1 M
MS 28 2308 Simon Millett 38:36 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 21 M
MS 29 768 Sam Knee-Robinson 38:38 D1 Bedford and County AC  MS 22 M
MS 30 2019 Duncan Lawrence 38:40 D2 Headington Road Runners MS 23 M
MS 31 338 Robert Hickman 38:43 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 7 M
MS 32 1102 Charlie May 38:45 D1 Vale of Aylesbury AC MS 24 M
MS 33 1591 Luke Delderfield 38:48 D1 Tring Running Club MS 25 M
MS 34 824 William Mullins 38:50 D1 Bedford and County AC  MS 26 M
MS 35 122 Aran Davidson 38:58 D1 Chiltern Harriers MS 27 M
MS 36 838 Craig Emmerson 38:59 D1 Bedford and County AC  MS 28 M
MS 37 335 Euan Forsythe 39:05 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 8 M
MS 38 334 Steve Tuttle 39:07 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 29 M
MS 39 1968 Oliver Hall 39:22 D2 Bracknell AC M20 9 M
MS 40 1073 James French 39:35 D1 Dacorum & Tring AC MS 30 M
MS 41 909 David Clark 39:37 D1 Wycombe Phoenix MS 31 M
MS 42 1962 Max Borgnis 39:39 D2 Bracknell AC M20 10 M
MS 43 1683 Mintu Sidhu 39:41 D1 MK Distance Project M20 11 M
MS 44 1630 Ross Langley 39:42 D1 Tring Running Club MS 32 M
MS 45 1652 Michael Greener 39:42 D1 MK Distance Project MS 33 M
MS 46 925 Robert Wright 39:42 D1 Wycombe Phoenix MS 34 M
MS 47 3397 Sean Collum 39:43 D1 Dacorum & Tring AC MS 35 M
MS 48 2141 Shun Watanabe 39:44 D2 Oxford City AC MS 36 M
MS 49 554 Oliver Knight 39:44 D1 St Albans Striders MS 37 M
MS 50 814 Richard Laursen 39:54 D1 Bedford and County AC  M20 12 M
MS 51 3396 Jamie Marlow 40:12 D1 Dacorum & Tring AC MS 38 M
MS 52 825 Andrew Headley 40:14 D1 Bedford and County AC  MS 39 M
MS 53 687 William Bowran 40:20 D1 St Albans Striders M20 13 M
MS 54 837 Matt Nicholson 40:26 D1 Bedford and County AC  MS 40 M
MS 55 2029 Fergus Campbell 40:28 D2 Headington Road Runners M50 1 M
MS 56 1554 Matthew Kitching 40:31 D1 Queens Park Harriers MS 41 M
MS 57 820 Tom Powell 40:44 D1 Bedford and County AC  MS 42 M
MS 58 923 Liam Busby 40:49 D1 Wycombe Phoenix MS 43 M
MS 59 1053 Mike Carpenter 40:50 D1 Dacorum & Tring AC MS 44 M
MS 60 943 Sean Wilson 40:50 D1 Wycombe Phoenix MS 45 M
MS 61 591 Steve Buckle 40:52 D1 St Albans Striders MS 46 M
MS 62 1681 Marcus Lovell 40:54 D1 MK Distance Project M20 14 M
MS 63 1317 Stephen Blakey 41:11 D1 Watford Harriers MS 47 M
MS 64 776 Jamie Webster 41:24 D1 Bedford and County AC  M20 15 M
MS 65 1104 Rob Taylor 41:25 D1 Vale of Aylesbury AC M40 2 M
MS 66 567 Douglas Hobson 41:25 D1 St Albans Striders MS 48 M
MS 67 346 Matt Clarke 41:26 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 3 M
MS 68 2337 Dereece Green 41:27 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 49 M
MS 69 924 Oliver Kidd 41:29 D1 Wycombe Phoenix MS 50 M
MS 70 813 Ewan Wilson 41:31 D1 Bedford and County AC  M40 4 M
MS 71 2852 Paul Williamson 41:32 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M40 5 M
MS 72 1060 Phillip Oddy 41:33 D1 Dacorum & Tring AC MS 51 M
MS 73 1394 Tom Inchley 41:36 D1 Leighton Buzzard AC MS 52 M
MS 74 1325 Geoff Curwen 41:37 D1 Watford Harriers M40 6 M
MS 75 912 Frank Fulcher 41:41 D1 Wycombe Phoenix M50 2 M
MS 76 1096 Matt Hamilton 41:53 D1 Dacorum & Tring AC MS 53 M
MS 77 1522 Neil Hutchison 41:56 D1 Queens Park Harriers MS 54 M
MS 78 376 Stephen Young 42:00 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 55 M
MS 79 1406 Tom Kimber 42:08 D1 Leighton Buzzard AC M40 7 M
MS 80 581 Gareth Parker 42:13 D1 St Albans Striders M40 8 M
MS 81 922 Dean Childs 42:14 D1 Wycombe Phoenix MS 56 M
MS 82 1326 Sai Nimalanathan 42:14 D1 Watford Harriers MS 57 M
MS 83 3395 Douglas Coleman 42:17 D1 Dacorum & Tring AC MS 58 M
MS 84 2600 Oliver Newell 42:19 D2 Thame Runners MS 59 M
MS 85 1926 Bruce Poll 42:22 D2 Bracknell AC M40 9 M
MS 86 3394 Adam Mills 42:24 D1 Dacorum & Tring AC M40 10 M
MS 87 1408 James Bell 42:25 D1 Leighton Buzzard AC M50 3 M
MS 88 2108 Adam Bayliss 42:26 D2 Oxford City AC MS 60 M
MS 89 3401 Luke Edwards 42:28 G Witney Road Runners M20 16 M
MS 90 3402 Matthew Lock 42:30 G Witney Road Runners MS 61 M
MS 91 552 Richard Evans 42:31 D1 St Albans Striders MS 62 M
MS 92 1869 Harry Hammond 42:32 D2 Silson AC MS 63 M
MS 93 1323 Stuart Ingham 42:35 D1 Watford Harriers M40 11 M
MS 94 1103 Roger Seed 42:40 D1 Vale of Aylesbury AC M40 12 M
MS 95 1443 Andy Symonds 42:41 D1 Gade Valley Harriers MS 64 M
MS 96 2538 Jimmy James 42:45 D2 Buckingham & Stowe M40 13 M
MS 97 3058 Eddie Wise 42:46 D2 Northampton AC MS 65 M
MS 98 151 Neil Turner 42:47 D1 Chiltern Harriers M40 14 M
99 929 Clark Schofield 42:55 D1 Wycombe Phoenix M40 15 M
MS 100 769 Peter Deardon 42:58 D1 Bedford and County AC  M50 4 M
MS 101 1524 Sam Sutherland 42:59 D1 Queens Park Harriers MS 66 M
MS 102 343 Mark Palser 43:01 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 67 M
MS 103 340 Stephen Ratcliffe 43:01 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 68 M
MS 104 2433 Dermot Martin 43:02 D2 Bearbrook Running Club M40 16 M
MS 105 2430 Craig Fines-Allin 43:06 D2 Bearbrook Running Club M40 17 M
MS 106 2018 John Fenning 43:08 D2 Headington Road Runners MS 69 M
MS 107 2031 Richard Skilbeck 43:08 D2 Headington Road Runners M40 18 M
MS 108 3132 Paul Floodgate 43:11 D2 Shenley Striders M40 19 M
MS 109 2561 Charlie Pughe 43:16 D2 Thame Runners MS 70 M
MS 110 1314 Frank Ryan 43:18 D1 Watford Harriers M50 5 M
MS 111 2724 Brendon Gilbert 43:19 D2 Handy Cross RC M40 20 M
MS 112 674 Steve Bowran 43:21 G St Albans Striders M50 6 M
MS 113 952 James Roberts 43:22 D1 Wycombe Phoenix MS 71 M
MS 114 438 Daniel Horner 43:24 D1 Redway Runners M20 17 M
MS 115 1636 Simon Barnett 43:31 D1 Tring Running Club M40 21 M
MS 116 161 Samuel Howell 43:32 D1 Chiltern Harriers MS 72 M
MS 117 551 Stephen Hosty 43:35 D1 St Albans Striders M40 22 M
MS 118 2101 Michael Garry 43:38 D2 Oxford City AC M40 23 M
MS 119 444 Matt Britton 43:39 D1 Redway Runners MS 73 M
MS 120 1604 Greg O’Callaghan 43:49 D1 Tring Running Club M40 24 M
MS 121 2150 Sebastian Reynolds 43:52 D2 Oxford City AC MS 74 M
MS 122 1099 Chris Marriott 43:58 D1 Dacorum & Tring AC MS 75 M
MS 123 1328 Liam Hinshelwood 43:59 D1 Watford Harriers MS 76 M
MS 124 1158 Matthew Rizzo-Naudi 44:03 D1 Vale of Aylesbury AC M20 18 M
MS 125 2522 Nic Stewart 44:04 D2 Buckingham & Stowe MS 77 M
MS 126 822 Stuart Still 44:07 D1 Bedford and County AC  M50 7 M
MS 127 1460 Michael Linden 44:08 D1 Gade Valley Harriers M40 25 M
MS 128 1891 Alfie Long 44:10 D2 Silson AC M20 19 M
MS 129 1411 Stuart Blofeld 44:12 D1 Leighton Buzzard AC M40 26 M
MS 130 1067 Ben Stratford 44:13 D1 Dacorum & Tring AC MS 78 M
MS 131 2015 Kenny Lowies 44:14 D2 Headington Road Runners M50 8 M
MS 132 324 Mike Smith 44:14 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 27 M
MS 133 1444 Antony Beamish 44:15 D1 Gade Valley Harriers M40 28 M
MS 134 1854 Jim Darcy 44:18 D2 Silson AC M50 9 M
MS 135 2663 Darren McGivern 44:20 D2 Hazlemere Runners MS 79 M
MS 136 149 Andrew Wiseall 44:21 D1 Chiltern Harriers MS 80 M
MS 137 960 Mark Tophan 44:24 D1 Wycombe Phoenix MS 81 M
MS 138 498 Simon Read 44:29 D1 Redway Runners M40 29 M
MS 139 1611 Nigel Bunn 44:35 D1 Tring Running Club M50 10 M
MS 140 1970 Paul Daly 44:37 D2 Bracknell AC M50 11 M
MS 141 2444 Owen Byrne 44:39 D2 Bearbrook Running Club M50 12 M
MS 142 913 Tim Hogbin 44:39 D1 Wycombe Phoenix M40 30 M
MS 143 2803 Shaun O'Gorman 44:45 D2 Brackley & District RC M50 13 M
MS 144 1086 Thomas Mack 44:49 D1 Dacorum & Tring AC MS 82 M
MS 145 499 Paul Clifford-Jones 44:51 D1 Redway Runners M40 31 M
MS 146 1601 Andrew Hill 44:54 D1 Tring Running Club M40 32 M
MS 147 3099 Tom Lavender 44:55 D2 Abingdon AC M20 20 M
MS 148 1056 Benjamin Kenny 44:59 D1 Dacorum & Tring AC MS 83 M
MS 149 1658 Eliot Winter 45:03 D1 MK Distance Project MS 84 M
MS 150 128 Jon Taylor 45:04 D1 Chiltern Harriers MS 85 M
MS 151 2041 Daniel Bremner 45:06 D2 Headington Road Runners MS 86 M
MS 152 826 Andy Blair 45:08 D1 Bedford and County AC  M50 14 M
MS 153 331 Steve Withers 45:09 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 33 M
MS 154 325 Eduardo Ustaran 45:14 D1 Marshall Milton Keynes AC M50 15 M
MS 155 579 Derek Fowler 45:15 D1 St Albans Striders M40 34 M
MS 156 1648 Steve Boyd 45:16 D1 Tring Running Club M50 16 M
MS 157 337 Andrew Wasdell 45:17 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 35 M
MS 158 1456 James Birnie 45:23 D1 Gade Valley Harriers M40 36 M
MS 159 819 Jim Black 45:38 D1 Bedford and County AC  M50 17 M
MS 160 2431 Michael Fryer 45:39 D2 Bearbrook Running Club M40 37 M
MS 161 1396 Matthew Brooks 45:42 D1 Leighton Buzzard AC M40 38 M
MS 162 133 Andy Hickman 45:54 D1 Chiltern Harriers M50 18 M
MS 163 699 Errol Maginley 45:57 D1 St Albans Striders M50 19 M
MS 164 1859 Simon Storer 46:00 D2 Silson AC M50 20 M
MS 165 1633 Andy Collings 46:00 D1 Tring Running Club M50 21 M
MS 166 484 Ben Munns 46:02 D1 Redway Runners MS 87 M
MS 167 3123 Mark Shead 46:03 D2 Shenley Striders M40 39 M
MS 168 2521 Robby Taylor 46:12 D2 Buckingham & Stowe MS 88 M
MS 169 121 Neil Bates 46:13 D1 Chiltern Harriers MS 89 M
MS 170 1110 Tim Jones 46:15 D1 Vale of Aylesbury AC M60 1 M
MS 171 428 Andy Gardner 46:16 D1 Redway Runners MS 90 M
MS 172 126 Matt Hipgrave 46:18 D1 Chiltern Harriers MS 91 M
MS 173 141 Mike Worsfold 46:20 D1 Chiltern Harriers M40 40 M
MS 174 2024 Doug Simpson 46:22 D2 Headington Road Runners M50 22 M
MS 175 561 Sebastian Rowe 46:23 D1 St Albans Striders M40 41 M
MS 176 3124 Simon Gurney 46:25 D2 Shenley Striders M50 23 M
MS 177 478 Matthew Childs 46:29 D1 Redway Runners M40 42 M
MS 178 2045 Christopher Woodruff 46:31 D2 Headington Road Runners M60 2 M
MS 179 1555 Gez Medinger 46:35 D1 Queens Park Harriers M40 43 M
MS 180 1324 Nick Harris 46:37 D1 Watford Harriers M40 44 M
MS 181 594 Nigel Aston 46:38 D1 St Albans Striders M50 24 M
MS 182 916 Scott Wixon-Nelson 46:39 D1 Wycombe Phoenix MS 92 M
MS 183 1088 Vadim Sumenkov 46:40 D1 Dacorum & Tring AC MS 93 M
MS 184 436 Martyn Douglas 46:46 D1 Redway Runners MS 94 M
MS 185 439 Ian Horner 46:51 D1 Redway Runners M50 25 M
MS 186 140 Nathan Taylor 46:54 D1 Chiltern Harriers M40 45 M
MS 187 2705 Alfie Ratcliffe 46:55 D2 Banbury Harriers MS 95 M
MS 188 2610 Callum Harrison 46:57 D2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 96 M
MS 189 1895 James Spencer 47:00 D2 Silson AC M20 21 M
MS 190 1693 Andrew Jacobs 47:03 D1 MK Distance Project M40 46 M
MS 191 1399 Stuart Dimmock 47:04 D1 Leighton Buzzard AC M40 47 M
MS 192 3122 Alan Neill 47:18 D2 Shenley Striders M40 48 M
MS 193 1863 Toby Heley 47:19 D2 Silson AC M40 49 M
MS 194 483 Andrew Dodds 47:27 D1 Redway Runners MS 97 M
MS 195 1472 Nick Crowther 47:31 D1 Gade Valley Harriers M40 50 M
MS 196 1461 Phil Heaton 47:40 D1 Gade Valley Harriers MS 98 M
MS 197 124 Shaun Fry 47:44 D1 Chiltern Harriers MS 99 M
MS 198 584 Stuart Middleton 47:46 D1 St Albans Striders M40 51 M
MS 199 1401 Neil Green 47:47 D1 Leighton Buzzard AC M40 52 M
MS 200 2415 James Powell 47:53 D2 Bearbrook Running Club MS 100 M
MS 201 1649 Christian Olley 47:59 D1 Tring Running Club M40 53 M
MS 202 2046 Roger Thetford 48:02 D2 Headington Road Runners M50 26 M
MS 203 374 Sean Butler 48:06 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 101 M
MS 204 136 Paul McCarthy 48:08 D1 Chiltern Harriers M40 54 M
MS 205 1016 Gareth Clark 48:10 D1 Dacorum & Tring AC M40 55 M
MS 206 1463 Phil Robbins 48:12 D1 Gade Valley Harriers M40 56 M
MS 207 2530 David Morris 48:13 D2 Buckingham & Stowe M50 27 M
MS 208 1469 Stephen Newing 48:26 D1 Gade Valley Harriers MS 102 M
MS 209 3051 Adil Zbirou Khalouq 48:32 D2 Northampton AC M40 57 M
MS 210 375 Jamie Parsonage 48:33 D1 Marshall Milton Keynes AC MS 103 M
MS 211 2808 Chris Noble 48:36 D2 Brackley & District RC M50 28 M
MS 212 2445 Graham Smith 48:39 D2 Bearbrook Running Club M50 29 M
MS 213 2661 Declan Doherty 48:40 D2 Hazlemere Runners MS 104 M
MS 214 2047 Mohsin Badat 48:41 D2 Headington Road Runners MS 105 M
MS 215 1643 Stuart Fogarty 48:44 D1 Tring Running Club M50 30 M
MS 216 1471 Simon Wallis 48:45 D1 Gade Valley Harriers M40 58 M
MS 217 2907 Paul Swinburne 48:49 D2 Biggleswade AC M40 59 M
MS 218 1403 Adam Haylock 48:50 D1 Leighton Buzzard AC M40 60 M
MS 219 152 Stuart Real-Slavicky 48:55 D1 Chiltern Harriers M40 61 M
MS 220 431 Dan Hippey 48:58 D1 Redway Runners M40 62 M
MS 221 1076 Richard Slack 49:01 D1 Dacorum & Tring AC M40 63 M
MS 222 2805 Michael Bishop 49:03 D2 Brackley & District RC MS 106 M
MS 223 1651 Lee Adams 49:08 D1 MK Distance Project MS 107 M
MS 224 2563 Mark Emmett 49:12 D2 Thame Runners M50 31 M
MS 225 1313 Derek Walker 49:15 D1 Watford Harriers M50 32 M
MS 226 3202 David Ridley 49:16 D2 Cookham Running Club M40 64 M
MS 227 401 James Down 49:20 D1 Redway Runners MS 108 M
MS 228 144 Ian Lawson 49:20 D1 Chiltern Harriers M50 33 M
MS 229 1858 Richard Popiel 49:26 D2 Silson AC M50 34 M
MS 230 2190 Charlie Major 49:29 D2 Stevenage & North Herts M20 22 M
MS 231 2573 Duncan Green 49:29 D2 Thame Runners MS 109 M
MS 232 330 Alfie Blaber 49:29 D1 Marshall Milton Keynes AC M20 23 M
MS 233 328 Ben Miller 49:30 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 65 M
MS 234 1888 Jakob Ebrey 49:34 D2 Silson AC M40 66 M
MS 235 1546 Maurice Quirke 49:37 D1 Queens Park Harriers M60 3 M
MS 236 2616 Philip Mead 49:38 D2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 110 M
MS 237 1621 Chris Nicholls 49:39 D1 Tring Running Club M50 35 M
MS 238 557 Martin Halling 49:41 D1 St Albans Striders M60 4 M
MS 239 2804 Toby Cartwright 49:49 D2 Brackley & District RC M40 67 M
MS 240 1020 Neal Ashton 49:50 D1 Dacorum & Tring AC M40 68 M
MS 241 1534 Peter Reupke 49:51 D1 Queens Park Harriers M50 36 M
MS 242 3400 Phil Hockley 49:52 G On the Run Aylesbury MS 111 M
MS 243 2615 Ben Stoneman 49:59 D2 Ampthill & Flitwick Flyers M40 69 M
MS 244 449 Neville Rowles 49:59 D1 Redway Runners M50 37 M
MS 245 1851 Graham Conquest 50:01 D2 Silson AC M50 38 M
MS 246 953 Mike Taylor 50:02 D1 Wycombe Phoenix M50 39 M
MS 247 1455 Hamish Shaw 50:07 D1 Gade Valley Harriers MS 112 M
MS 248 2432 Ian Higginson 50:09 D2 Bearbrook Running Club M40 70 M
MS 249 2171 Antonino Cucchiara 50:21 D2 Stevenage & North Herts MS 113 M
MS 250 1316 Adrian Harwood 50:23 D1 Watford Harriers M50 40 M
MS 251 2554 Jeff Woods 50:31 D2 Buckingham & Stowe M50 41 M
MS 252 323 Tim Pearce 50:36 D1 Marshall Milton Keynes AC M40 71 M
MS 253 2802 Serge Daval 50:41 D2 Brackley & District RC M50 42 M
MS 254 1543 Richard Byrne 50:42 D1 Queens Park Harriers M40 72 M
MS 255 377 Philip Gazard 50:51 D1 Marshall Milton Keynes AC M50 43 M
MS 256 2813 John Gray 51:07 D2 Brackley & District RC MS 114 M
MS 257 1559 Martin Petry 51:08 D1 Queens Park Harriers MS 115 M
MS 258 1080 Adrian Marshall 51:09 D1 Dacorum & Tring AC M40 73 M
MS 259 2656 Stephen Newbold 51:15 D2 Hazlemere Runners M50 44 M
MS 260 1622 Jon Salmon 51:17 D1 Tring Running Club M50 45 M
MS 261 1307 Zac McDonough 51:21 D1 Watford Harriers MS 116 M
MS 262 2540 Steve Thomson 51:22 D2 Buckingham & Stowe M50 46 M
MS 263 1629 John Manning 51:25 D1 Tring Running Club M60 5 M
MS 264 150 Tim Higrave 51:29 D1 Chiltern Harriers M40 74 M
MS 265 2412 Chris Butler 51:29 D2 Bearbrook Running Club MS 117 M
MS 266 2511 Shay Harper 51:32 D2 Buckingham & Stowe M40 75 M
MS 267 1441 Andy Cook 51:34 D1 Gade Valley Harriers M50 47 M
MS 268 2451 Darren Corsby 51:39 D2 Bearbrook Running Club M50 48 M
MS 269 1646 Trevor Lark 51:42 D1 Tring Running Club M60 6 M
MS 270 1108 Alan Roberts 51:44 D1 Vale of Aylesbury AC M50 49 M
MS 271 2760 Paul Dineen 51:49 D2 Handy Cross RC M50 50 M
MS 272 2702 Phil Coy 51:54 D2 Banbury Harriers M60 7 M
MS 273 2765 Robert Rieke 52:08 D2 Olney Runners M50 51 M
MS 274 2545 Pete Reynolds 52:21 D2 Buckingham & Stowe M50 52 M
MS 275 1107 Trevor Lynch 52:27 D1 Vale of Aylesbury AC M50 53 M
MS 276 146 Alan Hornibrook 52:34 D1 Chiltern Harriers M60 8 M
MS 277 3399 Jason Newland 52:37 G On the Run Aylesbury M40 76 M
MS 278 2774 Richard Nicholoson 52:41 D2 Olney Runners M40 77 M
MS 279 1610 Rick Ansell 52:42 D1 Tring Running Club M50 54 M
MS 280 1642 Sam Whiffen 52:48 D1 Tring Running Club MS 118 M
MS 281 2526 John Greener 52:50 D2 Buckingham & Stowe M50 55 M
MS 282 1087 Bill Wylie 52:52 D1 Dacorum & Tring AC MS 119 M
MS 283 2777 Ben Quarrie 52:54 D2 Olney Runners MS 120 M
MS 284 583 Martin Nicholls 53:10 D1 St Albans Striders M40 78 M
MS 285 1527 Adrian Boylan 53:11 D1 Queens Park Harriers M60 9 M
MS 286 1312 Kevin Clark 53:19 D1 Watford Harriers M50 56 M
MS 287 2572 John Stembridge 53:20 D2 Thame Runners M50 57 M
MS 288 3049 Adam Alexander 53:33 D2 Northampton AC M40 79 M
MS 289 2646 Rajith De Silva 53:51 D2 Hazlemere Runners M40 80 M
MS 290 2570 Adrian Parry 53:51 D2 Thame Runners M50 58 M
MS 291 345 Kelvin Smith 53:53 D1 Marshall Milton Keynes AC M70 1 M
MS 292 1623 Mark Tikaram 53:55 D1 Tring Running Club M50 59 M
MS 293 1450 Dean Kidd 54:02 D1 Gade Valley Harriers MS 121 M
MS 294 2766 Stephen Dicks 54:06 D2 Olney Runners M40 81 M
MS 295 1017 Simon Whiting 54:08 D1 Dacorum & Tring AC M40 82 M
MS 296 2856 Kevin Tarrier 54:22 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 60 M
MS 297 1083 Connor Mullen 54:27 D1 Dacorum & Tring AC M40 83 M
MS 298 772 Tony Alston 54:32 D1 Bedford and County AC  M50 61 M
MS 299 1638 Clive Cohen 54:36 D1 Tring Running Club M60 10 M
MS 300 2514 Neil Pasmore 54:42 D2 Buckingham & Stowe M40 84 M
MS 301 1940 Gareth Jones 54:59 D2 Bracknell AC M40 85 M
MS 302 2853 Kevin Moore 55:03 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 62 M
MS 303 1398 Chris Dimmock 55:12 D1 Leighton Buzzard AC M40 86 M
MS 304 2649 Gavin Cousins 55:19 D2 Hazlemere Runners M40 87 M
MS 305 481 Ollie Keeler 55:28 D1 Redway Runners MS 122 M
MS 306 407 Matthew Cleary 55:35 D1 Redway Runners M40 88 M
MS 307 2196 Edward Manson 55:42 D2 Stevenage & North Herts M40 89 M
MS 308 1526 Charles Tatham 55:46 D1 Queens Park Harriers M50 63 M
MS 309 344 Stuart Cowan 55:51 D1 Marshall Milton Keynes AC M70 2 M
MS 310 1061 Philip Pugh 55:53 D1 Dacorum & Tring AC M60 11 M
MS 311 2612 Jamie Keane 56:00 D2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 123 M
MS 312 1072 Keith Wishart 56:08 D1 Dacorum & Tring AC M40 90 M
MS 313 1012 Ashley Gingell 56:13 D1 Dacorum & Tring AC MS 124 M
MS 314 586 Anthony Bunker 56:18 D1 St Albans Striders M40 91 M
MS 315 2543 Andrew Jarvis 56:33 D2 Buckingham & Stowe M40 92 M
MS 316 564 Michael Jack 56:43 D1 St Albans Striders M60 12 M
MS 317 2562 Berwyn Pritchard-Jones 56:51 D2 Thame Runners M40 93 M
MS 318 2382 Tim Mitchell 57:03 D2 Luton AC M50 64 M
MS 319 2824 Mark Cheadle 57:18 D2 Wellingborough & District AC M40 94 M
MS 320 2517 Rob Lisanti 57:25 D2 Buckingham & Stowe M50 65 M
MS 321 2482 Arran Critchley 57:35 D2 Bicester AC M40 95 M
MS 322 1097 Andy Mitchell 57:41 D1 Dacorum & Tring AC M50 66 M
MS 323 562 James King 57:44 D1 St Albans Striders MS 125 M
MS 324 1532 Tim Lewin 57:46 D1 Queens Park Harriers M40 96 M
MS 325 1893 David Jarrett 57:54 D2 Silson AC M60 13 M
MS 326 2512 Don Cissell 58:11 D2 Buckingham & Stowe M50 67 M
MS 327 3307 Stephen Roberts 58:14 G Witney Road Runners M50 68 M
MS 328 2591 Darren Readman 58:17 D2 Thame Runners M40 97 M
MS 329 2791 Julian Chronicle 58:23 D2 Brackley & District RC M50 69 M
MS 330 2643 Nicholas Corlett 58:29 D2 Hazlemere Runners MS 126 M
MS 331 2449 Tony Barrows 58:31 D2 Bearbrook Running Club M60 14 M
MS 332 471 Kevin Taylor 58:41 D1 Redway Runners M50 70 M
MS 333 2648 Greg Elwell 58:56 D2 Hazlemere Runners M40 98 M
MS 334 2592 Rick Smith 59:35 D2 Thame Runners M50 71 M
MS 335 2197 Tony Carolan 59:37 D2 Stevenage & North Herts M50 72 M
MS 336 1315 Graham Mayoh 59:46 D1 Watford Harriers M50 73 M
MS 337 1093 Matthew David Stears 60:14 D1 Dacorum & Tring AC M60 15 M
MS 338 148 Trevor Brawn 61:51 D1 Chiltern Harriers M70 3 M
MS 339 2645 Paul Brewer 62:06 D2 Hazlemere Runners MS 127 M
MS 340 2555 Stephen Thorne 62:15 D2 Buckingham & Stowe M50 74 M
MS 341 2299 Tony Millett 62:24 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M60 16 M
MS 342 2795 Andrew Gardner 63:38 D2 Brackley & District RC MS 128 M
MS 343 1547 Trevor Mathurin 63:41 D1 Queens Park Harriers M50 75 M
MS 344 3393 Allan Lock 64:07 G Midland Masters M70 4 M
MS 345 2767 David O'Connor 64:48 D2 Olney Runners M50 76 M
MS 346 2701 Andrew Bartlett 65:11 D2 Banbury Harriers M60 17 M
MS 347 364 Peter Tye 65:49 D1 Marshall Milton Keynes AC M50 77 M
MS 348 1064 John Slack 66:33 D1 Dacorum & Tring AC M70 5 M
MS 349 2725 Martin Long 71:39 D2 Handy Cross RC M40 99 M
MS 350 1540 William O'Connor 73:07 D1 Queens Park Harriers M70 6 M
Race Mob   No. Under 17/Junior Men Time Div Club Cat Pos M/F
M17 1 312 Leo Freeland 21:14 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 1 M
M17 2 1266 Charlie Woollett 21:19 D1 Watford Harriers M17 2 M
M17 3 103 Max McGarvie 21:22 D1 Chiltern Harriers M17 3 M
M17 4 1927 Callum Broadbent 21:32 D2 Bracknell AC M17 4 M
M17 5 79 Alex Aldred 21:35 D1 Chiltern Harriers M17 5 M
M17 6 773 Alex Alston 21:38 D1 Bedford and County AC  M17 6 M
M17 7 765 Tristan Cook 21:54 D1 Bedford and County AC  M17 7 M
M17 8 1153 Nathan Jones 22:05 D1 Vale of Aylesbury AC M17 8 M
M17 9 3054 Matthew Blomley 22:23 D2 Northampton AC M17 9 M
M17 10 2862 Ben Williamson 22:26 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M17 10 M
M17 11 89 Benjamin Jackson 22:30 D1 Chiltern Harriers M17 11 M
M17 12 85 Ben Hunter 22:56 D1 Chiltern Harriers M17 12 M
M17 13 1963 Max Stevens 23:09 D2 Bracknell AC M17 13 M
M17 14 2136 Drew Hogger 23:38 D2 Oxford City AC M17 14 M
M17 15 1947 Henry Fieldsend 23:45 D2 Bracknell AC M17 15 M
M17 16 314 Alex Brent 23:54 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 16 M
M17 17 1265 Adam Serag 23:58 D1 Watford Harriers M17 17 M
M17 18 3040 Isaac Cherrington 23:58 D2 Northampton AC M17 18 M
M17 19 3042 Lewis Gibbs 24:05 D2 Northampton AC M17 19 M
M17 20 313 Zak Freeland 24:10 D1 Marshall Milton Keynes AC M17 20 M
M17 21 775 James Vinnicombe 24:16 D1 Bedford and County AC  M17 21 M
M17 22 2297 Miguel Caeiro 24:42 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 22 M
M17 23 659 James Allison 24:50 D1 St Albans Striders M17 23 M
M17 24 774 Sam Dawes 25:00 D1 Bedford and County AC  M17 24 M
M17 25 761 Harry West 25:11 D1 Bedford and County AC  M17 25 M
M17 26 2831 Stanley Taylor 25:43 D2 Wellingborough & District AC M17 26 M
M17 27 2906 Elliott Swinburne 27:12 D2 Biggleswade AC M17 27 M
M17 28 1262 Lewis Clark 27:19 D1 Watford Harriers M17 35 M
Race Mob   No. Under 15 Boys Time Div Club Cat Pos M/F
M15 1 60 Thomas Askey 13:10 D1 Chiltern Harriers M15 1 M
M15 2 1944 Harry Prescott 13:31 D2 Bracknell AC M15 2 M
M15 3 64 Thomas Redmond 13:32 D1 Chiltern Harriers M15 3 M
M15 4 755 Noah Campion 13:37 D1 Bedford and County AC  M15 4 M
M15 5 647 Oscar Loveday 13:50 D1 St Albans Striders M15 5 M
M15 6 862 Raihan Lenoire 14:06 D1 Wycombe Phoenix M15 6 M
M15 7 283 Callum Tripp 14:09 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 7 M
M15 8 63 Angus Stoneham 14:10 D1 Chiltern Harriers M15 8 M
M15 9 65 Oakley Denson 14:11 D1 Chiltern Harriers M15 9 M
M15 10 2179 Tyler Wannerton 14:17 D2 Stevenage & North Herts M15 10 M
M15 11 1257 Adam Wood 14:17 D1 Watford Harriers M15 11 M
M15 12 1147 Ewan Maxwell 14:20 D1 Vale of Aylesbury AC M15 12 M
M15 13 285 Harry Totton 14:21 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 13 M
M15 14 1946 Hector Daniel 14:24 D2 Bracknell AC M15 14 M
M15 15 2180 Benedict Clark 14:35 D2 Stevenage & North Herts M15 15 M
M15 16 3169 Sterling Green 14:35 D2 Northampton AC M15 16 M
M15 17 1954 Joshua Alexander 14:40 D2 Bracknell AC M15 17 M
M15 18 2218 William Galliford 14:40 D2 Stevenage & North Herts M15 18 M
M15 19 1146 Woody Day 14:41 D1 Vale of Aylesbury AC M15 19 M
M15 20 59 Laurie Gawne 14:43 D1 Chiltern Harriers M15 20 M
M15 21 3028 Oli Cherrington 14:59 D2 Northampton AC M15 21 M
M15 22 756 Euan Supple 15:00 D1 Bedford and County AC  M15 22 M
M15 23 66 Sammy Bennetts 15:02 D1 Chiltern Harriers M15 23 M
M15 24 1988 Charlie Borgnis 15:03 D2 Bracknell AC M15 24 M
M15 25 1192 Alex Hodson 15:05 D1 Vale of Aylesbury AC M15 25 M
M15 26 3030 Dilane Nyangang 15:08 D2 Northampton AC M15 26 M
M15 27 2952 Tom Cripps 15:12 D2 Radley AC M15 27 M
M15 28 284 Joshua Edwards 15:16 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 28 M
M15 29 511 Harley Mackenzie 15:24 D1 Redway Runners M15 29 M
M15 30 754 Ethan Cairns 15:30 D1 Bedford and County AC  M15 30 M
M15 31 3029 Ryan Croft 15:32 D2 Northampton AC M15 31 M
M15 32 1149 Alastair Walls 15:32 D1 Vale of Aylesbury AC M15 32 M
M15 33 3153 James Darby 15:33 D2 Northampton AC M15 33 M
M15 34 757 James Taylor 15:33 D1 Bedford and County AC  M15 34 M
M15 35 1805 Jake Storer 15:38 D2 Silson AC M15 35 M
M15 36 2484 Ben Groves 15:42 D2 Bicester AC M15 36 M
M15 37 62 Zak Fisher 15:52 D1 Chiltern Harriers M15 37 M
M15 38 2945 Freddie Bower 15:56 D2 Radley AC M15 38 M
M15 39 866 Owen Westbrook 16:02 D1 Wycombe Phoenix M15 39 M
M15 40 1148 Ethan Perry 16:05 D1 Vale of Aylesbury AC M15 40 M
M15 41 280 Benjamin White 16:08 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 41 M
M15 42 3033 Peter Van Uem 16:12 D2 Northampton AC M15 42 M
M15 43 3170 Aidan McFadden 16:13 D2 Northampton AC M15 43 M
M15 44 1699 James Conquest 16:17 D1 MK Distance Project M15 44 M
M15 45 2761 Kian Nicholoson 16:18 D2 Olney Runners M15 45 M
M15 46 1150 Thomas Young 16:29 D1 Vale of Aylesbury AC M15 46 M
M15 47 67 Jamie Shepherd 16:31 D1 Chiltern Harriers M15 47 M
M15 48 2174 Tom Malone 16:42 D2 Stevenage & North Herts M15 48 M
M15 49 286 Ethan Murrill 16:44 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 49 M
M15 50 2867 Joe Bradford 16:52 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club M15 50 M
M15 51 648 Cameron Cherry 16:57 D1 St Albans Striders M15 51 M
M15 52 1807 Kierut Sidhu 17:11 D2 Silson AC M15 52 M
M15 53 1349 Sid Mead 17:12 D1 Leighton Buzzard AC M15 53 M
M15 54 281 Dylan Hollinshead 17:15 D1 Marshall Milton Keynes AC M15 54 M
M15 55 928 Frank Buron 17:19 D1 Wycombe Phoenix M15 55 M
M15 56 1886 Liam Cowley 17:19 D2 Silson AC M15 56 M
M15 57 3032 Oliver Rose 17:47 D2 Northampton AC M15 57 M
Race Mob   No. Under 13 Boys Time Div Club Cat Pos M/F
M13 1 2220 Calum Fairey 11:10 D2 Stevenage & North Herts M13 1 M
M13 2 29 Maximillian Baxter 11:19 D1 Chiltern Harriers M13 2 M
M13 3 1671 Nicholas Hammett 11:22 D1 MK Distance Project M13 3 M
M13 4 1930 Daniel Lewis 11:28 D2 Bracknell AC M13 4 M
M13 5 39 Alex Hughes 11:31 D1 Chiltern Harriers M13 5 M
M13 6 35 Archie Pinder 11:32 D1 Chiltern Harriers M13 6 M
M13 7 2465 Owen Stocker 11:39 D2 Bicester AC M13 7 M
M13 8 635 Matthew Nicholls 11:40 D1 St Albans Striders M13 8 M
M13 9 33 Isaac Jessop-Tranter 11:42 D1 Chiltern Harriers M13 9 M
M13 10 2946 Fred Walton 11:42 D2 Radley AC M13 10 M
M13 11 634 Edward Wade 11:43 D1 St Albans Striders M13 11 M
M13 12 258 Sam Oldroyd 11:44 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 12 M
M13 13 777 Cameron Barnes 11:46 D1 Bedford and County AC  M13 13 M
M13 14 37 Rowan Gawne 11:47 D1 Chiltern Harriers M13 14 M
M13 15 3013 Ollie Walls 11:54 D2 Northampton AC M13 15 M
M13 16 31 Leon Doran 11:56 D1 Chiltern Harriers M13 16 M
M13 17 1232 Oliver Cooper 11:58 D1 Watford Harriers M13 17 M
M13 18 3011 Lewis Robson 11:59 D2 Northampton AC M13 18 M
M13 19 267 Maxwell Newman 12:02 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 19 M
M13 20 3006 Malachy Collins 12:02 D2 Northampton AC M13 20 M
M13 21 3014 Benjamin Westmorland-Alexander 12:04 D2 Northampton AC M13 21 M
M13 22 91 Daniel Munn 12:10 D1 Chiltern Harriers M13 22 M
M13 23 2398 Nathan Davis 12:11 D2 Luton AC M13 23 M
M13 24 2368 William Edmunds 12:13 D2 Luton AC M13 24 M
M13 25 41 Gabriel Strutton-Smith 12:19 D1 Chiltern Harriers M13 25 M
M13 26 996 George Hawkins 12:20 D1 Dacorum & Tring AC M13 26 M
M13 27 749 Austin Cole 12:21 D1 Bedford and County AC  M13 27 M
M13 28 3012 Kai Scott 12:22 D2 Northampton AC M13 28 M
M13 29 752 Oliver Wilson 12:24 D1 Bedford and County AC  M13 29 M
M13 30 2686 Sam Davis 12:25 D2 Banbury Harriers M13 30 M
M13 31 319 Jack Lennox 12:26 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 31 M
M13 32 40 Callum Powell 12:28 D1 Chiltern Harriers M13 32 M
M13 33 641 Thomas Bailey 12:33 D1 St Albans Striders M13 33 M
M13 34 1275 Max Fergie 12:36 D1 Watford Harriers M13 34 M
M13 35 1236 Theo Keen 12:36 D1 Watford Harriers M13 35 M
M13 36 2473 Joshua Smith 12:37 D2 Bicester AC M13 36 M
M13 37 2208 Joseph Lee 12:37 D2 Stevenage & North Herts M13 37 M
M13 38 43 Rory Hilton 12:37 D1 Chiltern Harriers M13 38 M
M13 39 30 Alfie Clifford 12:38 D1 Chiltern Harriers M13 39 M
M13 40 680 Rhys Bethell 12:41 D1 St Albans Striders M13 40 M
M13 41 1235 James Ingham 12:47 D1 Watford Harriers M13 41 M
M13 42 2832 Callum Giles 12:51 D2 Wellingborough & District AC M13 42 M
M13 43 263 Alex Granfelt 12:52 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 43 M
M13 44 3151 Lewis Fyfe 12:54 D2 Northampton AC M13 44 M
M13 45 46 Sammy Whibley 12:56 D1 Chiltern Harriers M13 45 M
M13 46 2904 George Hardy 12:57 D2 Biggleswade AC M13 46 M
M13 47 1237 Luke Mansour 13:01 D1 Watford Harriers M13 47 M
M13 48 2953 Charlie Cripps 13:03 D2 Radley AC M13 48 M
M13 49 1135 Freddie MacKintosh 13:07 D1 Vale of Aylesbury AC M13 49 M
M13 50 3003 Jacob Archer 13:15 D2 Northampton AC M13 50 M
M13 51 3007 Tom Elliott 13:15 D2 Northampton AC M13 51 M
M13 52 38 Danny Carruthers 13:16 D1 Chiltern Harriers M13 52 M
M13 53 955 Casper Chillingworth 13:16 D1 Wycombe Phoenix M13 53 M
M13 54 642 James Dobbin 13:18 D1 St Albans Striders M13 54 M
M13 55 266 Elias Skaarup 13:20 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 55 M
M13 56 1373 J Harrison 13:22 D1 Leighton Buzzard AC M13 56 M
M13 57 2181 Joe Raymont 13:23 D2 Stevenage & North Herts M13 57 M
M13 58 3005 Freddie Caspall 13:23 D2 Northampton AC M13 58 M
M13 59 261 James Stallwood 13:23 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 59 M
M13 60 2184 Thomas Redfern 13:26 D2 Stevenage & North Herts M13 60 M
M13 61 644 Joshua Banfield 13:34 D1 St Albans Striders M13 61 M
M13 62 45 Issa Phillips-Pope 13:34 D1 Chiltern Harriers M13 62 M
M13 63 3192 Leo Parry 13:38 D2 Banbury Harriers M13 63 M
M13 64 751 Daniel Smith 13:40 D1 Bedford and County AC  M13 64 M
M13 65 1133 Sam Hart 13:42 D1 Vale of Aylesbury AC M13 65 M
M13 66 3010 Lewis Nutt 13:42 D2 Northampton AC M13 66 M
M13 67 2388 Dewi Morgan 13:46 D2 Luton AC M13 67 M
M13 68 513 Max O'Neill 13:46 D1 Redway Runners M13 68 M
M13 69 525 Toby Sapwell 13:47 D1 Redway Runners M13 69 M
M13 70 2115 Harry Cann 13:48 D2 Oxford City AC M13 70 M
M13 71 990 Henry Barron 13:48 D1 Dacorum & Tring AC M13 71 M
M13 72 2366 Joseph Cashin 13:49 D2 Luton AC M13 72 M
M13 73 1134 Jude Hudson 13:54 D1 Vale of Aylesbury AC M13 73 M
M13 74 1195 Freddie Crafts 13:59 D1 Vale of Aylesbury AC M13 74 M
M13 75 3008 Gabriel Goatley 14:01 D2 Northampton AC M13 75 M
M13 76 260 Max Holland 14:02 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 76 M
M13 77 257 Jack Irwin 14:02 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 77 M
M13 78 1710 Stanley Baker-Smith 14:23 D1 MK Distance Project M13 78 M
M13 79 262 Jaique Jibodu 14:24 D1 Marshall Milton Keynes AC M13 79 M
M13 80 1000 Ronnie Hucknall 14:53 D1 Dacorum & Tring AC M13 80 M
M13 81 3189 William Gardiner 14:58 D2 Northampton AC M13 81 M
M13 82 3004 Liam Ball 15:00 D2 Northampton AC M13 82 M
M13 83 1825 Adam Hunter 15:16 D2 Silson AC M13 83 M
M13 84 875 Daniel Cogan 15:24 D1 Wycombe Phoenix M13 84 M
M13 85 1878 Euan Beckett 15:35 D2 Silson AC M13 85 M
M13 86 2839 Max Pickering 15:40 D2 Wellingborough & District AC M13 86 M
M13 87 2850 Eve Malloy 15:48 G Wellingborough & District AC F13 87 F
M13 88 1342 Ash Carter 16:33 D1 Leighton Buzzard AC M13 88 M
M13 89 503 Aidan Hurlock 19:03 D1 Redway Runners M13 89 M
M13 90 898 Rufus Parry 19:51 D1 Wycombe Phoenix M13 90 M
Race Mob   No. Under 11 Boys Time Mob Club Cat Pos M/F Pts Under 11 Boys' Team after 4 rounds Total Under 11 Boys' Team Total 1 2 3
M11 1 1123 Raphie London 7:13 Mob Vale of Aylesbury AC M11 1 M 61 1 Marshall Milton Keynes AC 800 1 Marshall Milton Keynes AC 174 60 59 55
M11 2 222 Jacque Smith 7:18 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 2 M 60 2 Chiltern Harriers 791 2 Chiltern Harriers 168 58 57 53
M11 3 278 Eddie Hartigan 7:22 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 3 M 59 3 Vale of Aylesbury AC 705 3 Vale of Aylesbury AC 153 61 51 41
M11 4 10 Tom Ford 7:27 Mob Chiltern Harriers M11 4 M 58 4 Bedford and County AC  555 4 Northampton AC 98 49 34 15
M11 5 7 Zachary Cleary 7:31 Mob Chiltern Harriers M11 5 M 57 5 St Albans Striders 517 5 Watford Harriers 97 54 25 18
M11 6 2099 Alex Garry 7:32 Mob Oxford City AC M11 6 M 56 6 Watford Harriers 485 6 Bedford and County AC  96 48 27 21
M11 7 228 Joseph Grainger 7:37 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 7 M 55 7 Northampton AC 433 7 Leighton Buzzard AC 84 45 38 1
M11 8 1222 Lukas McIvor 7:44 Mob Watford Harriers M11 8 M 54 8 Wycombe Phoenix 410 8 Silson AC 77 30 28 19
M11 9 8 Charlie Quantrill 7:49 Mob Chiltern Harriers M11 9 M 53 9 MK Distance Project 318 9 MK Distance Project 70 39 31 0
M11 10 14 Kody Gilbody 7:51 Mob Chiltern Harriers M11 10 M 52 10 Oxford City AC 299 10 Wycombe Phoenix 65 37 16 12
M11 11 1121 Emile Jansen Van Rensburgh 7:53 Mob Vale of Aylesbury AC M11 11 M 51 11 Leighton Buzzard AC 259 11 Oxford City AC 56 56 0 0
M11 12 13 Felix Danielli 7:59 Mob Chiltern Harriers M11 12 M 50 12 Silson AC 246 12 Redway Runners 48 44 4 0
M11 13 3190 Jack Twining 8:07 Mob Northampton AC M11 13 M 49 13 Radley AC 240 13 St Albans Striders 43 32 8 3
M11 14 759 Zack Vincent 8:08 Mob Bedford and County AC  M11 14 M 48 14 Redway Runners 233 14 Radley AC 42 42 0 0
M11 15 104 Charlie De Sousa 8:13 Mob Chiltern Harriers M11 15 M 47 15 Cookham Running Club 175 15 Dacorum & Tring AC 14 14 0 0
M11 16 12 Hugo Mundy 8:15 Mob Chiltern Harriers M11 16 M 46 16 Stevenage & North Herts 158 16 Biggleswade AC 13 7 6 0
M11 17 1363 James Parker 8:16 Mob Leighton Buzzard AC M11 17 M 45 17 Bicester AC 130 17 Banbury Harriers 2 2 0 0
M11 18 529 Nathan Mailer 8:18 Mob Redway Runners M11 18 M 44 18 Bracknell AC 110 18 Stevenage & North Herts 0 0 0 0
M11 19 11 Jacob Strutton-Smith 8:21 Mob Chiltern Harriers M11 19 M 43 19 Banbury Harriers 82 19 Bracknell AC 0 0 0 0
M11 20 2947 Arthur Walton 8:21 Mob Radley AC M11 20 M 42 20 Biggleswade AC 67 20 Luton AC 0 0 0 0
M11 21 1175 Joseph Storey 8:29 Mob Vale of Aylesbury AC M11 21 M 41 21 Abingdon AC 52 21 Bicester AC 0 0 0 0
M11 22 1118 Joseph Fryer 8:29 Mob Vale of Aylesbury AC M11 22 M 40 22 Queens Park Harriers 37 22 Abingdon AC 0 0 0 0
M11 23 1688 Morgan Bunn 8:30 Mob MK Distance Project M11 23 M 39 23 Luton AC 31 23 Ampthill & Flitwick Flyers 0 0 0 0
M11 24 1362 Jacob Leigh 8:31 Mob Leighton Buzzard AC M11 24 M 38 24 Dacorum & Tring AC 14 24 Bearbrook Running Club 0 0 0 0
M11 25 944 Seb Maule 8:33 Mob Wycombe Phoenix M11 25 M 37 25 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 0 25 Brackley & District RC 0 0 0 0
M11 26 1168 Charlie Crafts 8:34 Mob Vale of Aylesbury AC M11 26 M 36 26 Wellingborough & District AC 0 26 Buckingham & Stowe 0 0 0 0
M11 27 279 Daniel Tabberer 8:34 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 27 M 35 27 Hazlemere Runners 0 27 Cookham Running Club 0 0 0 0
M11 28 2993 Hector Goatley 8:35 Mob Northampton AC M11 28 M 34 28 Headington Road Runners 0 28 Eynsham Road Runners 0 0 0 0
M11 29 1120 Nate Howson 8:39 Mob Vale of Aylesbury AC M11 29 M 33 29 Leighton Buzzard Triathlon Club 0 29 Gade Valley Harriers 0 0 0 0
M11 30 689 Edward Weston 8:41 Mob St Albans Striders M11 30 M 32 30 Bearbrook Running Club 0 30 Handy Cross RC 0 0 0 0
M11 31 1667 Jedidiah Okia 8:44 Mob MK Distance Project M11 31 M 31 31 Buckingham & Stowe 0 31 Hazlemere Runners 0 0 0 0
M11 32 1824 Elliott Twelftree 8:44 Mob Silson AC M11 32 M 30 32 Handy Cross RC 0 32 Headington Road Runners 0 0 0 0
M11 33 303 Fletcher Fellowes 8:47 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 33 M 29 33 Thame Runners 0 33 Higham Harriers 0 0 0 0
M11 34 1819 William Riding 8:50 Mob Silson AC M11 34 M 28 34 Higham Harriers 0 34 Leighton Buzzard Triathlon Club 0 0 0 0
M11 35 748 Jack Hale 8:52 Mob Bedford and County AC  M11 35 M 27 35 Brackley & District RC 0 35 Maidenhead AC 0 0 0 0
M11 36 1125 Jay Jay Watt 8:52 Mob Vale of Aylesbury AC M11 36 M 26 36 Eynsham Road Runners 0 36 Olney Runners 0 0 0 0
M11 37 1223 Jacob Mendes da Costa 8:55 Mob Watford Harriers M11 37 M 25 37 Maidenhead AC 0 37 Queens Park Harriers 0 0 0 0
M11 38 1117 Dilan Barauskas 8:58 Mob Vale of Aylesbury AC M11 38 M 24 38 Wheathampstead Warriors 0 38 Shenley Striders 0 0 0 0
M11 39 1170 Jack Ambrose 8:59 Mob Vale of Aylesbury AC M11 39 M 23 39 Shenley Striders 0 39 Thame Runners 0 0 0 0
M11 40 225 Sam Wood 8:59 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 40 M 22 40 Ampthill & Flitwick Flyers 0 40 Tring Running Club 0 0 0 0
M11 41 758 Oliver Coombes 9:00 Mob Bedford and County AC  M11 41 M 21 41 Olney Runners 0 41 Wellingborough & District AC 0 0 0 0
M11 42 747 Zack Danobrega 9:02 Mob Bedford and County AC  M11 42 M 20 42 Gade Valley Harriers 0 42 Wheathampstead Warriors 0 0 0 0
M11 43 1882 Charlie Russell 9:04 Mob Silson AC M11 43 M 19 43 Tring Running Club 0 43 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 0 0 0 0
M11 44 1221 Jack Cooper 9:05 Mob Watford Harriers M11 44 M 18
M11 45 227 William Totton 9:08 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 45 M 17
M11 46 892 Edward Faulkner 9:14 Mob Wycombe Phoenix M11 46 M 16
M11 47 3162 Charlie Leech 9:18 Mob Northampton AC M11 47 M 15
M11 48 998 Joshua Moody 9:23 Mob Dacorum & Tring AC M11 48 M 14
M11 49 1817 Sam Martin 9:24 Mob Silson AC M11 49 M 13
M11 50 931 Joel Crook 9:24 Mob Wycombe Phoenix M11 50 M 12
M11 51 1838 Joseph Ebrey 9:30 Mob Silson AC M11 51 M 11
M11 52 895 Archie Burton 9:31 Mob Wycombe Phoenix M11 52 M 10
M11 53 1821 Harry Laffan 9:32 Mob Silson AC M11 53 M 9
M11 54 631 Gabriel Fernandez 9:32 Mob St Albans Striders M11 54 M 8
M11 55 2909 Evan Morgan 9:32 Mob Biggleswade AC M11 55 M 7
M11 56 2910 Alfie Lawrence 9:33 Mob Biggleswade AC M11 56 M 6
M11 57 1124 Digby Martin 9:36 Mob Vale of Aylesbury AC M11 57 M 5
M11 58 528 Oliver Fancourt 10:03 Mob Redway Runners M11 58 M 4
M11 59 645 Dexter Fisher 10:23 Mob St Albans Striders M11 59 M 3
M11 60 2681 Joshua Hall 10:32 Mob Banbury Harriers M11 60 M 2
M11 61 1364 Jude Giltrow 10:32 Mob Leighton Buzzard AC M11 61 M 1
Race Mob   No. Senior Women Time Div Club Cat Pos M/F
FS 1 951 Melanie Wilkins 22:56 D1 Wycombe Phoenix FS 1 F
FS 2 326 Elle Roche 23:12 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 2 F
FS 3 399 Lara Bromilow 23:37 D1 Marshall Milton Keynes AC F35 1 F
FS 4 2290 Charlotte Firth 23:40 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 3 F
FS 5 793 Natasha Peters 23:42 D1 Bedford and County AC  FS 4 F
FS 6 327 Alice Ritchie 23:47 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 5 F
FS 7 792 Alice Burgin 23:53 D1 Bedford and County AC  FS 6 F
FS 8 903 Alexandra Cook 23:59 D1 Wycombe Phoenix F35 2 F
FS 9 1112 Sophie Delderfield 24:06 D1 Vale of Aylesbury AC F35 3 F
FS 10 200 Ellie Bates 24:06 D1 Chiltern Harriers FS 7 F
FS 11 187 Bex Nkoane 24:35 D1 Chiltern Harriers F45 1 F
FS 12 691 Lucy Jones 24:42 D1 St Albans Striders FS 8 F
FS 13 1030 Samantha Fawcett 24:44 D1 Dacorum & Tring AC F35 4 F
FS 14 1422 Jo Sharples 24:44 D1 Leighton Buzzard AC FS 9 F
FS 15 794 Sue Bosher 24:53 D1 Bedford and County AC  F35 5 F
FS 16 2291 Alice Flint 24:58 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 10 F
FS 17 1989 Laurie Marlow 25:10 D2 Bracknell AC FS 11 F
FS 18 1525 Michelle Maddick 25:25 D1 Queens Park Harriers F35 6 F
FS 19 2288 Caroline Johnson 25:28 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 12 F
FS 20 199 Louise Fry 25:30 D1 Chiltern Harriers FS 13 F
FS 21 1046 Katy Warren 25:42 D1 Dacorum & Tring AC FS 14 F
FS 22 1549 Karima Harris 25:58 D1 Queens Park Harriers F45 2 F
FS 23 2581 Faye Sharpley 26:03 D2 Thame Runners F35 7 F
FS 24 598 Jenny Maginley 26:05 D1 St Albans Striders F35 8 F
FS 25 779 Josie Smith 26:09 D1 Bedford and County AC  FS 15 F
FS 26 603 Megan Steer 26:13 D1 St Albans Striders FS 16 F
FS 27 942 Melanie Phair 26:18 D1 Wycombe Phoenix FS 17 F
FS 28 1842 Helen Heley 26:21 D2 Silson AC F45 3 F
FS 29 1337 Angela Adcock 26:24 D1 Watford Harriers F35 9 F
FS 30 355 Abby Roskilly 26:33 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 18 F
FS 31 2386 Claire McMahon-Adie 26:34 D2 Luton AC F35 10 F
FS 32 1021 Kerry Ardley 26:36 D1 Dacorum & Tring AC F35 11 F
FS 33 2868 Anna Larkins 26:42 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club FS 19 F
FS 34 1424 Amy Inchley 26:50 D1 Leighton Buzzard AC F35 12 F
FS 35 185 Ali Young 26:58 D1 Chiltern Harriers F45 4 F
FS 36 371 Natasha Baker 27:03 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 20 F
FS 37 165 Lean Ni Chiobhain 27:06 D1 Chiltern Harriers FS 21 F
FS 38 1421 Ruth Mitchell 27:07 D1 Leighton Buzzard AC FS 22 F
FS 39 904 Laura Street 27:08 D1 Wycombe Phoenix F35 13 F
FS 40 2088 Amy Johnson 27:09 D2 Headington Road Runners FS 23 F
FS 41 2536 Emily Bowen 27:10 D2 Buckingham & Stowe F35 14 F
FS 42 2586 Sarah Green 27:12 D2 Thame Runners FS 24 F
FS 43 183 Sarah Quantrill 27:14 D1 Chiltern Harriers F35 15 F
FS 44 1545 Sophie Barnard 27:17 D1 Queens Park Harriers F45 5 F
FS 45 2293 Natalie Thompson 27:19 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 25 F
FS 46 1029 Becky Fawcett 27:26 D1 Dacorum & Tring AC F35 16 F
FS 47 1485 Olivia Howe 27:27 D1 Gade Valley Harriers FS 26 F
FS 48 1491 Kathleen Smith 27:30 D1 Gade Valley Harriers FS 27 F
FS 49 402 Katie Tucker 27:30 D1 Redway Runners FS 28 F
FS 50 1625 Lynda Hembury 27:38 D1 Tring Running Club F55 1 F
FS 51 1870 Julie-Ann Hammond 27:41 D2 Silson AC F45 6 F
FS 52 427 Sarah King 27:50 D1 Redway Runners FS 29 F
FS 53 3053 Barbara Willison 27:53 D2 Northampton AC F45 7 F
FS 54 2515 Jenny Harris 27:55 D2 Buckingham & Stowe F35 17 F
FS 55 1420 Amy Farnfield 27:57 D1 Leighton Buzzard AC FS 30 F
FS 56 941 Karen Foxwell-Moss 27:58 D1 Wycombe Phoenix F35 18 F
FS 57 1423 Katie Haylock 27:59 D1 Leighton Buzzard AC F35 19 F
FS 58 2400 Libby Jay 28:07 D2 Luton AC FS 31 F
FS 59 1428 Liz Peters 28:07 D1 Leighton Buzzard AC F35 20 F
FS 60 2292 Juliet Soane 28:09 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 32 F
FS 61 2578 Emma Pughe 28:10 D2 Thame Runners FS 33 F
FS 62 322 Debra Brent 28:12 D1 Marshall Milton Keynes AC F55 2 F
FS 63 2455 Ruth Barker 28:13 D2 Bearbrook Running Club FS 34 F
FS 64 1632 Harriet Knight 28:13 D1 Tring Running Club F35 21 F
FS 65 194 Christine Burroughs 28:18 D1 Chiltern Harriers F45 8 F
FS 66 2602 Jess Anstee 28:19 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 22 F
FS 67 168 Sue Elliot 28:22 D1 Chiltern Harriers F45 9 F
FS 68 2606 Abigail Wells-Day 28:24 D2 Ampthill & Flitwick Flyers FS 35 F
FS 69 196 Katie Royals 28:24 D1 Chiltern Harriers FS 36 F
FS 70 352 Alexandra Knowles 28:25 D1 Marshall Milton Keynes AC F55 3 F
FS 71 2700 Ros Kelling 28:26 D2 Banbury Harriers F55 4 F
FS 72 425 Nicole Clarke 28:27 D1 Redway Runners F35 23 F
FS 73 188 Sylvia Moss 28:29 D1 Chiltern Harriers F35 24 F
FS 74 1714 Deborah Steer 28:32 D1 St Albans Striders F55 5 F
FS 75 1598 Liz O'Keeffe 28:38 D1 Tring Running Club F35 25 F
FS 76 788 Carla Whitmore 28:39 D1 Bedford and County AC  FS 37 F
FS 77 1609 Mary Ward 28:42 D1 Tring Running Club F45 10 F
FS 78 2384 Jo Winfield 28:44 D2 Luton AC F45 11 F
FS 79 418 Emily Bousfield 28:46 D1 Redway Runners FS 38 F
FS 80 1044 Lucy Wallduck 28:47 D1 Dacorum & Tring AC FS 39 F
FS 81 476 Abi Gooch 28:52 D1 Redway Runners F35 26 F
FS 82 2068 Yvonne Morris 28:56 D2 Headington Road Runners F45 12 F
FS 83 2523 Lucy Goddard 29:05 D2 Buckingham & Stowe FS 40 F
FS 84 958 Claire Newman 29:08 D1 Wycombe Phoenix FS 41 F
FS 85 3055 Eden Bates 29:13 D2 Northampton AC FS 42 F
FS 86 2547 Lucy Price 29:16 D2 Buckingham & Stowe F35 27 F
FS 87 1311 Helen Gibbins 29:17 D1 Watford Harriers FS 43 F
FS 88 2421 Anna Fryer 29:20 D2 Bearbrook Running Club F35 28 F
FS 89 1599 Rachel Wray 29:25 D1 Tring Running Club F35 29 F
FS 90 623 Wendy Walsh 29:28 D1 St Albans Striders F45 13 F
FS 91 179 Cathy Holloway 29:30 D1 Chiltern Harriers F45 14 F
FS 92 2580 Steph Cook 29:32 D2 Thame Runners F55 6 F
FS 93 1528 Melanie McGovern 29:36 D1 Queens Park Harriers FS 44 F
FS 94 2395 Louise Bentham 29:38 D2 Luton AC F45 15 F
FS 95 2601 Lisa Wells 29:39 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F45 16 F
FS 96 2763 Andrea Cartmell-Brock 29:39 D2 Olney Runners F45 17 F
FS 97 1095 Wendy Pearson 29:40 D1 Dacorum & Tring AC F45 18 F
FS 98 164 Helen Real-Slavicky 29:41 D1 Chiltern Harriers F35 30 F
FS 99 1595 Daisy Goldhagen 29:44 D1 Tring Running Club FS 45 F
FS 100 2513 Wendy Cissell 29:45 D2 Buckingham & Stowe F35 31 F
FS 101 1515 Nicoletta Charalambous 29:45 D1 Gade Valley Harriers FS 46 F
FS 102 1517 Kim Morgan 29:52 D1 Gade Valley Harriers F35 32 F
FS 103 1094 Celia Findlay 29:54 D1 Dacorum & Tring AC F55 7 F
FS 104 2187 Christine Feely 29:55 D2 Stevenage & North Herts F55 8 F
FS 105 411 Lauren Keeler 29:56 D1 Redway Runners FS 47 F
FS 106 1336 Alison Putko 30:02 D1 Watford Harriers F35 33 F
FS 107 2537 Jessica Moll 30:06 D2 Buckingham & Stowe FS 48 F
FS 108 460 Melissa Sutcliffe 30:08 D1 Redway Runners F35 34 F
FS 109 2695 Lisa Ansell 30:10 D2 Banbury Harriers F45 19 F
FS 110 166 Caroline Stephens 30:16 D1 Chiltern Harriers F45 20 F
FS 111 2139 Popsie Wootten 30:16 D2 Oxford City AC F45 21 F
FS 112 628 Mandy Attree 30:17 D1 St Albans Striders F45 22 F
FS 113 2178 Alex Gates 30:17 D2 Stevenage & North Herts FS 49 F
FS 114 2081 Helen Turley 30:20 D2 Headington Road Runners F65 1 F
FS 115 2423 Deborah Martin 30:24 D2 Bearbrook Running Club F35 35 F
FS 116 2067 Kitti Ratter 30:25 D2 Headington Road Runners FS 50 F
FS 117 441 Jane Lee 30:27 D1 Redway Runners F45 23 F
FS 118 616 Claire Hobson 30:29 D1 St Albans Striders FS 51 F
FS 119 182 Abigail Askey 30:30 D1 Chiltern Harriers F45 24 F
FS 120 1641 Hannah Whiffen 30:30 D1 Tring Running Club FS 52 F
FS 121 599 Julianne Nightingale 30:32 D1 St Albans Striders F45 25 F
FS 122 1533 Gillian Cross 30:34 D1 Queens Park Harriers F45 26 F
FS 123 2622 Katie Ruditis 30:38 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 36 F
FS 124 2144 Jess McMorris 30:46 D2 Oxford City AC F45 27 F
FS 125 2457 Maria Russell 30:49 D2 Bearbrook Running Club F35 37 F
FS 126 2529 Debbie Morris 30:54 D2 Buckingham & Stowe F45 28 F
FS 127 186 Tessa Passey 30:56 D1 Chiltern Harriers F35 38 F
FS 128 2797 Nicola Crookes 30:58 D2 Brackley & District RC F45 29 F
FS 129 1036 Tina Le 30:58 D1 Dacorum & Tring AC F35 39 F
FS 130 2579 Anne Sprinz 30:59 D2 Thame Runners F55 9 F
FS 131 408 Sarah Buck 31:02 D1 Redway Runners F35 40 F
FS 132 169 Helen Cholawo 31:07 D1 Chiltern Harriers F35 41 F
FS 133 2294 Victoria Brookling 31:10 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F45 30 F
FS 134 613 Donna Irwin 31:10 D1 St Albans Striders F45 31 F
FS 135 1022 Charlotte Ashton 31:10 D1 Dacorum & Tring AC F35 42 F
FS 136 1519 Natasha Gibbs 31:10 D1 Gade Valley Harriers FS 53 F
FS 137 333 Fern Yull 31:11 D1 Marshall Milton Keynes AC FS 54 F
FS 138 799 Ruth Kerr 31:11 D1 Bedford and County AC  F45 32 F
FS 139 2364 Molly Noblett 31:22 D2 Luton AC FS 55 F
FS 140 1172 Mandy Carey 31:31 D1 Vale of Aylesbury AC F45 33 F
FS 141 3310 Liz French 31:32 G Alchester RC F45 34 F
FS 142 2652 Gerry Thomas 31:35 D2 Hazlemere Runners F45 35 F
FS 143 2436 Lynn Garricks 31:40 D2 Bearbrook Running Club F45 36 F
FS 144 167 Christine Taylor 31:44 D1 Chiltern Harriers F45 37 F
FS 145 629 Deirdre Heydecker 31:52 D1 St Albans Striders F55 10 F
FS 146 783 Emma Coombes 31:55 D1 Bedford and County AC  F35 43 F
FS 147 406 Dawn Blaber 31:58 D1 Redway Runners F45 38 F
FS 148 3052 Judith Rose 31:59 D2 Northampton AC F45 39 F
FS 149 1841 Sue Torrance 32:02 D2 Silson AC F55 11 F
FS 150 612 Ann Nicholls 32:04 D1 St Albans Striders F45 40 F
FS 151 2146 Gwyneth Hueter 32:07 D2 Oxford City AC F55 12 F
FS 152 2140 Elisa Robbins 32:07 D2 Oxford City AC FS 56 F
FS 153 450 Naomi Avery 32:09 D1 Redway Runners FS 57 F
FS 154 1607 Helen Tullie 32:12 D1 Tring Running Club F45 41 F
FS 155 1560 Amelia Carman 32:19 D1 Queens Park Harriers FS 58 F
FS 156 184 Rashila Wanninayake 32:20 D1 Chiltern Harriers F35 44 F
FS 157 2137 Lisa Hogger 32:23 D2 Oxford City AC F45 42 F
FS 158 1498 Megan McCreadie 32:26 D1 Gade Valley Harriers FS 59 F
FS 159 2213 Jenny Cotter 32:27 D2 Stevenage & North Herts F45 43 F
FS 160 2651 Abby Smith 32:30 D2 Hazlemere Runners F35 45 F
FS 161 784 Madeline Brodie 32:44 D1 Bedford and County AC  F45 44 F
FS 162 2667 Hattie Manners 32:46 D2 Hazlemere Runners FS 60 F
FS 163 2590 Felicity Hindle 32:49 D2 Thame Runners FS 61 F
FS 164 480 Lucy King 32:50 D1 Redway Runners FS 62 F
FS 165 1505 Laura Johnson 32:54 D1 Gade Valley Harriers F35 46 F
FS 166 2069 Sandra Harding-Brown 33:01 D2 Headington Road Runners F45 45 F
FS 167 1509 Isabel Wilson 33:01 D1 Gade Valley Harriers F65 2 F
FS 168 171 Fiona Williams 33:14 D1 Chiltern Harriers F45 46 F
FS 169 404 Hannah Connelly 33:15 D1 Redway Runners F35 47 F
FS 170 175 Miriam Kempson 33:16 D1 Chiltern Harriers F55 13 F
FS 171 2798 Rachel Prior 33:17 D2 Brackley & District RC F55 14 F
FS 172 1801 Jade Storer 33:18 D2 Silson AC FS 63 F
FS 173 1339 Emma Gardner 33:21 D1 Watford Harriers FS 64 F
FS 174 1031 Louise Flower 33:34 D1 Dacorum & Tring AC FS 65 F
FS 175 1335 Christine Dearman 33:42 D1 Watford Harriers F45 47 F
FS 176 2864 Gaynor Wallace 33:44 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club F45 48 F
FS 177 174 Harriet Lemon 33:44 D1 Chiltern Harriers F45 49 F
FS 178 1867 Madeleine Moutrie 33:44 D2 Silson AC F55 15 F
FS 179 2296 Anne Millett 33:48 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F55 16 F
FS 180 626 Katie Bunting 33:49 D1 St Albans Striders F35 48 F
FS 181 1486 Jacqui Sampson 34:00 D1 Gade Valley Harriers F35 49 F
FS 182 1874 Sally Stephens 34:11 D2 Silson AC F55 17 F
FS 183 1544 Charlotte Morris 34:17 D1 Queens Park Harriers F35 50 F
FS 184 1310 Kathryn Maynard 34:18 D1 Watford Harriers F35 51 F
FS 185 1847 Ceris Probert 34:23 D2 Silson AC F35 52 F
FS 186 1504 Angeline Cottrill 34:34 D1 Gade Valley Harriers F35 53 F
FS 187 2855 Clare Hodges 34:34 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club F45 50 F
FS 188 1873 Marie Wray 34:42 D2 Silson AC F55 18 F
FS 189 178 Ruth Holyroyd 34:46 D1 Chiltern Harriers F45 51 F
FS 190 2793 Natasha Berry 34:49 D2 Brackley & District RC FS 66 F
FS 191 2722 Cara Frank 34:51 D2 Handy Cross RC F35 54 F
FS 192 625 Lucy Stern 34:54 D1 St Albans Striders F45 52 F
FS 193 1521 Susan Kennedy 34:54 D1 Queens Park Harriers F55 19 F
FS 194 1035 Erica Klein 34:59 D1 Dacorum & Tring AC F35 55 F
FS 195 1045 Penny Wallduck 35:10 D1 Dacorum & Tring AC F45 53 F
FS 196 600 Carole Jack 35:12 D1 St Albans Striders F45 54 F
FS 197 198 Laura Gardner 35:18 D1 Chiltern Harriers FS 67 F
FS 198 1866 Justine Verwey 35:28 D2 Silson AC F45 55 F
FS 199 170 Tamsin Finch 35:34 D1 Chiltern Harriers F45 56 F
FS 200 1013 Carole Pitts 35:38 D1 Dacorum & Tring AC F55 20 F
FS 201 1425 Bianca Inchley 35:52 D1 Leighton Buzzard AC F35 56 F
FS 202 1635 Kirsty Barnett 36:18 D1 Tring Running Club F35 57 F
FS 203 458 Sarah Bryant 36:28 D1 Redway Runners F55 21 F
FS 204 403 Suzy Patmore 36:48 D1 Redway Runners F35 58 F
FS 205 2608 Rebecca Fleckney 37:02 D2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 59 F
FS 206 1627 Shirley White 37:03 D1 Tring Running Club F55 22 F
FS 207 1864 Fiona Storer 37:22 D2 Silson AC F45 57 F
FS 208 1645 Clare Murray 37:25 D1 Tring Running Club F45 58 F
FS 209 2583 Sue Fallon 37:25 D2 Thame Runners F55 23 F
FS 210 2650 Katherine Orr 37:28 D2 Hazlemere Runners F45 59 F
FS 211 177 Angela Hughes 37:32 D1 Chiltern Harriers F45 60 F
FS 212 1427 Sara Lowe 37:39 D1 Leighton Buzzard AC F35 60 F
FS 213 1484 Leona Flaherty 37:40 D1 Gade Valley Harriers F45 61 F
FS 214 2310 Jessica Stoeckl 37:50 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 68 F
FS 215 400 Fi Han Bromilow 37:51 D1 Marshall Milton Keynes AC F65 3 F
FS 216 2814 Chloe Plester 38:23 D2 Brackley & District RC F35 61 F
FS 217 601 Katie Chilton 38:30 D1 St Albans Striders F55 24 F
FS 218 2863 Jennifer Garner 38:39 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club FS 69 F
FS 219 413 Lesley Berry 38:40 D1 Redway Runners F55 25 F
FS 220 1497 Mary McCluskey 38:44 D1 Gade Valley Harriers FS 70 F
FS 221 2527 Sonya McVeigh 38:52 D2 Buckingham & Stowe F45 62 F
FS 222 617 Linda Cassidy 38:58 D1 St Albans Striders F45 63 F
FS 223 2664 Helen Manners 39:33 D2 Hazlemere Runners F55 26 F
FS 224 1431 Alison Bell 39:52 D1 Leighton Buzzard AC F45 64 F
FS 225 409 Eirwen Tagg 39:58 D1 Redway Runners F45 65 F
FS 226 1494 Helen Heathcote 40:08 D1 Gade Valley Harriers F45 66 F
FS 227 2556 Laura Penny 40:44 D2 Buckingham & Stowe F35 62 F
FS 228 2086 Sarah Leach 40:47 D2 Headington Road Runners F45 67 F
FS 229 2485 Emily Benfield 42:00 D2 Bicester AC FS 71 F
FS 230 2655 Rae Brewer 42:28 D2 Hazlemere Runners F55 27 F
FS 231 2792 Libby Foster 42:45 D2 Brackley & District RC FS 72 F
FS 232 1092 Samantha Gomm 43:05 D1 Dacorum & Tring AC F35 63 F
FS 233 1553 Sofia Ali 43:17 D1 Queens Park Harriers F55 28 F
FS 234 2531 Hazel Allen 43:33 D2 Buckingham & Stowe F55 29 F
FS 235 1558 Ziggy Brennan 43:37 D1 Queens Park Harriers F65 4 F
FS 236 193 Fiona Calder 44:24 D1 Chiltern Harriers F35 64 F
FS 237 1535 Frances Sutherland 45:08 D1 Queens Park Harriers F65 5 F
FS 238 1115 Pat Card 45:58 D1 Vale of Aylesbury AC F65 6 F
FS 239 2518 Sue Lisanti 48:28 D2 Buckingham & Stowe F45 68 F
Race Mob   No. Under 20/Under 17 Women Time Div Club Cat Pos M/F
F17 1 1934 Elena Carey 19:25 D2 Bracknell AC F20 1 F
F17 2 1156 Emily Johnston 19:53 D1 Vale of Aylesbury AC F17 1 F
F17 3 1987 Lucy Wells 19:57 D2 Bracknell AC F17 2 F
F17 4 781 Lucy-Mae Shepherd 20:08 D1 Bedford and County AC  F20 2 F
F17 5 75 Alicia Bushell 20:14 D1 Chiltern Harriers F17 3 F
F17 6 1155 Anna Cuthbert 20:17 D1 Vale of Aylesbury AC F17 4 F
F17 7 1713 Hannah Rayden 20:27 D1 St Albans Striders F20 3 F
F17 8 780 Lauren Nichols 20:41 D1 Bedford and County AC  F20 4 F
F17 9 78 Katie Repper 20:48 D1 Chiltern Harriers F17 5 F
F17 10 3067 Abbie Jones 20:52 D2 Maidenhead AC F20 5 F
F17 11 858 Ellen Cooper 20:56 D1 Wycombe Phoenix F17 6 F
F17 12 2830 Lucy Watts 20:59 D2 Wellingborough & District AC F17 7 F
F17 13 1958 Lucy Hall 21:07 D2 Bracknell AC F17 8 F
F17 14 1273 Hannah Trotman 21:10 D1 Watford Harriers F20 6 F
F17 15 2285 Morgan Hanson 21:13 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F20 7 F
F17 16 712 Holly Hodgskinson 21:19 D1 Bedford and County AC  F17 9 F
F17 17 308 Charlotte Underwood 21:25 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 10 F
F17 18 1803 Georgia Corcoran 21:31 D2 Silson AC F17 11 F
F17 19 296 Sophie Stockton 21:33 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 12 F
F17 20 302 Anna Ustaran-Anderegg 21:44 D1 Marshall Milton Keynes AC F20 8 F
F17 21 2354 Elaina O'Toole 21:47 D2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F17 13 F
F17 22 1937 Emily Spencer-Jones 21:51 D2 Bracknell AC F20 9 F
F17 23 1357 Amy Killick 21:54 D1 Leighton Buzzard AC F17 14 F
F17 24 1957 Lara Croft 21:54 D2 Bracknell AC F17 15 F
F17 25 1831 Ceri Davies 21:59 D2 Silson AC F20 10 F
F17 26 2362 Bluebell Cooke 22:08 D2 Luton AC F17 16 F
F17 27 709 Grace Flemons 22:09 D1 Bedford and County AC  F17 17 F
F17 28 3062 Lili Rawlings 22:10 D2 Maidenhead AC F17 18 F
F17 29 70 Soraya Lockwood 22:17 D1 Chiltern Harriers F20 11 F
F17 30 3046 Isabelle Rippon 22:26 D2 Northampton AC F17 19 F
F17 31 71 Millie Hughes 22:32 D1 Chiltern Harriers F17 20 F
F17 32 1960 Marie Halliday 22:36 D2 Bracknell AC F20 12 F
F17 33 2176 Katie Thompson 22:40 D2 Stevenage & North Herts F17 21 F
F17 34 940 Mia Caddell 22:41 D1 Wycombe Phoenix F17 22 F
F17 35 981 Grace Hucknell 22:44 D1 Dacorum & Tring AC F17 23 F
F17 36 950 Rebecca Rees-Davies 22:44 D1 Wycombe Phoenix F17 24 F
F17 37 718 Marisa Mistry 22:47 D1 Bedford and County AC  F17 25 F
F17 38 74 Jinaan Lockwood 22:48 D1 Chiltern Harriers F17 26 F
F17 39 72 Ella Peters 22:54 D1 Chiltern Harriers F17 27 F
F17 40 2102 Jamie Garry 23:00 D2 Oxford City AC F20 13 F
F17 41 297 Tia Sinclair-Linton 23:03 D1 Marshall Milton Keynes AC F17 28 F
F17 42 713 Josie Nicholls 23:05 D1 Bedford and County AC  F17 29 F
F17 43 2182 Lizzie Raymont 23:30 D2 Stevenage & North Herts F20 14 F
F17 44 2694 Georgie Speck 23:45 D2 Banbury Harriers F17 30 F
F17 45 984 Jessica Hill 24:19 D1 Dacorum & Tring AC F17 31 F
F17 46 1154 Millie Carey 24:38 D1 Vale of Aylesbury AC F17 32 F
F17 47 3166 Elysia Lay 24:53 D2 Northampton AC F17 33 F
F17 48 853 Sophie Thomas 24:56 D1 Wycombe Phoenix F17 34 F
F17 49 717 Niamh Huxford 24:57 D1 Bedford and County AC  F17 35 F
F17 50 671 Jordan Walters 24:57 D1 St Albans Striders F17 36 F
F17 51 1353 Zara Brooks 25:46 D1 Leighton Buzzard AC F17 37 F
F17 52 76 Ella Watson 26:10 D1 Chiltern Harriers F17 38 F
F17 53 3045 Isabel Haynes 27:26 D2 Northampton AC F17 39 F
F17 54 1712 Scarlett Parkes 28:12 D1 St Albans Striders F17 40 F
F17 55 3191 Nishi Kaura 28:40 D2 Banbury Harriers F17 41 F
F17 56 1711 Hannah Perry 29:40 D1 St Albans Striders F17 42 F
Race Mob   No. Under 15 Girls Time Div Club Cat Pos M/F
F15 1 652 Antonia Jubb 14:34 D1 St Albans Striders F15 1 F
F15 2 49 Holly Henderson 14:41 D1 Chiltern Harriers F15 2 F
F15 3 658 Lily Tse 14:45 D1 St Albans Striders F15 3 F
F15 4 48 Abbie Henderson 14:52 D1 Chiltern Harriers F15 4 F
F15 5 650 Sarah McGrath 15:00 D1 St Albans Striders F15 5 F
F15 6 51 Maddie Hughes 15:04 D1 Chiltern Harriers F15 6 F
F15 7 707 Natalie Simmons 15:08 D1 Bedford and County AC  F15 7 F
F15 8 50 Alice Brown 15:14 D1 Chiltern Harriers F15 8 F
F15 9 867 Olivia Brown 15:21 D1 Wycombe Phoenix F15 9 F
F15 10 972 Stella Whitlum 15:23 D1 Dacorum & Tring AC F15 10 F
F15 11 1959 Manisha Dave 15:27 D2 Bracknell AC F15 11 F
F15 12 706 Maddison Webb 15:46 D1 Bedford and County AC  F15 12 F
F15 13 3201 Jemima Ridley 15:46 D2 Cookham Running Club F15 13 F
F15 14 2486 Jennifer Critchley 15:51 D2 Bicester AC F15 14 F
F15 15 2691 Tilly Lainchbury 16:02 D2 Banbury Harriers F15 15 F
F15 16 53 Eleanor Shield 16:07 D1 Chiltern Harriers F15 16 F
F15 17 1923 Amy Sinclair 16:27 D2 Bracknell AC F15 17 F
F15 18 274 Millie Freeland 16:30 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 18 F
F15 19 3038 Abigail Thayanithy 16:46 D2 Northampton AC F15 19 F
F15 20 56 Charlotte Docwra 16:57 D1 Chiltern Harriers F15 20 F
F15 21 500 Daisy Yabsley 16:57 D1 Redway Runners F15 21 F
F15 22 3193 Lottie Denne 16:58 D2 Banbury Harriers F15 22 F
F15 23 2375 Holly Lathwell 17:04 D2 Luton AC F15 23 F
F15 24 3035 Flora Goatley 17:12 D2 Northampton AC F15 24 F
F15 25 715 Katie Olive 17:14 D1 Bedford and County AC  F15 25 F
F15 26 1259 Rebecca Hodges 17:14 D1 Watford Harriers F15 26 F
F15 27 2175 Laura Thompson 17:24 D2 Stevenage & North Herts F15 27 F
F15 28 270 Morenike Orimalade 17:27 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 28 F
F15 29 504 Ella Patmore 17:31 D1 Redway Runners F15 29 F
F15 30 999 Florence Crowley 17:35 D1 Dacorum & Tring AC F15 30 F
F15 31 1189 Lauren Fines-Allin 17:37 D1 Vale of Aylesbury AC F15 31 F
F15 32 1972 Sofia Foster 17:39 D2 Bracknell AC F15 32 F
F15 33 1151 Hortense Seed 17:40 D1 Vale of Aylesbury AC F15 33 F
F15 34 870 Sally Walling 17:43 D1 Wycombe Phoenix F15 34 F
F15 35 1350 Julia Bell 17:43 D1 Leighton Buzzard AC F15 35 F
F15 36 649 Sophie Leslie 17:46 D1 St Albans Striders F15 36 F
F15 37 292 Lily-Mae Smith 17:54 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 37 F
F15 38 851 Amy Hogbin 18:03 D1 Wycombe Phoenix F15 38 F
F15 39 3039 Sophie Wood 18:09 D2 Northampton AC F15 39 F
F15 40 2192 Amelie Hobbs 18:12 D2 Stevenage & North Herts F15 40 F
F15 41 1261 Daisy Mainwaring 18:20 D1 Watford Harriers F15 41 F
F15 42 871 Emma Caddell 18:23 D1 Wycombe Phoenix F15 42 F
F15 43 501 Annabel Sanders 18:26 D1 Redway Runners F15 43 F
F15 44 1675 Nikita Kay 18:35 D1 MK Distance Project F15 44 F
F15 45 1437 Jessica Stenner 18:47 D1 Leighton Buzzard AC F15 45 F
F15 46 3037 Caitlin Reeves 18:47 D2 Northampton AC F15 46 F
F15 47 1808 Eve Lawson 18:58 D2 Silson AC F15 47 F
F15 48 987 Beth Moody 19:07 D1 Dacorum & Tring AC F15 48 F
F15 49 3036 Leatitia Nyangang 19:12 D2 Northampton AC F15 49 F
F15 50 864 Matilda Firth 19:17 D1 Wycombe Phoenix F15 50 F
F15 51 272 Paige Tiley 19:19 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 51 F
F15 52 519 Violet Scarborough 19:20 D1 Redway Runners F15 52 F
F15 53 711 Emma Abbey 19:34 D1 Bedford and County AC  F15 53 F
F15 54 271 Phoebe Miller 19:59 D1 Marshall Milton Keynes AC F15 54 F
F15 55 2172 Amy McCague 19:59 D2 Stevenage & North Herts F15 55 F
F15 56 684 Cristina Evagorou 21:02 D1 St Albans Striders F15 56 F
F15 57 3186 Louisa Archer 21:21 D2 Northampton AC F15 57 F
F15 58 1830 Sophie Titmuss 22:30 D2 Silson AC F15 58 F
F15 59 1833 Isabel Heley 22:46 G Silson AC F13 59 F
F15 60 3161 Autumn Sayer 24:08 D2 Northampton AC F15 60 F
F15 61 1804 Isabel Sumner 24:13 D2 Silson AC F15 61 F
Race Mob   No. Under 13 Girls Time Div Club Cat Pos M/F
F13 1 17 Zoe Gilbody 11:18 D1 Chiltern Harriers F13 1 F
F13 2 15 Francesca Baxter 11:35 D1 Chiltern Harriers F13 2 F
F13 3 1673 Sophie Jacobs 11:36 D1 MK Distance Project F13 3 F
F13 4 704 Lily Farr 11:43 D1 Bedford and County AC  F13 4 F
F13 5 1948 Isabelle Thorpe 11:58 D2 Bracknell AC F13 5 F
F13 6 1956 Kirsten Fraser 12:00 D2 Bracknell AC F13 6 F
F13 7 2688 Isla McGowan 12:13 D2 Banbury Harriers F13 7 F
F13 8 18 Marea Logan 12:17 D1 Chiltern Harriers F13 8 F
F13 9 705 Millie Dunger 12:21 D1 Bedford and County AC  F13 9 F
F13 10 3152 Ella Darby 12:24 D2 Northampton AC F13 10 F
F13 11 703 Lyla Danobrega 12:32 D1 Bedford and County AC  F13 11 F
F13 12 3027 Zineb Zbirou 12:38 D2 Northampton AC F13 12 F
F13 13 20 Lily Jessop-Tranter 12:39 D1 Chiltern Harriers F13 13 F
F13 14 2195 Abigail Manson 12:41 D2 Stevenage & North Herts F13 14 F
F13 15 973 Lara Connell 12:43 D1 Dacorum & Tring AC F13 15 F
F13 16 3025 Olivia Willison 12:44 D2 Northampton AC F13 16 F
F13 17 1965 Mia Fergusson 12:44 D2 Bracknell AC F13 17 F
F13 18 974 Brooke Evans 12:44 D1 Dacorum & Tring AC F13 18 F
F13 19 899 Evie Burton 12:48 D1 Wycombe Phoenix F13 19 F
F13 20 236 Jessica Vaines 12:53 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 20 F
F13 21 1922 Amelia Whiteley 12:59 D2 Bracknell AC F13 21 F
F13 22 646 Poppy Fisher 12:59 D1 St Albans Striders F13 22 F
F13 23 874 Libby Sutton 13:06 D1 Wycombe Phoenix F13 23 F
F13 24 1244 Gina Luckhurst 13:08 D1 Watford Harriers F13 24 F
F13 25 1931 Denise Spencer 13:09 D2 Bracknell AC F13 25 F
F13 26 19 Savarnah Pandya 13:10 D1 Chiltern Harriers F13 26 F
F13 27 2100 Isabella Haines-Gray 13:14 D2 Oxford City AC F13 27 F
F13 28 21 Olivia Clarke 13:19 D1 Chiltern Harriers F13 28 F
F13 29 2687 Charlotte Hall 13:25 D2 Banbury Harriers F13 29 F
F13 30 3023 Isabelle Smith 13:27 D2 Northampton AC F13 30 F
F13 31 702 Lucy Deller 13:28 D1 Bedford and County AC  F13 31 F
F13 32 1951 Jenna Bailey 13:36 D2 Bracknell AC F13 32 F
F13 33 1969 Olivia O'Brien 13:37 D2 Bracknell AC F13 33 F
F13 34 1140 Lucy Cuthbert 13:39 D1 Vale of Aylesbury AC F13 34 F
F13 35 3017 Katie Enefer 13:40 D2 Northampton AC F13 35 F
F13 36 3020 Adrienne Nyangang 13:44 D2 Northampton AC F13 36 F
F13 37 27 Emily Ford 13:45 D1 Chiltern Harriers F13 37 F
F13 38 3026 Mariam Zbirou 13:48 D2 Northampton AC F13 38 F
F13 39 3021 Thea Oakley 13:48 D2 Northampton AC F13 39 F
F13 40 245 Elizabeth Garner 13:51 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 40 F
F13 41 1251 Lauren Wood 13:51 D1 Watford Harriers F13 41 F
F13 42 289 Jessica Woods 13:56 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 42 F
F13 43 24 Beth Togneri 14:07 D1 Chiltern Harriers F13 43 F
F13 44 708 Daisy Flemons 14:12 D1 Bedford and County AC  F13 44 F
F13 45 2851 Charlotte Williamson 14:14 D2 Leighton Buzzard Triathlon Club F13 45 F
F13 46 238 Izzy Gregg 14:17 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 46 F
F13 47 203 Ella Glass 14:17 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 47 F
F13 48 242 Amy Wooton 14:18 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 48 F
F13 49 878 Ellie Faulkner 14:28 D1 Wycombe Phoenix F13 49 F
F13 50 876 Ivy Uhart 14:29 D1 Wycombe Phoenix F13 50 F
F13 51 640 Rebecca Cray 14:30 D1 St Albans Striders F13 51 F
F13 52 235 Isobelle Barker 14:32 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 52 F
F13 53 1242 Skye Duffy 14:39 D1 Watford Harriers F13 53 F
F13 54 237 Emilia Willis 14:40 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 54 F
F13 55 2219 Grace Hart 14:44 D2 Stevenage & North Herts F13 55 F
F13 56 287 Alice Richardson 14:47 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 56 F
F13 57 2903 Orlagh Brunning 14:53 D2 Biggleswade AC F13 57 F
F13 58 948 Lyla Griffin 14:55 D1 Wycombe Phoenix F13 58 F
F13 59 25 Rebecca Lawson 15:10 D1 Chiltern Harriers F13 59 F
F13 60 900 Mae Burton 15:11 D1 Wycombe Phoenix F13 60 F
F13 61 248 Mia Kentish 15:12 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 61 F
F13 62 1966 Natalie Foster 15:17 D2 Bracknell AC F13 62 F
F13 63 1145 Seren Young 15:23 D1 Vale of Aylesbury AC F13 63 F
F13 64 1243 Lucia Favero 15:24 D1 Watford Harriers F13 64 F
F13 65 505 Isabelle Patmore 15:35 D1 Redway Runners F13 65 F
F13 66 515 Heather Cissell 15:42 D1 Redway Runners F13 66 F
F13 67 2189 Violet Temple 15:44 D2 Stevenage & North Herts F13 67 F
F13 68 872 Iris Cooper 15:55 D1 Wycombe Phoenix F13 68 F
F13 69 1829 Jess Turnock 16:02 D2 Silson AC F13 69 F
F13 70 3059 Millie Sharman 16:10 D2 Northampton AC F13 70 F
F13 71 1249 Chloe Richards 16:14 D1 Watford Harriers F13 71 F
F13 72 1892 Imogen Lancaster 16:45 D2 Silson AC F13 72 F
F13 73 1814 Rosemary Heley 16:46 D2 Silson AC F13 73 F
F13 74 526 Eleanor Willingaleme 16:50 D1 Redway Runners F13 74 F
F13 75 527 Alexandra Fancourt 16:52 D1 Redway Runners F13 75 F
F13 76 2842 Charlotte Hurt 17:17 D2 Wellingborough & District AC F13 76 F
F13 77 1815 Florence Harris 17:23 D2 Silson AC F13 77 F
F13 78 243 Paige Farley 17:39 D1 Marshall Milton Keynes AC F13 78 F
F13 79 1835 Annie Corcoran 17:43 D2 Silson AC F13 79 F
F13 80 885 Emma Westbrook 17:56 D1 Wycombe Phoenix F13 80 F
Race Mob   No. Under 11 Girls Time Mob Club Cat Pos M/F Pts Under 11 Girls' Team after 4 rounds Total Under 11 Girls' Team Total 1 2 3
F11 1 688 Gabby Read 7:43 Mob St Albans Striders F11 1 F 80 1 Marshall Milton Keynes AC 901 1 Marshall Milton Keynes AC 234 79 78 77
F11 2 211 Eleanor Pearce 7:49 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 2 F 79 2 Chiltern Harriers 772 2 Chiltern Harriers 202 71 67 64
F11 3 201 Katie Webb 7:55 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 3 F 78 3 Vale of Aylesbury AC 737 3 St Albans Striders 193 80 65 48
F11 4 208 Libby Freeland 7:57 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 4 F 77 4 St Albans Striders 594 4 Vale of Aylesbury AC 174 72 53 49
F11 5 202 Lauren Webb 7:59 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 5 F 76 5 Silson AC 576 5 Leighton Buzzard AC 129 68 37 24
F11 6 2461 Elsie Jacobs 8:03 Mob Bicester AC F11 6 F 75 6 Leighton Buzzard AC 497 6 Northampton AC 128 55 38 35
F11 7 307 Sophia Chapman 8:13 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 7 F 74 7 Northampton AC 482 7 Silson AC 117 60 30 27
F11 8 2838 Iona Ellwood 8:17 Mob Wellingborough & District AC F11 8 F 73 8 Bicester AC 469 8 Bicester AC 114 75 39 0
F11 9 1139 Lucinda McRonald 8:21 Mob Vale of Aylesbury AC F11 9 F 72 9 Stevenage & North Herts 415 9 Stevenage & North Herts 92 61 31 0
F11 10 1 Marlie Nkoane 8:26 Mob Chiltern Harriers F11 10 F 71 10 Wycombe Phoenix 339 10 Wellingborough & District AC 87 73 14 0
F11 11 1228 Athena Collins 8:37 Mob Watford Harriers F11 11 F 70 11 Watford Harriers 327 11 Wycombe Phoenix 82 41 33 8
F11 12 2682 Mollie Davis 8:40 Mob Banbury Harriers F11 12 F 69 12 Redway Runners 291 12 Redway Runners 75 52 23 0
F11 13 1341 Charlotte Evans 8:40 Mob Leighton Buzzard AC F11 13 F 68 13 Luton AC 241 13 Watford Harriers 70 70 0 0
F11 14 3 Ellie Danner 8:43 Mob Chiltern Harriers F11 14 F 67 14 Banbury Harriers 219 14 Banbury Harriers 69 69 0 0
F11 15 265 Isabelle Turnbull 8:45 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 15 F 66 15 Oxford City AC 208 15 Luton AC 68 43 25 0
F11 16 630 Georgia Tongue 8:45 Mob St Albans Striders F11 16 F 65 16 Bracknell AC 187 16 Bedford and County AC  61 32 17 12
F11 17 2 Charlotte Grosse 8:48 Mob Chiltern Harriers F11 17 F 64 17 Wellingborough & District AC 186 17 MK Distance Project 49 34 15 0
F11 18 251 Annaleigh Oldroyd 8:49 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 18 F 63 18 Cookham Running Club 159 18 Biggleswade AC 40 40 0 0
F11 19 207 Natasha Freeland 8:50 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 19 F 62 19 MK Distance Project 129 19 Bracknell AC 0 0 0 0
F11 20 2177 Esme Searle 8:51 Mob Stevenage & North Herts F11 20 F 61 20 Bedford and County AC  129 20 Oxford City AC 0 0 0 0
F11 21 1894 Joanna Mulreany 8:52 Mob Silson AC F11 21 F 60 21 Biggleswade AC 128 21 Abingdon AC 0 0 0 0
F11 22 214 Ellie Edwards 8:53 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 22 F 59 22 Abingdon AC 33 22 Ampthill & Flitwick Flyers 0 0 0 0
F11 23 6 Evelyn Wildman 8:53 Mob Chiltern Harriers F11 23 F 58 23 Radley AC 0 23 Bearbrook Running Club 0 0 0 0
F11 24 219 Katie Lennox 8:54 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 24 F 57 24 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 0 24 Brackley & District RC 0 0 0 0
F11 25 217 Orla Enright 8:55 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 25 F 56 25 Hazlemere Runners 0 25 Buckingham & Stowe 0 0 0 0
F11 26 3001 Ellie Spencer 8:57 Mob Northampton AC F11 26 F 55 26 Headington Road Runners 0 26 Cookham Running Club 0 0 0 0
F11 27 205 Oliivia Chilton 8:57 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 27 F 54 27 Leighton Buzzard Triathlon Club 0 27 Dacorum & Tring AC 0 0 0 0
F11 28 1178 Natasha Bradley 8:58 Mob Vale of Aylesbury AC F11 28 F 53 28 Bearbrook Running Club 0 28 Eynsham Road Runners 0 0 0 0
F11 29 516 Piper Cissell 8:59 Mob Redway Runners F11 29 F 52 29 Buckingham & Stowe 0 29 Gade Valley Harriers 0 0 0 0
F11 30 212 Rose Farewell 9:03 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 30 F 51 30 Handy Cross RC 0 30 Handy Cross RC 0 0 0 0
F11 31 102 Katie Allsop 9:09 Mob Chiltern Harriers F11 31 F 50 31 Thame Runners 0 31 Hazlemere Runners 0 0 0 0
F11 32 1162 Isobel Ferguson 9:10 Mob Vale of Aylesbury AC F11 32 F 49 32 Higham Harriers 0 32 Headington Road Runners 0 0 0 0
F11 33 632 Erin Russell 9:12 Mob St Albans Striders F11 33 F 48 33 Brackley & District RC 0 33 Higham Harriers 0 0 0 0
F11 34 220 Lottie Rose 9:16 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 34 F 47 34 Eynsham Road Runners 0 34 Leighton Buzzard Triathlon Club 0 0 0 0
F11 35 1174 Lucy Workman 9:18 Mob Vale of Aylesbury AC F11 35 F 46 35 Maidenhead AC 0 35 Maidenhead AC 0 0 0 0
F11 36 690 Eliza Nightingale 9:20 Mob St Albans Striders F11 36 F 45 36 Wheathampstead Warriors 0 36 Olney Runners 0 0 0 0
F11 37 210 Sofia Butler 9:21 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 37 F 44 37 Shenley Striders 0 37 Queens Park Harriers 0 0 0 0
F11 38 2393 Erin Milton 9:21 Mob Luton AC F11 38 F 43 38 Ampthill & Flitwick Flyers 0 38 Radley AC 0 0 0 0
F11 39 306 Arabella Soul 9:22 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 39 F 42 39 Olney Runners 0 39 Shenley Striders 0 0 0 0
F11 40 919 Amelie Cox 9:23 Mob Wycombe Phoenix F11 40 F 41 40 Dacorum & Tring AC 0 40 Thame Runners 0 0 0 0
F11 41 2901 Jessica Hardy 9:25 Mob Biggleswade AC F11 41 F 40 41 Queens Park Harriers 0 41 Tring Running Club 0 0 0 0
F11 42 2475 Amber Busby 9:27 Mob Bicester AC F11 42 F 39 42 Gade Valley Harriers 0 42 Wheathampstead Warriors 0 0 0 0
F11 43 3000 Imogen Pierre 9:31 Mob Northampton AC F11 43 F 38 43 Tring Running Club 0 43 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 0 0 0 0
F11 44 1367 Iona Kynaston 9:32 Mob Leighton Buzzard AC F11 44 F 37
F11 45 213 Grace Halstead 9:34 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 45 F 36
F11 46 3167 Charlotte Railson 9:37 Mob Northampton AC F11 46 F 35
F11 47 1669 Eve Lord 9:45 Mob MK Distance Project F11 47 F 34
F11 48 918 Libby Walling 9:46 Mob Wycombe Phoenix F11 48 F 33
F11 49 722 Lauren Smith 9:48 Mob Bedford and County AC  F11 49 F 32
F11 50 2206 Jessica Manson 9:49 Mob Stevenage & North Herts F11 50 F 31
F11 51 1827 Maisie Long 9:54 Mob Silson AC F11 51 F 30
F11 52 105 Keya Kara 9:56 Mob Chiltern Harriers F11 52 F 29
F11 53 1171 Millie Fowler 9:56 Mob Vale of Aylesbury AC F11 53 F 28
F11 54 1820 Freya Cartwright 9:59 Mob Silson AC F11 54 F 27
F11 55 206 Macy Allen 10:00 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 55 F 26
F11 56 2390 Grace Gunney 10:01 Mob Luton AC F11 56 F 25
F11 57 1359 Alice Burnhams 10:02 Mob Leighton Buzzard AC F11 57 F 24
F11 58 508 Lucy Gooch 10:02 Mob Redway Runners F11 58 F 23
F11 59 255 Holly Woods 10:05 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 59 F 22
F11 60 1190 Alyssa Gordon 10:06 Mob Vale of Aylesbury AC F11 60 F 21
F11 61 1818 Phoebe Knight 10:15 Mob Silson AC F11 61 F 20
F11 62 1881 Olivia Boyden 10:27 Mob Silson AC F11 62 F 19
F11 63 2999 Stephanie Longden 10:30 Mob Northampton AC F11 63 F 18
F11 64 721 Isobel Smith 10:32 Mob Bedford and County AC  F11 64 F 17
F11 65 3168 Elizabeth Railson 10:34 Mob Northampton AC F11 65 F 16
F11 66 1676 Amelia Ellis 10:39 Mob MK Distance Project F11 66 F 15
F11 67 2837 Eleanor Boothby 10:42 Mob Wellingborough & District AC F11 67 F 14
F11 68 1126 Riley Brown 10:45 Mob Vale of Aylesbury AC F11 68 F 13
F11 69 701 Ellie Harper 10:46 Mob Bedford and County AC  F11 69 F 12
F11 70 290 Isabelle Waddington 10:49 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 70 F 11
F11 71 1361 Olivia Cane 10:52 Mob Leighton Buzzard AC F11 71 F 10
F11 72 1877 Amelia Lewis 10:59 Mob Silson AC F11 72 F 9
F11 73 927 Alba Buron Bailey 11:10 Mob Wycombe Phoenix F11 73 F 8
F11 74 320 Eliza Green 11:16 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 74 F 7
F11 75 954 Pearl Morris 11:18 Mob Wycombe Phoenix F11 75 F 6
F11 76 254 Isabelle Harris 11:18 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 76 F 5
F11 77 893 Amanda Mitchell 11:19 Mob Wycombe Phoenix F11 77 F 4
F11 78 1834 Kim Chambers 11:24 Mob Silson AC F11 78 F 3
F11 79 1129 Daisy Walls 11:41 Mob Vale of Aylesbury AC F11 79 F 2
F11 80 1816 Holly Thomas 12:44 Mob Silson AC F11 80 F 1